Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ne vidim interes države da se upetljava do te mere da napad proglasi izmišljenim pa još digne i optužnicu. Lični interesi da, ali to bi se onda "rešilo i dogovorilo" u 4 oka.

Link to comment
  • Replies 40.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    785

Top Posters In This Topic

Posted Images

OffDodatak o gospođi Macuri."Istina je da me svakodnevno zove isti muškarac i pita ista pitanja. Baš svaki dan... Kada se javim, pita kakav veš nosim, koje su mi boje gaćice i šta još imam na sebi", rekla je Macura i dodala da mu nekada i odgovori."Kada nema posla preterano, zabavljam se odgovarajući mu na pitanja. Svaki put samo promenim boju, sve ostalo ostaje isto", dodala je doktorka, prenose mediji.Izvor/članak u celini: http://mondo.rs/a651...o-gacicama.html
Link to comment

@wall:Drzava ga nema, ali panduri u Novom Sadu mozda i imaju. Nemoj zaboraviti sa kime imamo posla u ovoj zemlji.@Malkmus: ali ko nju drzi na tom radnom mestu jebote? kakva je to sprdnja?

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

meni je palo na pamet da su ga zaplašili da će još gore proći, pa je povukao izjavu.šta znam, nije mi logično da je nešto takvo izmišljeno.ta reč 'fingiran' na mestu na kojem se našla prilično zbunjuje, slažem se sa šimetom.

Link to comment

Jos malo o Vinceu. Covek je bio jedan od clanova Laboratorije zvuka. Osnovao je Earth Wheel Sky band. Za njegovo ime se ne vezuje, tokom karijere od vise decenija, nijedan skandal, nijedna losa stvar. Ime mu se pojavljuje na globalnim world kompilacijama. On kaze da su ga napali i istukli.Sa druge strane, imamo policiju koja je ubila premijera sopstvene zemlje. Ona kaze da je napad bio, sta god to znacilo, "fingiran". To verovatno znaci da zele da kazu da je Vince samog sebe udarao. Policija kaze da je ovaj mirni, maleni covek, koji se najverovatnije nikada u zivotu nije potukao, fingirao fizicki napad na samog sebe kako bi ostvario neki mracan cilj usmeren protiv rukovodstva Novog Sada.Kome verovati?

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Ne vidim interes države da se upetljava do te mere da napad proglasi izmišljenim pa još digne i optužnicu. Lični interesi da, ali to bi se onda "rešilo i dogovorilo" u 4 oka.
Ne vidim ni ja interes "države", ali interes vlastodržaca vidim.
Nakon što je policija saopštila da je otkriven pokušaj lažnog prijavljivanja, gradonačelnik Miloš Vučević je naveo danas da je simptomatično da se pred svaki gradski konkurs za dodelu sredstava, pojavljuju grupe kojima su prava ugrožena ili se osećaju ugroženo. On je dodao da osuđuje svako nasilje i svaki napad, ali da osuđuje i pokušaje ucenjivanja policije i grada i da neće proći pokušaji da se prevari sistem.
Link to comment
Jos malo o Vinceu. Covek je bio jedan od clanova Laboratorije zvuka. Osnovao je Earth Wheel Sky band. Za njegovo ime se ne vezuje, tokom karijere od vise decenija, nijedan skandal, nijedna losa stvar. Ime mu se pojavljuje na globalnim world kompilacijama. On kaze da su ga napali i istukli.Sa druge strane, imamo policiju koja je ubila premijera sopstvene zemlje. Ona kaze da je napad bio, sta god to znacilo, "fingiran". To verovatno znaci da zele da kazu da je Vince samog sebe udarao. Policija kaze da je ovaj mirni, maleni covek, koji se najverovatnije nikada u zivotu nije potukao, fingirao fizicki napad na samog sebe kako bi ostvario neki mracan cilj usmeren protiv rukovodstva Novog Sada.Kome verovati?
vojsci i crkvi.
Link to comment

Nisam razumeo da je povukao izjavu, možda nije ni bitno.@Syme to ono što sam i mislio pod , lični interesi, no krivična prijava ide već dosta daleko.Na mukama smo, hoćemo logikom a to uglavnom nije pravi put.@Vasa jbg i meni "novi" načelnik u NS-u ostavlja utisak ozbiljnog profesionalca koji bi da dovede stvari u red i koji ne bi dozvolio da ovako osetljiv slučaj neko privatizuje.Videćemo, ili nećemo...

Edited by wall
Link to comment

Ne, on nije povukao izjavu, ali bi ova optužnica mogla da bude sredstvo pritiska na njega da to učini.Recimo ovako, sticajem okolnosti upoznao sam se sa načinom na koji se po novom zakonu pokreću krivični procesi, and I wouldn't trust'em as far as I can throw'em.

Edited by Syme
Link to comment

a ja se secam jednog slucaja u Jagodini cijem je protagonisti u policiji, pored ostalog, receno da bi bilo bolje da povuce izjavu da je napadnut zbog verske pripadnosti, jer bi mogli da mu napakuju da je samog sebe napao. covek je umesto povlacenja izjave presavio tabak i tuzio drzavu Srbiju i dobio spor u Strazburu.instinkt mi kaze da je ovo slican slucaj. videcemo. uvek ostaje mogucnost da se Vince u 58. godini zivota odao nekom sasvim drugacijem nacinu zivota od onog koji je vodio do sada.

Link to comment

A može biti i da je sve što kaže Vasa tačno, ali čovek bude primoran da laže. Onako, par "momaka", šamar-dva, tu je i žena... Dobije priču koju da ispriča i eto... Hoću reći, takva situacija u NS-u odgovara pre svega ološu i njihovom biznisu.

Link to comment

Moguce je, dabome da je moguce. No, policija je poletela da ga optuzi za fingiranje - ne izmisljanje, tu rec nisu upotrebili, dakle nekog napada je bilo. Taj napad policiju, dakle, ne zanima, njena meta je Vince.Ta nece biti da je i nasa policija, ciji pripadnici malo dalje na jugu terorisu ceo jedan grad, koji pucaju na ljude zbog toga sto voze po propisu, umesana u to?

Link to comment

"Momci" često znaju da budu upravo ti. Nema tu nesporazuma.E sada šta su mislili pod fingiranje... Nemam šta više da kažem.Od verovanja da je zaista bilo etnički motivisanog napada, sada imam sumnju da tu nije sve baš tako crno-belo.I naravno, ostavljam mogućnost da grešim.

Link to comment
"Momci" često znaju da budu upravo ti. Nema tu nesporazuma.E sada šta su mislili pod fingiranje...Nemam šta više da kažem.Od verovanja da je zaista bilo etnički motivisanog napada, sada imam sumnju da tu nije sve baš tako crno-belo.I naravno, ostavljam mogućnost da grešim.
Ma of kors, sumnja sad postoji i vise je nista ne moze ukloniti...ovde se vise vodim intuicijom i nekim predznanjem o coveku. Mozda i ja gresim, ali cu ga radije braniti i gresiti, nego uci u zamku sumnje u nekoga ko mi za nju nije davao povoda. Ne ubedjujem nikoga, naravno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...