Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

pod uslovom da se to sve desilo. hajde razmislite, da kurir krene da vas preparira, katra, perje, katran, perje... vas kao privatna lica, do pre nekoliko potpuno nepoznata, kako cete da se postavite prema tome? da se bacite u ralje tabloida pre vechere, sa pravim dokazima, laznim dokazima, nikakvim dokazima? dajete izjave, mashete papirima, mashete advokatima, padate u nesvest? ili da mislite shta vam je chiniti, i kako da skrenete taj reflektor sa sebe, ma koliko znali da ste u pravu. a ako niste, tim pre :(
Tako je, ali što reče Dabovic par papira i stvar rešena za dan, ne bi više niko pitao. A i kakav god bio Kurir, da ulaze u sve to na blef, pa da ispadne da namerno kinje roditelje, takav publicitet verovatno nijednim novinama ne treba.
Link to comment
  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne postoji nikakav osmišljen sistem za takve akcije, sve ide na o-ruk, neko uspe da dobije publicitet i pare s tim, neko ne, nekog pokradu, neko pokrade. Uglavnom u takvim situacijama u novinama osvane tekst da tom i tom detetu za operaciju/lečenje u nekoj tamo klinici treba 100 000 ili 200 000 evra i krene prikupljanje. Nema obrazloženja pošto materijal, pošto ruke, pošto put, kako se došlo do toga, nit ko nadzire uplate ni trošak. Tako bismo mogli direktno na račun bolnice da šaljemo uplate u konkretnu svrhu.Zbog odsustva bilo kakve kontrole meni je merodavno samo davanje direktno u naturi na ruke, kao onomad ppp akcija ili uplata Crvenom Krstu. Sad, čak i ako nije tačno, blato je bačeno, i niko više neće videti žutu banku

Link to comment
ako vec hocemo taj kapitalizam u kome individualna milostinja zamenjuje organizovanu solidarnost
kad bi mi znali shta hocemo...individualna milostinja je ovde samo losha zamena za solidarni sistem koji hakuje svako ko mu se primakne :(
A i kakav god bio Kurir, da ulaze u sve to na blef, pa da ispadne da namerno kinje roditelje, takav publicitet verovatno nijednim novinama ne treba.
imao je kurir svojih fantastichnih momenata, svako ih je imao.ja samo razmishljam, da me kurir (i slichni, mada ne mogu da imaju mnogo motiva, generalno ^_^) napadne za bilo shta, bez obzira da li je dokazivo ili ne, da li bih se uopshte branila, ili samo zakljuchala u kucu i prestala da izlazim. mislim, savrsheno je jasno da ko se sa njima uhvati u prichu, taj zachas posla moze da ima i kurvaluk povrh lopovluka, incest, narkomaniju, i sam gospod zna shta... to je zajebana igranka. oni prosto funkcionishu tako, samo sto pevaljke to vole, a prost svet bash i ne...nisam pametna. Edited by thermal bug
Link to comment
imaj u vidu da su se oni zakljucali u kucu mnoooogo pre ovog teksta.
Ja pokušavam da ne veruem u sve, pa mi dođe da kažem da je u njihovoj situaciji razumljivo da se zatvore u kućuedit: u vezi groblja . imaju oni neko morbidno pravilo - ko ne plaća par decenija grobarinu™, posle se prekopava i oduzima mesto Edited by kapetanm
Link to comment
Sa istog sajta, a primereno topiku.edit: Kakav je ovo sajt bre? :huh: Ovo ko da Vojvoda od Haga uređuje. :lol:
Српски издајнички режим у сарадњи са касапином Тачијем припрема жестоку крађу гласова на предстојећим шиптарским изборима
Edited by gotivac
Link to comment

ne znam gde ovog lika da stavim ali bas mi je za ovu temuhttp://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/416868/Predsednik-Privredne-komore-Beograd-osudjen-na-osam-meseci-zatvora-zbog-falsifikovanja-diplomeali njegova biografija, pa to je cudo od uspehahttp://www.ekapija.com/website/sr/page/254435

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...