Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    785

Top Posters In This Topic

Posted Images

Javne ličnosti u Srbiji na udaru desničara

28 mart 2014 Izmijenjeno 21:00 CET

Na spisku se nalaze pojedini poznati glumci, reditelji, pisci, univerzitetski profesori i naučnici.

 

 

 

 

INSHARE

 

Desničarska organizacija SNP Naši je na svom sajtu objavila spisak 30 javnih osoba u Srbiji koje su optužili da su "srbomrsci i izdajnici".

Na spisku se nalaze pojedini poznati glumci, reditelji, pisci, univerzitetski profesori i naučnici.

 

Tamo su se, između ostalih, našli glumci Mirjana Karanović i Nikola Ðuričko, reditelj Goran Marković, književnik Svetislav Basara...

 

Samo tri dana ranije, glasnogovornik Protivterorističke jedinice Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije Radomir Počuča pozvao je putem Facebook profila navijače Crvene zvezde, Partizana, Rada i Vojvodine da, kako je napisao, "ne troše pesnice između sebe", već da se udruže i pretuku "Žene u crnom", koje su na Trgu republike u Beogradu obilježile 15 godina od zločina nad albanskim civilima na Kosovu.

Link to comment

Онда ћу ја да му напишем како опет трућа неке комунистичке баљезгарије након чега ћеш ти мене да опеглаш чудећи се одакле сам ископао комунисте у 21.веку.  :fantom:

Link to comment

Онда ћу ја да му напишем како опет трућа неке комунистичке баљезгарије након чега ћеш ти мене да опеглаш чудећи се одакле сам ископао комунисте у 21.веку.  :fantom:

Mislio sam na sveckoj sceni bwe... ne na forumu. Na forumu se cini da ih ima, mada bih ja tu uvek dodao modifikator "salonski".

Link to comment

Glede ovog pinkoidnog idiota Počuče, dovoljno je pogledati profil (edit: fejsbuk naravno, ne bavim se frenologijom), kada jedan takav retard, jedno takvo ljigavo govedo, radi na bilo kojoj f-ji, sve vam bude jasno. U ovoj prćiji  mora nešto hitno da se menja.

 

BTW, @rene and stimpi: a da održite kzš (btw, mene su ispravljali na kzn, novinare, valjda je štampa pase) :lolol:

 

@indi: otkako mi otvaraju oči o "politici" shvatam da nisam ipak komunista, nisam ništa... a tak krasne zastave i pesme imaju :cry:

Edited by Vapad
Link to comment

На овом форуму то је универзални модификатор.  -_-

Hteo sam da dodam nesto na tu temu, ali nisam uspeo da smislim nista duhovito, suvise je rano.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...