Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ja imam još goru viziju - ono, Pakistan, Sirija, balije, Sjenica, balije..među svoje, ta logika koju obrenovčani podrazumevaju a naša govna s vlasti spremno prihvataju.

Link to comment
  • Replies 40.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    785

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da je Ugljanin predložio da se privremeno tu smesti deo azilanata.Ono što je meni onako interesantno je da li će neko da odgovara za paljenje objekta koji je trebalo da primi azilante.

Link to comment
Mislim da je Ugljanin predložio da se privremeno tu smesti deo azilanata.Ono što je meni onako interesantno je da li će neko da odgovara za paljenje objekta koji je trebalo da primi azilante.
Uhapsena jedna osoba.
Uhapšen zbog paljenja barakeIZVOR: BETA, TANJUGBeograd -- Policija je uhapsila jednu osobu osumnjičenu da je zapalila baraku u mestu Ušće kod Obrenovca, u kojoj je trebalo da budu smešteni azilanti, saznaje B92.
Link to comment
.Povlačim dobar deo kletvi koje sam uputio Miloševiću, Dačiću, Nikoliću, Vučiću, Tadiću... Svi oni, onako odvratni i zli kakvi jesu, i dalje su loto premija za ovu bagru što ih glasa. To zaslužuje daleko gore satrape i zlikovce da im kroje sudbinu. Neverovatno kakvo ljudsko smeće i talog. Ako bih ih u prolazu na ulici slučajno nagazio morao bih sat vremena da brišem cipelu o travu kako bih uklonio svaki trag njihovog prisustva.
U Obrenovcu su tvoji europski eksperti na vlasti.
Link to comment

Meni je strasno i odsustvo odjeka ovih dogadjanja na fejsbuku - jedan deo srba otvoreno praktikuje rasizam a vecina ne vidi u tome nista alarmantno. Van ppp na mojoj listi nema nikog ko je reagovao.

Link to comment
U Obrenovcu su tvoji europski eksperti na vlasti.
Ne bi bilo loše da prvo pročitaš postove na koje odgovaraš, a za sledeće podmetanje i učitavanje u stilu "ovi tvoji" reportujem.
Link to comment
Ne bi bilo loše da prvo pročitaš postove na koje odgovaraš, a za sledeće podmetanje i učitavanje u stilu "ovi tvoji" reportujem.
Pljunuo si najgrozomornije ne srpski narod, biće mi čast da me reportuješ.
Link to comment

Pljunuo sam na naciste, bili Srbi ili Papuanci. Ti slobodno brani goloruki narod od ničim izazvane satanizacije ali blagoizvoli to činiti bez učitavanja o "tvojima" i "mojima".

Link to comment

Priča moje prijateljice skinuta sa fejsa: (neću postovati slike, velike su, ostaje da mi verujete na reč, Dorćol je u pitanju)Ispod mog prozora, iza automobila koji je tu parkiran i osatvljen da stoji godinama, poceo je da zivi jedan covek, beskucnik.Uz pomoc svojih priajtelja pocela sam da mu ostavljam hranu u to skloniste. Covek je haubi automobila napisao "hvala", prvo cirilicom, pa latinicom, pa engleski Neko je ocigledno primetio sta se desava, automobil je sklonjen, mada beskucnik nije nikom smetao bas nicim.I dalje mu ostavljamo hranu na istom mestu, a on nam se zahvaljuje pisuci na kartonu.

Link to comment
http://www.youtube.com/watch?v=-xGu36vqfP0
Marks21Fašisti u Srbiji protiv radničke klase: pogledajte na koji se način fašisti iz redova fudbalskih huligana (Crveni đavoli, Kragujevac, http://i305.photobucket.com/albums/nn205/amper034/trozubacrd.jpg) regrutuju da premlaćuju radnice i radnike koji se bore za opstanak svoje firme upropašćene privatizacijom. Ovo su dešavanja iz 2009. godine o kojima smo ranije već pisali, ali do sada nismo znali da postoji i snimak. Još jedan jeziv prilog tome kome je zaista verna radikalna desnica: državi i kapitalu. SF-SN!

boris-tadic-holding-a-wine-glass.jpg

Edited by Lezilebovich
Link to comment
U kasarni u Maloj Vrbici kod Mladenovca, nakon adaptacije prostora koja bi trebalo da se završi za oko 6 meseci, na osnovu odluke Vlade Srbije biće kolektivni centar za azilante.Kako su za B92 rekli u Vladi, odluka o tome je jasna. Međutim, meštani ovog kraja protestuju protiv ove odluke, a podršku su dobili i od čelnika opštine Mladenovac.Građani opštine Mladenovac su i ranije rekli da se protive dolasku azilanata, a danas su organizovali protest.Oni su našem reporteru rekli da imaju problem sa Komesarijatom za izbeglice i migracije, odnosno da je glavni problem nedostatak komunikacije.I među njima, kako javlja naš reporter, vlada uverenje da azilanti mogu stvoriti bezbednosne probleme. U svemu tome imaju podršku lokalne samouprave, pa je danas predsednik opštine Mladenovac ponudio drugu lokaciju, na kojoj bi bio smešten manji broj azilanata.Iz opštine navode da bi blizina kolektivnog centra za azilante, ukoliko bi on bio u Maloj Vrbici, ugrozila turističke potencijale grada, s obzirom na to da je u blizini Kosmaj i Seltres banja.
:isuse: Ovi kao da se takmice u smisljanju sto apsurdnijih opravdanja.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...