Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

promenila su se ovde pravila igre, mediji izgleda imaju zabranu da pominju u ovakvim vestima nacionalne manjine kada to vlastima ne odgovara.

 

jebote.

 

neko treba da napravi jedan srpski mssissippi burning.

Link to comment
  • Replies 40.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    785

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma polako. bice vesti o nacionalnim manjinama™ tokom leta kada pocnu pripreme za nastavak radova na pristupnim saobracajnicama za most na nadi sa novobobegradske strane kod garaze gsp-a :fantom: 

Link to comment

zna se ko ovde voli da bije pandure

 

pa meni je isto kad ih bije familija srbskih navijača i familija oblokanih cigoša i stoga snažnija represija i zajednički kamp za odvikavanje od nerada :fantom:

 

ps

odakle vam ta paralela s la rasnim nemirima leba vam

Edited by Hella
Link to comment

pa meni je isto kad ih bije familija srbskih navijača i familija oblokanih cigoša i stoga snažnija represija i zajednički kamp za odvikavanje od nerada :fantom:

pa jeste tebi kad znas realne proporcije sume i drveca. al ti si u manjini. zestokoj.

 

l cenim da je ponti naveo nemire da bi na najjednostavniji nacin docarao situaciju a ne da bi incident nazvao nemirima.

Link to comment

 

 

l cenim da je ponti naveo nemire da bi na najjednostavniji nacin docarao situaciju a ne da bi incident nazvao nemirima.

upravo tako. ustvari uvek to tako pocinjalo nekada u americi, britaniji ili francuskoj na primer. u sredinama gde zive nacionalne manjine™ gde je velika koncentracija siromastva, prvo krene varnica u vidu neke policijske intervencije zbog remecenja javnog reda i mira™ pa se pripadnici nacionalne manjine™ pobune i ocas posla dobijemo pariz™ pre nekoliko godina ili americke gradove™ pre nekoliko decenija. potpuno je abitno da li je rec o afrikancima, arapima, afroamerikancima, romima, dok se oni vecinski dozivljavaju kao nacionalna manjina™ a ne ravnopravni clanovi drustva uvek postoji mogucnost da dodje do rasnih nemira™. tumacenja tipa ko jebe pandure i treba da ih mlate ili oblokani cigosi su nekako suvise pojednostavljen stav

Edited by Pontijak
Link to comment

ja nekako mogu sasvim lepo da zamislim kako su se ta dva zastitnika reda usetala u tu ulicu i kojim su se biranim recima obratili 16-godisnjaku. a cinjenica da ih ovaj sindikat odmah uzima u odbranu mi samo olaksava.

Link to comment

upravo tako.

 

a pored toga, jednostavno ne pušim ovu priču, ne zvuči mi realno da se to desilo kao što piše u tekstu, kao policija došla i linčovana tek tako, i posle niko nije uhapšen.

 

odličan drugar mi je pandur u sup n.bgd, baš sam ga pitao jesu li ih stvarno tukli (pandure), kaže "jesu". sve se desilo brzo, nisu stigli da odreaguju.

 

još mi kaže da je on lično tog klinca privodio pre par nedelja zbog krađe, i da ni ćale nije cvećka.

Link to comment

Antifašistički topik je negde potonuo a ne vidim da je neko drugi okačio pa praštajte ako je rasprava već buknula na drugom mestu...

 

Elem, šesnaesti je sat kako na FB stranici Press-a opušteno stoji ovo:

 

10153994_472936676166067_1053451831_n.jp

 

 

Dakle, na zvaničnom profilu jednog dnevnog lista sa solidnim tiražom. 16 sati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...