Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    785

Top Posters In This Topic

Posted Images

jel bi vi stvarno pucali da imate snajper? al ozbiljno.
da vidim da mi neko truje zivotinju, a da pritom imam smrtonosno oruzje?Verovatno bih ga upotrebio. Ne zato sto mislim da tako treba, nego zato sto ne znam kako bih mogao da se suzdrzim.To je, naravno, potpuno nebitno za pricu. Poenta je da se napravi kazneni sistem koji bi obeshrabrio ovakve "ljude".
Link to comment

oprosti, trovanje životinja nije nešto o čemu želim da se nadgornjavam. nemam oružje u kući niti ću ga ikada imati, i neka ostane na tome.

Link to comment
A sta ako je trovac provalnik? :fantom:
bez trolovanja, sta bi ti drasticnije kaznjavao povredu svojine ili trovanje psa (ili macke ili papige...)?Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment

@snarcsvidja mi se ovo. kod nas bi ovaj celavi verovatno dobio batine i i bio isutiran iz stana, te bi se natovarila i krivicna prijava na svu muku. doduse, ne verujem da se ovakvi likovi ovde krecu bez policijske pratnje.

Link to comment

pa sta ti je onda problem sa primenom zakona u slucaju provale posto indiretkno otkopavas onu histeriju od pre godinu dana ili tako nesto?inace, ja bih lakse preboleo kradju laptopa nego trovanje psa. ne bih nikoga ubio ili zeleo da imam snajper ali kada mi neko mazne novcanik makar pomislim da ce kupiti sebi dop ili pojesti pljeskavicu a kada vidim nesto ovakvo pomislim samo da je taj covek jednostavno zao i bez imalo empatije prema zivotu kao takvom.Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment
@snarcsvidja mi se ovo. kod nas bi ovaj celavi verovatno dobio batine i i bio isutiran iz stana, te bi se natovarila i krivicna prijava na svu muku. doduse, ne verujem da se ovakvi likovi ovde krecu bez policijske pratnje.
Pravda je ovde spora i nedostizna ako nema politickog delovanja u pozadini koje tu pravdu usmerava u zeljenom pravcu. Obzirom da neki komentari kazu da je ovaj dosao samoinicijativno u pokusaju da impresionira sefa, zasluzio je da bude ugazen a da onda tuzi NN lice i batrga se po sudovima i rocistima na koja NN lica ne dolaze. Ja bih se prijavio da docekujem ovakve..pa nek on posle dokazuje ko je snarc i da ga je isti docekao.
Link to comment
Ja bih se prijavio da docekujem ovakve..pa nek on posle dokazuje ko je snarc i da ga je isti docekao.
Sta te sprecava da se prijavis? Ovako nesto je cesta pojava u Srbiji.
Link to comment

Ne znam za ovakvu organizaciju kod nas..imam solidno slobodnog vremena do leta pa ako znas neki vid udruzivanja nalik na ono sto rade ovi momci iz Hrvatske,imas svu slobodu ovog sveta da me povezes sa njima.

Link to comment
Frajer koji radi za banku pokusava na prevaru da izbaci coveka iz stana..Ovo sto ovi momci rade je odlicno, nama treba ovakvo organizovanje.http://youtu.be/lVkINJ7Y8IY
Au, kakvo govno. Pa on ne samo da je bezobrazan, nego još i drži moralistička predavanja o tome "šta je gospodin uradio".
Link to comment

Sto moras da budes clan neke organizacije da bi docekivao ove sto iseljavaju iz stanova? Nije da postoji registrovana delatnost sprecavanje izvrsenja sudskih odluka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...