Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

a izložbu o zločinima svog tate, posećuje sin ivica. i kaže da njemu i šešeljevom levom jajetu treba da budemo zahvalni što se izložba održava, jer su oni tako odlučili. pa mamu vam jebem, ti ljudi bi bili živi danas da nema vas.

Link to comment
  • Replies 40.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    785

Top Posters In This Topic

Posted Images

a izložbu o zločinima svog tate, posećuje sin ivica. i kaže da njemu i šešeljevom levom jajetu treba da budemo zahvalni što se izložba održava, jer su oni tako odlučili. pa mamu vam jebem, ti ljudi bi bili živi danas da nema vas.
realno nije rekao ništa slično. ja smrdu Ivicu stvarno ne podnosim, ali danas je uradio pravu stvar. nije mrljavio, predlagao da izložba bude na adekvatnijem mestu koje nosi manji rizik (tipa pećina Ceremošnja na Homolju), nego je došao i rekao neke normalne stvari.
Link to comment

rekao je da su se on i onaj "zalozili" kada su culi da ce biti protesta. ja to citam kao naredbu crveno-crnim ulicnim hordama da miruju, a prihvatam i da neko moze da pazari pricu o ivicinom preobrazaju i prosvetljenju.

Link to comment
rekao je da su se on i onaj "zalozili" kada su culi da ce biti protesta. ja to citam kao naredbu crveno-crnim ulicnim hordama da miruju, a prihvatam i da neko moze da pazari pricu o ivicinom preobrazaju i prosvetljenju.
pa nešto i nisu mirovale ulične horde. što se tiče Ivicinog prosvetljenja, mene ne zanima ič šta on misli u svoja četiri zida, zanima me šta radi. ono što pokušavam da ukačim je - šta je sada jebeni problem kada je država uradila tačno ono što je trebalo da uradi.
Link to comment
pa nešto i nisu mirovale ulične horde.što se tiče Ivicinog prosvetljenja, mene ne zanima ič šta on misli u svoja četiri zida, zanima me šta radi. ono što pokušavam da ukačim je - šta je sada jebeni problem kada je država uradila tačno ono što je trebalo da uradi.
Nategnuto poredjenje sa prajdom. Kada Ivici odgovara da izigrava evropljanina, evo prajda, moze, drzava je jaca od huligana. Kada stizu lose vesti iz Brisola, krece druga prica. Na sta to lici, jel treba da prihvatim da je to normalno? O cemu pricamo? Tako i sada. Predstava za Eston. Kada nas budu zakocili na nekom poglavlju, eto nama ponovo neke zabrane po istom modelu..
Link to comment

ne razumemo se. ja mislim da treba da se uvek ovako radi, ne osećam nikakvu zahvalnost prema Dačiću već konstatujem da je država ispunila svoju funkciju.

Link to comment
ne razumemo se. ja mislim da treba da se uvek ovako radi, ne osećam nikakvu zahvalnost prema Dačiću već konstatujem da je država ispunila svoju funkciju.
on je samo ispunio naredjenje. kao sto su neki ispunjavali njegova naredjenja da lupaju mamografe i kradu patike po molebanima. istinsko ispunjavanje funkcije bi bilo da je u ime drzave dosao neko ko je dacica i svu bulumentu pohapsio, zatvorio, i bacio kljuc.
Link to comment

pa takvog ga volim :wub: samo neka ispunjava i dalje, i to ne iz Moskve, i sve će biti tip-top.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=12&dd=20&nav_category=16&nav_id=791336Je l` bese Kragujevac pre par godina bio proglasen za najmirniji i najbezbedniji grad u Srbiji?Sad je sve vise obracuna vatrenim oruzjem.. vise i ne gledaju gde se sibaju, ne kriju se. Ovo se desilo u glavnoj ulici koja vrvi od kafica, nocnih klubova, diskoteka itd, puno ljudi sparta tuda, dakle nije u nekoj sporednoj, mracnoj i skrivenoj na kraju grada.. nego u samom jebenom centru!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...