Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

59 minutes ago, copkillah said:

 

Jebem mater svakome kome je Miroljub bio smešan i ko je u veselju i radosti šerovao njegove boleštine

 

 

+ zilion

 

Digli su mu publicitet hipsteri i maloumnici. Seroljuba zakljucati u celiju na 20 godina minimum sa njegovim bratom po lopati, popom Peranovicem. 

 

Govna

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, copkillah said:

 

Jebem mater svakome kome je Miroljub bio smešan i ko je u veselju i radosti šerovao njegove boleštine

 

 

ček da se setim da li sam se nekad nasmejao na Miroljuba pa ti javljam

Link to comment
6 hours ago, Pontijak said:

kako je krenulo, ovaj ce biti i ministar zdravstva za nekoliko godina

 

drzava da ga tuzi? kakva je drzava i kakvi su trendovi ovaj moze da postane i ministar zdravstva za nekoliko godina

 

Link to comment
6 hours ago, Pontijak said:

kako je krenulo, ovaj ce biti i ministar zdravstva za nekoliko godina

 

drzava da ga tuzi? kakva je drzava i kakvi su trendovi ovaj moze da postane i ministar zdravstva za nekoliko godina

 

 

brte, evo, samo ja da dobijem penziju (obično nas odbijajaju jer komisija kaže da je bolest još u procesu lečenja (vrlo zabavno kad je neizlečiva bolest u pitanju, pizda im materina)), dakle, da dobijem penziju pa nek bude ovaj kreten i ministar zdravlja i precednik i šta god, boli me kurac, odoh ja.

Link to comment
1 hour ago, Bujodrag said:

 

 

brte, evo, samo ja da dobijem penziju (obično nas odbijajaju jer komisija kaže da je bolest još u procesu lečenja (vrlo zabavno kad je neizlečiva bolest u pitanju, pizda im materina)), dakle, da dobijem penziju pa nek bude ovaj kreten i ministar zdravlja i precednik i šta god, boli me kurac, odoh ja.

 

Nadam se da kontate da  se karasefdahski zajebavam.

Ovakvo zlo nijedna penzija ne može opravdati. 

 

A govorio sam slične stvari i godinama ranije.

Svi da se vole i ljube, da, ali neki cvetovi ne treba da cvetaju.

Link to comment

Guglala sam sad fotke ovog Miroljuba, mislila sam da je to taj neki ćelavi hohstapler koji isto svojom pozitivnom energijom leči rak (ili nešto slično) - gostovao je jednom na nekoj TV zajedno sa još jednim doktorom kada je ovaj popizdeo i napustio emisiju - sigurno znate bolje od mene - ali dakle nije taj. Ko zna koliko ih ima.

Nego, zezate da je bilo ljudi kojima je ovaj lik zabavan?! Ko ga je javno podržavao?

Link to comment

Igrom slučaja sam išao kod raznih iscelitelja, kod nekih i više puta. ima tu likova od klasičnih prevaranata do ljudi koji stvarno veruju u to što rade (bio sam kod nekog lika u Petrovcu na Mlavi koji je jedva primio pare za svoj lek). Ja sam skeptik i ne verujem u puno stvari ali znam za barem 1 slučaj gde je iscelitelj izlečio i onda moraš imati neku nadu. Strah od operacije takođe može biti razlog za odlazak kod njih. Imam u okruženju odlaganje operacije tumora na mozgu (od čega je ovaj mladić umro) šest godina, da bi se na kraju otišlo kod nož.

Link to comment
43 minutes ago, I*m with the pilots said:

Nego, zezate da je bilo ljudi kojima je ovaj lik zabavan?! Ko ga je javno podržavao?

 

Ma lik već par godina ne silazi sa medija, u početku bizarna dileja, naravno opasna dileja kada bi bio u prilici da sprovodi ideje u delo (kao uostalom i velika većina dileja). Pa je bilo puno zajebancija sa njim u glavnoj ulozi.

Sećam ga se od pre dvadeset pet ili više godina, kada je bio samo kreacionosta koji je završio geologiju, pa su na RGF-u jedva uspeli da ga se otarase spreče da upiše postdiplomske (kreacionizam i geologija baš ne idu zajedno).

Link to comment
5 minutes ago, čekmeže said:

Igrom slučaja sam išao kod raznih iscelitelja, kod nekih i više puta. ima tu likova od klasičnih prevaranata do ljudi koji stvarno veruju u to što rade (bio sam kod nekog lika u Petrovcu na Mlavi koji je jedva primio pare za svoj lek). Ja sam skeptik i ne verujem u puno stvari ali znam za barem 1 slučaj gde je iscelitelj izlečio i onda moraš imati neku nadu. Strah od operacije takođe može biti razlog za odlazak kod njih. Imam u okruženju odlaganje operacije tumora na mozgu (od čega je ovaj mladić umro) šest godina, da bi se na kraju otišlo kod nož.

Mislim da sam već pisao, kad je moj matori bio u terminalnoj fazi raka, keva je insistirala da se ide kod onog što gostovao kod Vanje bulića, navodno je radio u Amerikama, lečio Medžika... Todor Jovanović beše...

 

Naravno, nije bilo ništa, uzeo je pare, doduše ne nešto naročito... Ljudi koji su bolesni i njihovi najbliži ne mogu biti racionalni i idu gde god misle da ima bilokakve pomoći, čak i ako su skoro sigurni da nema leka...

 

To što Miroljubi™ rade je kažnjivo zakonom jer  oni pretenduju da leče... Oni to izvrdavaju, navodno prodajući, zvanično, biomeleme i razne preparate... Ja neznam kako je to uređeno u normalnim zemljama, ali, meni je prodaja bilo čega što se reklabira kao lek, a nema neki sertifikat da jeste lek, prevara i treba da se lepo ide u zatvor zbog toga...

 

 

Link to comment
50 minutes ago, radisa said:

 

Naravno, nije bilo ništa, uzeo je pare, doduše ne nešto naročito... Ljudi koji su bolesni i njihovi najbliži ne mogu biti racionalni i idu gde god misle da ima bilokakve pomoći, čak i ako su skoro sigurni da nema leka...

 

 

 

+1

 

mene moj tjale naterao da mu kupim knjige Isidore Bjelice, kako je pobedila rak :isuse: 

 

Ljudi u tim situacijama spremni da probaju zaista bilo sta sto im internet ili fejmus baba iz nekog sela servira

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...