Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    785

Top Posters In This Topic

Posted Images

Syme je pitao za nevinost, pa samo da na to odgovorim: svako ko je jednom u životu prošao tu zlokobnu krivinu, okretnicu i semafor u Ustaničkoj, zna da je tamo nemoguće voziti u okviru propisanih ograničenja i ubiti pešaka. Ljudi tamo ginu zbog majmuna koji se odozgo zalete kao Hamiltoni, saviju ga u krivinu i u narednoj sekundi ugledaju pešaka na 10 metara udaljenosti. Naravno mladac će proći isto kao i prelepa Petra jer više ne živimo u kamenom dobu.

Link to comment

sta mislite, oce li se saveznici iskrcati na balkan?

 

 

Svaka cast Vucicu, ali ovde imamo jasnu situaciju: sa jedne strane ubica kojem mediji i blogeri (edit: i Syme)  tepaju "momak" i "besprekoran mladic" i ciji tata poznaje sve glavne urednike po ovoj balkanskoj selendri + lezi na milionima.

 

Sa druge strane imamo mrtvu devojku kojoj zahvaljujuci izvestavanju medijia niko ne zna ime napamet, niti ga je znao u tih prvih nekoliko dana. Cekaj more, ciji je ovde zivot bitniji? Hocemo li (kao neko inace nepostojece javno mnjenje) da spasavamo Mitrovicevog sina nekog imaginarnog linca ili cemo da postavimo logicno pitanje "sta je sa ubistvom one bezimene devojke/ moje cerke/moje sestre i ko snosi krivicu?" 

Edited by CowBoy
Link to comment

sta mislite, oce li se saveznici iskrcati na balkan?

Ja sam cuo da oko Uskrsa planiraju veliku akciju slanja pomoci u municiji i eksplozivu. Samo ne verujem da ce biti iskrcavanja. Mislim da ce ipak vazdusnim putem..

Link to comment

 Hocemo li (kao neko inace nepostojece javno mnjenje) da spasavamo Mitrovicevog sina nekog imaginarnog linca ili cemo da postavimo logicno pitanje "sta je sa ubistvom one bezimene devojke/ moje cerke/moje sestre i ko snosi krivicu?" 

 

Reč "linč" sam upotrebio kako bih objasnio jednu od primena instituta pritvora - pritvor ima i zaštitnu funkciju po samog okrivljenog, npr. onaj ko spali vrtić teško da bi živ dočekao suđenje ako ga ne zaštitiš i protiv njegove volje. No, tebe izgleda jako mrzi da se uputiš u meritum ove stvari, pa reaguješ ko gugl na ključne reči i sad ispada da sam rekao nešto sasvim drugo.

Imaš problem i sa time što izgleda ne čitaš vesti do kraja, nego samo prelećeš preko naslova. Da nije tako, ne bi odvalio da su Musića pustili na slobodu, ono, puj pike ne važi, ideš kući, 

 

edit: malo preozbiljno shvatam diskusiju, molim Kauboja da zanemari izbrisani pasus.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Svaka cast Vucicu, ali ovde imamo jasnu situaciju: sa jedne strane ubica kojem mediji i blogeri (edit: i Syme)  tepaju "momak" i "besprekoran mladic" i ciji tata poznaje sve glavne urednike po ovoj balkanskoj selendri + lezi na milionima.

 

Sa druge strane imamo mrtvu devojku kojoj zahvaljujuci izvestavanju medijia niko ne zna ime napamet, niti ga je znao u tih prvih nekoliko dana. Cekaj more, ciji je ovde zivot bitniji? Hocemo li (kao neko inace nepostojece javno mnjenje) da spasavamo Mitrovicevog sina nekog imaginarnog linca ili cemo da postavimo logicno pitanje "sta je sa ubistvom one bezimene devojke/ moje cerke/moje sestre i ko snosi krivicu?" 

ama nismo mi ovde krivi zbog nekakvih kretenskih blogera. dici cemo frku kada to nase dete oslobode, ili mu daju smesnu kaznu, a do tada mozemo samo da cekamo rezultat sudjenja.

Link to comment

Syme je pitao za nevinost, pa samo da na to odgovorim: svako ko je jednom u životu prošao tu zlokobnu krivinu, okretnicu i semafor u Ustaničkoj, zna da je tamo nemoguće voziti u okviru propisanih ograničenja i ubiti pešaka. Ljudi tamo ginu zbog majmuna koji se odozgo zalete kao Hamiltoni, saviju ga u krivinu i u narednoj sekundi ugledaju pešaka na 10 metara udaljenosti. Naravno mladac će proći isto kao i prelepa Petra jer više ne živimo u kamenom dobu.

 

Okej, zaista nisam znao ništa o mestu nesreće. Verujem da si u pravu.

 

 

Svaka cast Vucicu, ali ovde imamo jasnu situaciju: sa jedne strane ubica kojem mediji i blogeri (edit: i Syme)  tepaju "momak" i "besprekoran mladic" i ciji tata poznaje sve glavne urednike po ovoj balkanskoj selendri + lezi na milionima.

 

Sa druge strane imamo mrtvu devojku kojoj zahvaljujuci izvestavanju medijia niko ne zna ime napamet, niti ga je znao u tih prvih nekoliko dana. Cekaj more, ciji je ovde zivot bitniji? Hocemo li (kao neko inace nepostojece javno mnjenje) da spasavamo Mitrovicevog sina nekog imaginarnog linca ili cemo da postavimo logicno pitanje "sta je sa ubistvom one bezimene devojke/ moje cerke/moje sestre i ko snosi krivicu?" 

 

 

Kauboje, postaješ poprilično bezobrazan. Ja nikakvog "besrpekornog mladića" nisam pominjao. "Momak", nije nikakvo tepanje, već kolokvijalan naziv za osobu izvesnih godina.

Link to comment

Imaš problem i sa time što izgleda ne čitaš vesti do kraja, nego samo prelećeš preko naslova. 

 

Gilti, priznajem, ne citam stampu vec naslove na kiosku kad bas moram - za ovog buildera se zaista nisam cimao da se udubljujem u istrazivanje, prosto mi je bilo logicno da je pusten, bas kao i kertes, bas kao i mitrovicev sin, bas kao i svetlana, bagzi, karadzicev brat, sofer onog ministra, ona voditeljka sto je ubila dedu etc.

 

btw. niti sam te krivio niti ti podmetao - mamlaz je mamlaz a ne "momak" odnosno "besprekoran mladic o kojem ljudi imaju samo reci hvale", dakle sa tom direkcijom su blogeri i mediji danima branili mamlaza. Syme je tu upao zbog saljenja™ sa prethodne strane, tebe nisam ni pominjao u tom kontekstu.

 

E, da - rec "linc" nije potekla od tebe vec od blogera jos onomad kada je dete sjebalo dzip.

 

 

@Syme: objasnio gore, eno ti mog posta od pre par strana. Vec si se oprao time sto si ga opisao kao izbezumljenog klinca:)

Edited by CowBoy
Link to comment

Mene licno Hitler ne uznemirava, daleko je odavde. Ovi Japs me malcice brinu, ali pusticemo Kineze na njih, a zato im platiti u rudnim bogatstvima. Tako da mozemo da se vratimo na trem i ispijamo nas ejl...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...