Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

dramatično je videti kada se neko samo sruši na ulici, to sam video samo 2 puta, jednom na semaforu kada se jedna cura samo srušila na drugoj strani ulice, još se sećam kako je podrhtavalo salo na butinama, no posle par šamara prolaznika je brzo došla sebi i postiđeno otrčala preko puta, bilo je 390Ctm u ladu toga dana, verovatno je to bio razlog- 2 put je to bio janpi veseljak za doček nove god. sećam se da tada hitna nije htela da dođe da ga pokupi pa je morala da se pozove policija da odvede čoveka na trežnjenje, verujem da mu nije bilo ništa ozbiljno, kako kaže naš pametni narod, mokru braću bob čuva

Link to comment
  • Replies 40.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    785

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja se nadam da će da dođe vreme da se jadna piskarala po tabloidima prestanu da nazivaju novinarima.u slučaju da momak/brat/muž/otac ubije boga u dripcu koji je objavio da je nesrećna devojka umrla od predoziranja, ceo UNS i NUNS bi digli dževu o "još jednom napadu na novinara". kakav novinar, kakvi bakrači.

Link to comment
ja se nadam da će da dođe vreme da se jadna piskarala po tabloidima nazovu pravim imenom, govnima.
+1Sto je nekome tragedija mlade zene, drugome je prilika za napredovanje i dalji prodor u dupe urednika. Ne znam, da sam nedajboze otac ili brat ove devojke, naneo bih fizicke povrede i govnetu koje je ovo napisalo i uredniku koji je to odobrio.Pa sta radise do onomad sa nesrecnim Ognjanovicima jbt, ono je nenadmasno po necovecnosti i nedostatku skrupula.edit: ne razumem kako zakon stiti ova govna? Zar nije moguce podici tuzbu protiv tabloida zbog laganja/uvrede/nanosenja dusevnog bola porodici etc. Isto i za Ognjanovice, prosto je neverovatno da ne mogu da zatvore Kurir jednom serijom tuzbi. Ili nije do zakona, mozda jednostavno ljudi ne zele da se povlace po sudovima. Edited by CowBoy
Link to comment
a mozda i nisu drugarice. vise ljudi u komentarima pise da se vracala sama kuci kad je pala. ovo su mozda bile neke slucajne prolaznice koje se nisu zadrzale, mozda je prica o bezanju samo plod necije maste.
Nadam se da je zaista tako, mada sam najblaže rečeno skeptičan.Jadna devojka, jadna i njena porodica, na svu muku sad treba da dokazuju da im kćerka nije bila narkomanka.Zlo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...