Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

da, to je starija prica...odlicna taktika, obavestiti dilere da znas ko su, to ce suzbiti prodaju garant :)Ciudad del Santo Lazare
šta ima obični građanin, ko vidi da policija ne radi ništa, treba da zna o taktici za suzbijanje prodaje?ljudima je prekipelo i ovo je bio njihov način da kažu: ovo se dešava i mi nećemo da ćutimo o tome.
Link to comment
šta ima obični građanin, ko vidi da policija ne radi ništa, treba da zna o taktici za suzbijanje prodaje?ljudima je prekipelo i ovo je bio njihov način da kažu: ovo se dešava i mi nećemo da ćutimo o tome.
to je kljucni problem, sto policija ne radi nista. vigilantizam je simptom bolesti drustva.
Link to comment
Democracy - ease with which ignorance can triumph over knowledgePLATO
Дакле.- не знамо како се код нас зове речени грчки филозоф- немамо га у преводу- ако га и имамо, немамо тај превод на мрежи- а можда га имамо и на мрежи али немамо такве приручне збирке цитата, јер немамо довољно залудних а материјално обезбеђених, који би их прекуцавали, копирали и онда још постизавали некакав рејтинг на гуглу- а ионако мислимо да је енглески превод бољи од нашег- а и ако није бољи, онда је куљиСве и да нам (а и остатку света) не раде ништа друго него само наставе да објављују све и свашта, надбиће нас вишком садржаја, до непостојања било чега осим њиховог. И Платон је њихов, на том платоу.
Link to comment

Pa ko nema u vugla ima u gugla. Eno na jednom drugom topiku ne priznaje se nikakva istina koje nema na guglu. Izraz biblioteka polako izumire u nas, prevodi se kao linak.

Link to comment

morao sam da guglam. lazarevac je duplo veca opstina od hana a ispada da ima dilera za vidimo se u citulji 2 - sa osvetom.

Link to comment

odvazio sam se da pogledam spisak i imam sta da vidim.jedan od ovih ljudi se, navodno, bavi prodajom pecuraka, marihuane i skanka. tu su mu adresa i slika. kul, aj da lincujemo dilera vutre i izopstimo ga iz zajednice i pre sudskog procesa.dozvolicu sebi opreznu pretpostavku da vigilantisticke grupe mozda ponekad koriste i istrazne metode sumnjive kredibilnosti, i. e. izmisljanje, osvetu i tako dalje, kad vec kod nas vise nije moguce u razgovoru inteligentnih i obrazovanih ljudi postici konsenzus da niko nije kriv dok se ne dokaze suprotno, kao i da grupe gradjana ne smeju da prate, snimaju ljude, optuzuju ih za zlocine i pozivaju na njihov linc.sto se tice primedbe da policija ne radi svoj posao pa je ovo bilo neophodno uraditi, ona pada u vodu kada se vidi da su na spisku i ljudi koji cekaju presudu.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
odvazio sam se da pogledam spisak i imam sta da vidim.jedan od ovih ljudi se, navodno, bavi prodajom pecuraka, marihuane i skanka. tu su mu adresa i slika. kul, aj da lincujemo dilera vutre i izopstimo ga iz zajednice i pre sudskog procesa.dozvolicu sebi opreznu pretpostavku da vigilantisticke grupe mozda ponekad koriste i istrazne metode sumnjive kredibilnosti, i. e. izmisljanje, osvetu i tako dalje, kad vec kod nas vise nije moguce u razgovoru inteligentnih i obrazovanih ljudi postici konsenzus da niko nije kriv dok se ne dokaze suprotno, kao i da grupe gradjana ne smeju da prate, snimaju ljude, optuzuju ih za zlocine i pozivaju na njihov linc.
pa naravno!
Link to comment

nije to vise naravno, sad ces da vidis kakva ce rasprava da usledi. steta sto ne mogu ucestvovati u njoj, moram gledati Breaking Bad i smotati jedan.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
šta ima obični građanin, ko vidi da policija ne radi ništa, treba da zna o taktici za suzbijanje prodaje?ljudima je prekipelo i ovo je bio njihov način da kažu: ovo se dešava i mi nećemo da ćutimo o tome.
No priča ide dalje. Šta vredi policiji kada ti isti koje bi trebalo da uhapse imaju već desetine krivičnih prijava i izlaze iz pritvora brže nego što tamo dospeju. Što bi rizikovao svoj, ili živote najbližih, kada nema koristi? Naglašavam, nema koristi.Nije da ih branim, no nekako mi nije fer da se na njima završi.Ceo sistem nam je u q. <_<
Link to comment
No priča ide dalje. Šta vredi policiji kada ti isti koje bi trebalo da uhapse imaju već desetine krivičnih prijava i izlaze iz pritvora brže nego što tamo dospeju. Što bi rizikovao svoj, ili živote najbližih, kada nema koristi? Naglašavam, nema koristi.Nije da ih branim, no nekako mi nije fer da se na njima završi.Ceo sistem nam je u q. <_<
Murija sve i svakog zna i uzima reket. Naglašavam, ima koristi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...