Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Najvaznije je da je Sindikat policije pozvao drzavu da zastiti policajce. Pretpostavljam da zele da neko unajmi armiju treniranih babuna koji bi radili njihov posao, sta li.

Link to comment
  • Replies 40.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    785

Top Posters In This Topic

Posted Images

neka zovu Počuču. što se mene tiče. a priori ne verujem ničemu što saopšti taj smrdljivi sindikat.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

mislis "gospodu huligane"?  :fantom:

upravo tako.

 

a pored toga, jednostavno ne pušim ovu priču, ne zvuči mi realno da se to desilo kao što piše u tekstu, kao policija došla i linčovana tek tako, i posle niko nije uhapšen.

Link to comment

uopšte me ne bi čudilo da je policija nastupila bahato i agresivno, da su nekog udarili i da je neko pokušao da se brani i da mu sada pakuju napad na službeno lice.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

meni ovde najzesci pokazatelj u kolikom smo sranju ime ulice.

 

a ta prica s pandurima - i meni nerealna. nije nemoguce da pijani manijaci prave sranja, komsija zove policiju pa se panduri potuku s pijanima al da cela ulica zatim poleti na pandure iz cista mira - ladno nema sanse. tacno se vidi da fali deo price.

Link to comment

meni ovde najzesci pokazatelj u kolikom smo sranju ime ulice.

 

a ta prica s pandurima - i meni nerealna. nije nemoguce da pijani manijaci prave sranja, komsija zove policiju pa se panduri potuku s pijanima al da cela ulica zatim poleti na pandure iz cista mira - ladno nema sanse. tacno se vidi da fali deo price.

 

naravno da fali ali onda vest nije pc ako me razumeš :fantom:

Link to comment

moram priznati da nisam gledao iz tog ugla. navikao sam da se ucesce nacionalnih manjina naglasi u nasim vestima. al valjda je i to slucaj samo kad nekom odgovara.

 

jebiga... zardjo sam, razmazila me nova sredina....

Link to comment

moram priznati da nisam gledao iz tog ugla. navikao sam da se ucesce nacionalnih manjina naglasi u nasim vestima. al valjda je i to slucaj samo kad nekom odgovara.

 

jebiga... zardjo sam, razmazila me nova sredina....

promenila su se ovde pravila igre, mediji izgleda imaju zabranu da pominju u ovakvim vestima nacionalne manjine kada to vlastima ne odgovara.

Link to comment

promenila su se ovde pravila igre, mediji izgleda imaju zabranu da pominju u ovakvim vestima nacionalne manjine kada to vlastima ne odgovara.

 

 

Па се милице из Алоа сналазе 

 

Njih su napali i tukli Aleksandar J. (16) njegov otac i brat Braim B.(38), Stefan J. i drugih 20 neidentifikovanih žitelja ulice Mileve Marić Anštajn.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...