Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

:Hail:kod ovih palanackih rasista kao sto je Telefon najzabavnije je sto zaista veruju da nema sveta izvan njihove kaljuge.
Moj macor MIck se drao toliko da ga je cuo ceo blok 65 na Novom Beogradu nocu, ali jedino sam ga ja prvo hranio a posle par dana primio u stan. Hocu reci, duh palanke zivi i u fizicki najurbanijim delovima Srbije. Tesko je biti azilant/beskucnik/napustena zivotinja u Srbiji, ljudi su naopaki i jako sebicni.Da primetim samo ogromnu razliku izmedju NBg i par kilometara udaljenog Zemuna gde napustene zivotinje imaju sasvim drugaciji tretman.Izvinjavam se naravno sto sam zivotinje uveo u pricu o nesrecnim ljudima, ali to je samo radi boljeg isticanja poente: Srbija je crna rupa covecnosti.
Link to comment
  • Replies 40.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    785

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vec dve godine sam u Zemunu i to je druga prica - ako se pojavi napustena zivitinja ili se udomi ili se regularno hrani ali u dvoristu/ispred zgrade. Moze biti da gresim, govorim o Glavnoj u Zemunu i sirem centru. Pijaca isto - gomila macaka koje cak i zimi ok izgledaju iako je ocigledno da nemaju vlasnika. Sa druge strane, NBG odnosno blokovi gde sam ziveo i cesto setao su pakao za napustene zivotinje, od neuhranjenosti do izzivljavanja.btw. ja to sve pisao na Dabovicevu opasku o provinciji palanci.

Edited by CowBoy
Link to comment
Vec dve godine sam u Zemunu i to je druga prica - ako se pojavi napustena zivitinja ili se udomi ili se regularno hrani ali u dvoristu/ispred zgrade. Moze biti da gresim, govorim o Glavnoj u Zemunu i sirem centru. Pijaca isto - gomila macaka koje cak i zimi ok izgledaju iako je ocigledno da nemaju vlasnika. Sa druge strane, NBG odnosno blokovi gde sam ziveo i cesto setao su pakao za napustene zivotinje, od neuhranjenosti do izzivljavanja.btw. ja to sve pisao na Dabovicevu opasku o provinciji palanci.
ma palanka je stanje duha, ono, kad ne poznajes i ne zelis da poznajes nista izvan svoje avlije. nema to veze sa brojem stanovnika.
Link to comment
Para vrti de burgija neće... I ja se iskreno nadam da je tako. Jer u suprotnom onda je to čist šovinizam bez ikakvog opravdanja.Ali šta to opet govori o nama? Da su ovi azilanti bogati Arapi i šeici, svi bi se utrkivali da ih ugoste, a ovako ovu sirotinju koja beži od rata i potuca se od nemila i nedraga neće niko.Servilna smo i pohlepna banda...
priča o bogovađi je bila u jutarnjem programu RTS. gost je bio šef komesarijata.meštanin je iznajmio kuću komesarijatu za 50 € mesečno po krevetu. za 20 azilanata dobijao je hiljadarku. e, to nije bilo po volji meštanima pa su lupali prozore i tražili iseljavanje izbeglica. direktor kancelarije je, između ostalog rekao nešto što bi zaista valjalo imati na umu. parafraziram:"kakav utisak o srbiji i srbima nose ti ljudi? oni su pobegli iz zemlje zbog rata. radi se mahom o obrazovanim i mladim ljudima. možda će nam jednog dana biti potrebno njihovo prijateljstvo."ovako, misliće o nama ono što ja već odavno mislim.
Link to comment

Meni je pišanje živo to što se meštani plaše terorista u blizini elektrane, a onda sami izazovu požar na njenoj kapiji.Što im stvarno ne detonira taj vodonik...

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
priča o bogovađi je bila u jutarnjem programu RTS. gost je bio šef komesarijata.meštanin je iznajmio kuću komesarijatu za 50 € mesečno po krevetu. za 20 azilanata dobijao je hiljadarku. e, to nije bilo po volji meštanima pa su lupali prozore i tražili iseljavanje izbeglica.direktor kancelarije je, između ostalog rekao nešto što bi zaista valjalo imati na umu. parafraziram:"kakav utisak o srbiji i srbima nose ti ljudi? oni su pobegli iz zemlje zbog rata. radi se mahom o obrazovanim i mladim ljudima. možda će nam jednog dana biti potrebno njihovo prijateljstvo."ovako, misliće o nama ono što ja već odavno mislim.
pa spasili smo onu odvrajtovu u ww2, pa nam je lepo vratila.izvuko srbin naravoucenije, pa sad koristi obrnutu psihologiju.
Link to comment
ma palanka je stanje duha, ono, kad ne poznajes i ne zelis da poznajes nista izvan svoje avlije. nema to veze sa brojem stanovnika.
Jasno, nisam ni tumacio drugacije. Nego radi se o manjim gradovima oko Beograda pa da pomenem i sam Beograd. Prosto, oboleli smo od necovecja nevezano za geografiju.
Link to comment
Meni je pišanje živo to što se meštani plaše terorista u blizini elektrane, a onda sami izazovu požar na njenoj kapiji.Što im stvarno ne detonira taj vodonik...
Pominju kako su ratovali po Siriji i Afganistanu, a zaboravljaju svoje komsije koji su ratovali po Bosni, Hrvatskoj i/ili Kosovu...
Link to comment
pa spasili smo onu odvrajtovu u ww2, pa nam je lepo vratila.izvuko srbin naravoucenije, pa sad koristi obrnutu psihologiju.
jes, vala.'91 su odjekivala reagovanja na "ubijanje naše mladosti u sloveniji" sa podsećanjem kako smo mi njih zbrinuli '41. a tako nam vraćaju.
Link to comment
I gde je SPC da se oglasi, kamo Patrijarh i ostala popadija, Audi dzipovi im se zaledili?! Sta je jedna od osnovnih poruka u Bibliji?Sent from my iPhone using Tapatalk
opravdano su odsutni, gibanicare i prazne ovale u kristalnoj noci. a i ako se pojave, to ce biti da bi blagosiljali sibice, upaljace i nozeve golorukom i preplasenom srblju.
Link to comment
I gde je SPC da se oglasi, kamo Patrijarh i ostala popadija, Audi dzipovi im se zaledili?! Sta je jedna od osnovnih poruka u Bibliji?
verovatno čitaju ppp i stide se prozivki uticajnog draganceta. :fantom:
direktor kancelarije je, između ostalog rekao nešto što bi zaista valjalo imati na umu. parafraziram:"kakav utisak o srbiji i srbima nose ti ljudi? oni su pobegli iz zemlje zbog rata. radi se mahom o obrazovanim i mladim ljudima. možda će nam jednog dana biti potrebno njihovo prijateljstvo."
bolje da nose pravi utisak (sns utisak), nego da šaljemo manensko-mekeneriksonovsku-lajfstajlsrbija sliku u svet. Edited by Hella
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...