Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Super! U Obrenovcu ugrozavaju elektanu, sutra ce negde ugrozavati useve, rudnike, sume,...Sramota me je sto zivim u istoj zemlji sa ovim govnima sto protestuju protiv izbeglica. Pa, jebote, sneg vec tri dana pada a ova djubrad im ne dozvoljava da se, bar na kratko, sklone pod neki krov. Tuzno!!!

Link to comment
  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    783

Top Posters In This Topic

Posted Images

reče jedna gospođa na gnevniku da je zabrinuta da li su azilanti zdravi, tj dal mogu da ugroze zdravlje lokalnog stanovništva, verovatno zbog procedure vakcinisanja kada naši ljudi odlaze u razne afrike i azije- stvarno zar vlada nije mogla da iseli par kasarni i tu ih smesti, nemamo više 70-80k vojnika, već duplo manje, mogli su trandžu da koriste za exit kamp zašto ne i za ovu situaciju...

Link to comment

pokusali su da ih usele u kasarnu u Mladenovcu, digao se ceo grad i opstina je to zabranila. jednostavno, nema sredine u Srbiji kojom ne dominiraju agresivni rasisti.

Link to comment

koliko se sežam, u bogovađi je izbila frka koja je u stvari bila posledica ljubomore komšija što se čovek setio i iznajmio kuću komersarijatu za izbeglice. mislim da bi svaki od ovih obrenovačkih .............. pustio u svoje dvorište izbeglicu kada bi kanula lova.stvarno smo postali odvratan narod. srećom, sve nas je manje.

Link to comment
koliko se sežam, u bogovađi je izbila frka koja je u stvari bila posledica ljubomore komšija što se čovek setio i iznajmio kuću komersarijatu za izbeglice. mislim da bi svaki od ovih obrenovačkih .............. pustio u svoje dvorište izbeglicu kada bi kanula lova.
Nešto nisam siguran u ovo. Ima naravno i takvih, ima neobrazovanih, ali mislim da su najvećim dijelom jednostavno rasisti.
Link to comment

Sta je ovo, jebote? Ni ovde se ne proslavljaju s azilantima ali bar nema snega i zime od -10. Samo mi je u glavi da neki od tih ljudi verovatno i nisu nikad iskusili sneg i zimu a sad su na otvorenom :(

Link to comment
koliko se sežam, u bogovađi je izbila frka koja je u stvari bila posledica ljubomore komšija što se čovek setio i iznajmio kuću komersarijatu za izbeglice. mislim da bi svaki od ovih obrenovačkih .............. pustio u svoje dvorište izbeglicu kada bi kanula lova.stvarno smo postali odvratan narod. srećom, sve nas je manje.
Para vrti de burgija neće... I ja se iskreno nadam da je tako. Jer u suprotnom onda je to čist šovinizam bez ikakvog opravdanja.Ali šta to opet govori o nama? Da su ovi azilanti bogati Arapi i šeici, svi bi se utrkivali da ih ugoste, a ovako ovu sirotinju koja beži od rata i potuca se od nemila i nedraga neće niko.Servilna smo i pohlepna banda...
Link to comment

Uopšte ne znam kako da sadašnji stav naroda spram tuđinima u nevolji okvalifikujem. Da li se varam ili je to samo moja uobrazilja u mladalačkoj naivnosti da smo bili više solidarni i ne arapomrzitelji, bar ne ovako direktno?Prvi signal mi je bio onaj teški period kad su izbeglice iz Oluje prolazile, a dovitljivi im prodavali sendviče i vodu. Ili oni sa Kosova kojima su pojedini gradonačelnici duž ibarske stavljale blokadu na put, da im ne ogade komunu..Ili opet iz ranijih ratova trpane u stočne vagone i protiv volje slate na Kosovo..E, onda ovo što danas čak i na forumu čitamo nije čudo, i zametak je nečeg kroz 20 godina što će biti vrlo gadno

Link to comment
Da su ovi azilanti bogati Arapi i šeici, svi bi se utrkivali da ih ugoste, a ovako ovu sirotinju koja beži od rata i potuca se od nemila i nedraga neće niko.
upravo. al nije doomsday po tom pitanju samo kod nas sigurno, samo sto civilizovani frkcu kroz zube i crtaju plakate gde se crna ovca shuta napolje, dok mi primitivni kakvi jesmo odmah dizemo dreku, boli koliko nemamo stila
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...