Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    785

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo da se notira.

 Jedna učenica novosadske OŠ "Jožef Atila" nanela je sebi površinske posekotine, jer se uplašila reakcije roditelja posle roditeljskog sastanka, kazali su večeras u ovoj u školi.

 

Psiholog Vladan Beara kaže za 021 da nije u praksi čuo za slučajeve da dvoje ovako mladih osoba pokušavaju samoubistvo, kao i da nema dovoljno informacija da bi mogao da kaže koji je razlog za ovako radikalan potez.
"Ne sećam se kada sam čuo za ovakav slučaj, ne kažem da ih nema, ali nije uobičajeno. Da li je to neki poziv u pomoć? Pa gledajte, nekad se pokušaj samoubistvo može tako razumeti, ali kao što je rekla jedna moja profesorica, zašto bi tako pozivao u pomoć? Dovoljno je da se skineš go i trčiš ulicom i svako će shvatiti da ti treba pomoć. Tako da samoubistvo u krajnoj liniji može da uspe i to je problem", navodi Beara za 021.

 

http://www.021.rs/Novi-Sad/Hronika/Ucenice-pokusale-samoubistvo-u-toaletu-OS-Jozef-Atila.html

:thumbsup:

 

Vladan Beara – psiholog i REBT terapeut.  Saradnik (associate fellow) Albert Ellis Instituta, New York. Programski direktor i edukator u Centru za ratnu traumu.

 

 

:thumbsup:

Edited by Malkmus
Link to comment
Vladan Beara – psiholog i REBT terapeut.  Saradnik (associate fellow) Albert Ellis Instituta, New York. Programski direktor i edukator u Centru za ratnu traumu. Nudista.

 

Link to comment

vladan beara - covek ciji se ceo zivot vrti iskljucivo oko velicine sopstvenog polnog organa. 

 

@mire

 

siroma doroslovacki, vezane mu ruke, osim kad mlatara njima i klanja se radikalskom psihopati. 

Link to comment

Identično u Češkoj. Stenjemo pod terorom romske manjine koja nam isisava životne sokove. 

 

Ali koliko je to kukavicki. Romi su manjina sa ubedljivo najmanje politicke moci, imati pik na njih je pokazatelj ne vise ni mrznje vec karaktera.

Lakse podnesem kad neko ne voli Hrvate, Albance, Crnogorce. Od ovoga pizdim.

Link to comment

Identično u Češkoj. Stenjemo pod terorom romske manjine koja nam isisava životne sokove. 

 

bukvalno sam to hteo da kazem, ali za Slovacku, doduse od pre 2001ve. Ne verujem sta izgovaram, ali kod nas je sunce u odnosu na to (sto je tada tamo bilo, ne znam kako je sada). 

Edited by MancMellow
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...