Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    785

Top Posters In This Topic

Posted Images

a sto si stavio ovo na doom ?

 

evo sta kaze raja:

 

raks88, 6 months ago
na 42m mozes ukopati i u sred putinje i pojavice se voda

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

Zato što se u prvom videu daje žrtva za bunar, tj. kolje se ovca. U 21. veku, daješ žrtvu jer je rašljar tako rekao. Da bi pronašao vodu.

A drugi baš zbog tih 42 metra. Da se vidi kakav je prevarant u pitanju.

Link to comment

Zato što se u prvom videu daje žrtva za bunar, tj. kolje se ovca. U 21. veku, daješ žrtvu jer je rašljar tako rekao. Da bi pronašao vodu.

A drugi baš zbog tih 42 metra. Da se vidi kakav je prevarant u pitanju.

 

samo ti idi i kopaj bunare duboke 42 metra. 

Link to comment

sigurno nisu platili dom zdravlja kroz cenu kvadrata. jbg kad je iz sela bez crkve.

Ako izuzmemo političare i lopove, samo jedna institucija nije siromašila, zajedno s narodom, u ovih poslednjih dvadesetak godina.

Dakle, bio bi baš pažnje vredan čin  kad bi Srpska Pravoslavna Crkva finansirala izgradnju doma zdravlja za stanovnike naselja Stepa.

Link to comment

Predlozi im. Samo opstina ima dovoljno lekara.Verovatno im ni popovi ne trebaju ima prazna nedavno zavrsena crkva odmah na banjici preko puta kovaca.

 

 

samo da dodam eto gospoji su vratili bar deo imovine na zalost Vase.  A ona kupuje imovinu koja je drugima oteta cccc

Edited by fonTelefon
Link to comment

Predlozi im. 

Da mogu, ja bih im naredio. 

No, nemam takvu moć, nebitan sam šraf.

Ipak, uspehom smatram i to što sam neke ljude iz svog okruženja  naveo da preispituju svoje stavove te da više pažnje posvećuju obrazovanju i da, na kraju, probaju da misle svojom glavom, što i tebi savetujem.

Link to comment

Ovo je zanimljivo. Ja mislio, neki drugi se zamajavaju, a mi komentarisemo.

Istina, mogao sam i neki bolji termin da izaberem.

:dry:

Edited by Bujodrag
Link to comment

Da mogu, ja bih im naredio. 

No, nemam takvu moć, nebitan sam šraf.

Ipak, uspehom smatram i to što sam neke ljude iz svog okruženja  naveo da preispituju svoje stavove te da više pažnje posvećuju obrazovanju i da, na kraju, probaju da misle svojom glavom, što i tebi savetujem.

. decenijama u beogradu sam se nagledao kako ljudi skice sto u svojim vukojebinama od naselja nisu dobili ovo ili ono a nisu ni platili pa cekaju posle o trosku grada deset dvadeset godina. drago mi je sto ne mozes da im naredis ja sam ti rekao da im predlozis. da li si ti svestan da zivis u zemlji koja je sad vecinski opredelila kao verujuca i da ima vise verujucih sa najvisim zvanjima nego nas ateista. soli nekom drugom o misljenju svojom glavom.   nego mi je krivo sto vecina politicara se bore da bi mogli svasta da naredjuju a zapravo im zakon to ne omogucava. samo ih slusam kako drobe i predizbornoj kampanji.

 

no hard feelings

Edited by Hamlet Strašni
vredjanje 1wp
Link to comment

Ček, sad gledam na http://mapa.urbel.com/beoinfo/ (mora se imati instaliran add-on) broj DUP-a za naselje Stepa S. i ono nema. Nije obeleženo ništa, kao da područje nije obuvaćeno nikakvim urbanističkim planom. Kako je to moguće? Jel samo sajt neažuran? U šta sumnjam, pošto je obeležen jedan drugi plan iz 2012.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...