Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Igrala se deca.

u ponedeljak uveče kod crkve na Miljakovcu, vozača autobusa na liniji 47 više osoba tuklo "bokserom".Nešto kasnije je u Katanićevoj ulici pucano iz pištolja na autobus u pokretu. Po rečima Jokića, vozač je lakše povređen, a policija je na mestu napada našla više čaura.
Vozač pretučen, na drugog pucano
Link to comment
  • Replies 40.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    785

Top Posters In This Topic

Posted Images

mozda covek pucao bas iz kataniceve? istina katanicevom je saobracao tramvaj ali pre svetskog rata, to bila jedna od najstarijih tramvajskih linija u bg, tzv. tramvaj pristinac :P ma u pravu si ti ali ocekivati od novinara blica neku veliku pismenost i poznavanje grada je idealizama ovo oko ta dva napada, ne znam zasto ali odmah sam pomislio na mafijaske obracune unutar tih udruga aka sindikati gsp. recimo, mafijaska udruga unutar gsp koja bi da nastavi sa kriminalom svakodnevnog istakanja goriva iz autobusa a neki vozaci se bune i nece da ucestvuju u tome i onda ih treba ubediti tradicionalnim metodama sindikalnog delovanja, nije dzaba dzimi hofa bio na celi najmocnijeg sindikata amerike tj sindikata transportnih radnika da ne kazem kamiondzija evilsmile.gif

Edited by Pontijak
Link to comment
Ajte molim vas, koji to autobus prolazi Katanićevoj? Očigledna neistina...Doduše postoji stanića "Katanićeva" ali je u ulici Makanzijevoj...
Pa to, prolazi kroz Makenzijevu, 83ka. A iz Katanićeve je verovatno pucano.Malo mi je neverovatno da tako nešto izmisle.
Link to comment

Dete pobeglo iz vrtića na ulicuTrogodišnji dečak koji u patofnama i bez jakne trčeći viče: "Neću u vrtić, hoću kući!" začudio je prolaznike u Đerdapskoj ulici, koji su pretpostavili da je pobegao iz vrtića "Zvončići" u Romanijskoj i odveli ga tamo. "Pčelica" protiv odgovornih preduzima mere.Kako je ispričala radnica jednog od lokala u blizini vrtića, mališan je u sredu oko pola deset protrčao ulicom, prešao pešački most preko Gabrovačke reke i nastavio da trči Đerdapskom ulicom.- Kroz izlog sam primetila dete koje je bilo napolju, po onom hladnom vremenu, samo u dukserici. Prvo sam pomislila: "Kako je neko pustio dete bez jakne?", a onda sam pogledom potražila roditelje, jer se dete šetalo sredinom ulice. Tada sam shvatila da je ono u patofnicama! - kaže radnica.Ona dodaje da je nekoliko ljudi krenulo za njim, a da ga je jedan od prolaznika sustigao i vratio nazad vaspitačicama. Pritom, niko iz vrtića nije ni primetio da im "fali" dete.

-
Vaspitačice su nam rekle da je dete samo otključalo vrata.
Pa, ja imam stariju decu, ali ona još ne umeju to da urade - priča ova žena.

Sta reci. :isuse:
Link to comment
Nišlijku Vojislavu Ljubenović (73) pregazio je petnestogodišnjak N. P. vozeći očev “daevu“ naočigled supruga Ilije. Nesrećni starac Ilija ističe da ga je dečak, dok je starica bila pod točkovima njegovog vozila, molio da ne zove policiju kako mu ne bi zabranili da vozi. Tragedija se dogodila u dvorištu stambenog bloka u ulici Dragiše Cvetkovića, gde je stan bračnog para Ljubenović.
linksta zna dete sta je jedan zivot
Link to comment

jbt ovo je potpuno neverovatno. morao se desiti onaj fluke sa prvim komsijom crncem da bi uhapsili onu zivotinju Ariela Castroa (koji je drzao 3 zene u zatocenistvu preko 20 godina) da bi tek nakon toga in turn pokrenuli istragu o par devojaka koje su ubijene u tom kraju, za koje se danas ispostavio da ih je ubio Castrov bivsi prvi komsija, registrovani sex offender koji je silovao svoje 3 cerke celog zivota.kakav neighbourhood, ovo je ko Haneke :ph34r:

Link to comment

Ne znam na koji bih ovo topic, pa rekoh ajd ovde.Danas caletu stigao sms (od nepoznatog broja) u kom pise, otprilike, da ljudski zivot nastaje spajanjem jajne celije i spermatozoida i da svi oni koji podrzavaju zakon o zabrani ubijanja putem abortusa treba da se obuku u crno. :blink:Ima li jos neko da su ga pocastili ovim?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...