Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Sto moras da budes clan neke organizacije da bi docekivao ove sto iseljavaju iz stanova? Nije da postoji registrovana delatnost sprecavanje izvrsenja sudskih odluka.
Srce moje, da ti ne radis isti posao kao ovaj gmaz iznad..ili ne dao Bog, licis na njega..pa saosecas sa njim ? Ili ti smeta bilo kakav otpor pljackanju ono malo sirotinje sto je narodu ostalo ? Znas kako..ne druzim se vise sa tobom..uzivaj u ovoj sredi :wub:
Link to comment
  • Replies 40.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    785

Top Posters In This Topic

Posted Images

Srce moje, da ti ne radis isti posao kao ovaj gmaz iznad..ili ne dao Bog, licis na njega..pa saosecas sa njim ? Ili ti smeta bilo kakav otpor pljackanju ono malo sirotinje sto je narodu ostalo ?Znas kako..ne druzim se vise sa tobom..uzivaj u ovoj sredi :wub:
Ma jok, samo znam dosta tih koji bi se odmah prijavili za mnogo toga, ali jbg bas to nema kod nas. Bedak, ali da ima bili bi prvi, naravno ako ih neko ne spreci po principu "Drz' te me ljudi, da ga ne ubijem".Rekoh ti da su prinudne prodaje i iseljenja cesta, skoro svakodnevna pojava, pa ako iskreno zelis da pomognes tim ljudima dovoljno je da odes na sajt na kome banke objavljuju prodaju nekretnina svojih duznika, ili na internet oglasnu tablu bilo kog suda u Srbiji i da zapocnes svoju plemenitu misiju, za koju ti ne treba nikakva registrovana organizacija. Naravno, sve to samo ako te neko ne zadrzi™.
Link to comment
:lolol:to me podseca na anegdotu (ili legendu) o skupu na Ravnoj gori i pustanju belog goluba mira, koga su momentalno sasekli cetnicki plotuni.
Link to comment

I Vuk Drašković je svojevremeno na mitingu u Lapovu ili Batočini (ne sećam se tačno gde, iako sam prisustvovao) pridavio goluba u ruci iza leđa dok je držao govor, pa kad ga je bacio, ovaj se strmeknuo na beton ispred bine. :mellow:

Link to comment
I Vuk Drašković je svojevremeno na mitingu u Lapovu ili Batočini (ne sećam se tačno gde, iako sam prisustvovao) pridavio goluba u ruci iza leđa dok je držao govor, pa kad ga je bacio, ovaj se strmeknuo na beton ispred bine. :mellow:
o svashta :o
Link to comment

Kad je već reč o Lapovu, ja sam 96/7 obišao dosta gradova kada su bili mitinzi koalicije zajedno.U Lapovu je stvarno bilo najluđe. Sa razglasa samo četničke pesme, šetnja ide pored kuće lokalnih spsovaca. Kada smo se približili predsedniku opštine, tj njegovoj kući, svetla su se pogasila na kući, kuća je zasuta petardama a većina ljudi je urlala pretnje.Dan pre toga u pančevu, miting je bio bez šetnje, govornici su pozdravljeni pozorišnim aplauzom, a posle se išlo na kolače.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...