Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    785

Top Posters In This Topic

Posted Images

razumem da se ljudi uplaše i da ne pomognu strahujući za sopstvenu bezbednost. ali da pri tome stoje mirno i snimaju kako čovek gori, to mi već nije jasno :(

 

Ако пружиш помоћ а нешто пође по злу, кад се ствари смире, лако ће да се нађе адвокат који ће да смисли како си ти као нестручан у ствари проузроковао већу штету него што би било да ниси ништа ни дирао, а све и да си доктор, опет можеш да најебеш ако ниси добио јасан и гласан (писмени или пред сведоцима које овај не може да потплати) пристанак.

 

Тужакање је одавно уништило амерички начин живота и још којешта тамо.

Link to comment

http://ateisti.com/sajam-neobrazovanja/

 

Na stranu šta mislio o dotičnom udruženju ateista, ovo je priličan skandal. Naročito je interesantno da je u pitanju ista direktorka na koju se navrzao Malokurcki nedavno kada je kao "zabranila" da učenici obeleže 15 godina od bombardovanja... Rekao bih da je žena navatala sada strah od bolida pa je reagovala ovako preterano, ali ko zna...

Link to comment

http://ateisti.com/sajam-neobrazovanja/

 

Na stranu šta mislio o dotičnom udruženju ateista, ovo je priličan skandal. Naročito je interesantno da je u pitanju ista direktorka na koju se navrzao Malokurcki nedavno kada je kao "zabranila" da učenici obeleže 15 godina od bombardovanja... Rekao bih da je žena navatala sada strah od bolida pa je reagovala ovako preterano, ali ko zna...

ja njima za početak ne verujem ništa.

Link to comment

http://ateisti.com/sajam-neobrazovanja/

 

Na stranu šta mislio o dotičnom udruženju ateista, ovo je priličan skandal. Naročito je interesantno da je u pitanju ista direktorka na koju se navrzao Malokurcki nedavno kada je kao "zabranila" da učenici obeleže 15 godina od bombardovanja... Rekao bih da je žena navatala sada strah od bolida pa je reagovala ovako preterano, ali ko zna...

 

Ako je ovaj deo istinit onda je sve objašnjeno:

 

Ranije pomenuti nepoznati sveštenik je naime direktorki, po njenim rečima, pretio tužbom i rekao da će o njoj širiti loše priče.

 

 

Zamisli situaciju da je direktorka odbila da ispuni popovsku želju odnosno da je ostavila ateiste na štandu. Kontam da bi koliko sutra ujutro jedna ličnost od javnog značaja preko Fejsa uputila poziv - po drugi put u kratkom vremenskom periodu - na progon i linč ove žene. Ne bi me čudilo da je već neko vreme pred nervnim slomom i da ju je ova popovska pretnja potpuno potukla. Koga i ne bi.

Link to comment

čime li ih tasovac inspiriše?

+1

 

frizurom valjda. to sto on svira, mladi ne slushaju. niti su, nikad <_<

 

ko je nemanja radulovic? :unsure:

 

i gde je dobrica cosic? ^_^

Link to comment

eee. propade dobrica.

 

 

to je 1 fikshn slika. ono sto je juche bio disident, danas je neshto sasvim drugo ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

Ako je ovaj deo istinit onda je sve objašnjeno:

 

Ranije pomenuti nepoznati sveštenik je naime direktorki, po njenim rečima, pretio tužbom i rekao da će o njoj širiti loše priče.

 

 

Zamisli situaciju da je direktorka odbila da ispuni popovsku želju odnosno da je ostavila ateiste na štandu. Kontam da bi koliko sutra ujutro jedna ličnost od javnog značaja preko Fejsa uputila poziv - po drugi put u kratkom vremenskom periodu - na progon i linč ove žene. Ne bi me čudilo da je već neko vreme pred nervnim slomom i da ju je ova popovska pretnja potpuno potukla. Koga i ne bi.

 

Pa to i ja kontam.

 

@Vasa - Ide i meni na karu to udruženje ateista, ali ne bih rekao da su ovako nešto izmislili.

Link to comment

papci

 

našli da se drkaju u pominjanoj školi gde je direktorka, kroz ica, još više razvlačena

 

pa još i u ne baš prikladnom terminu

 

ispravka, šupci

Link to comment

Pa to i ja kontam.

 

@Vasa - Ide i meni na karu to udruženje ateista, ali ne bih rekao da su ovako nešto izmislili.

U svakom slucaju oni nemaju sta da traze na sajmu obrazovanja, nije mu to svrha.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...