Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    882

  • radisa

    785

Top Posters In This Topic

Posted Images

neki gradjani su jednakiji nego drugi a neke profesije postovanije nego ostale. neimenovani svestenik, npr.

pa ne znam sta da ti kazem, ja sam vrlo poshtovane profesije, pa mi ne pada na pamet da rasterujem gradjanstvo zato sto ne ume da sabira razlomke :s_w:

Link to comment

pa ne znam sta da ti kazem, ja sam vrlo poshtovane profesije, pa mi ne pada na pamet da rasterujem gradjanstvo zato sto ne ume da sabira razlomke :s_w:

huh, tako bi trebalo da bude. ali iz prilozenog se lepo vidi da popa komotno moze da zalepi direktorki drugi "strike" a svi znamo sta ce da bude posle treceg.

Link to comment

crkva je se u potpunosti uvukla u obrazovni sistem. trazili ste, gledajte.

 

pre dve godine sam u svojstvu roditelja bio na skolskoj priredbi vezanoj za vaskrs. ono, deca farbaju jaja i tako to. pop je ispirao deci mozak da je pravoslavlje jedina ispravna religija, a zatim su presli na dokazivanje - pustan je neki propagandni film, razbijana su stara farbana jaja cuvarkuce i deca su prilazila i mirisala da se uvere da ne smrde. "jer kad jaje staro pet godina ne smrdi, kako onda nece jedan sin bozji ustati iz mrtvih." 

Link to comment

Nego šta! Drevna tradicija koja datira iz 2009.

A sad ozbiljno, za to nikad nisam čuo do pre par godina a onda se taj varvarizam viralno proširio.

Link to comment

Razbijanje proslogodisnjeg uskrsnjeg jajeta je obicaj za koji ja znam jos iz perioda dok sam uskrs slavila kod babe na selu.

Nije novotarija, samo su se obicaja neki naprasno ponovo setili.

Link to comment

ja sam ga jednom slucajno razbio. nikome zivom ne zelim taj vonj u kuci. mada ja i nisam bas vernik za primer :D

meni je explodiralo samo, po plafonu i zidovima. to je bio 1 dokaz -_-

Link to comment

Razbijanje proslogodisnjeg uskrsnjeg jajeta je obicaj za koji ja znam jos iz perioda dok sam uskrs slavila kod babe na selu.

Nije novotarija, samo su se obicaja neki naprasno ponovo setili.

 

ne razbijanje, nego njuskanje da se dokaze cudo vaskrsnuca.

Link to comment

A ok, nisam dobro razumela.

Razbijali smo ga napolju, negde u njivi, tu je i zakopavano.

Verovatno besmislen obicaj, ali meni budi lepe uspomene.

Sad mi fali samo njiva.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...