Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

a i informacije o njegovom nasilničkom ponašanju se svode na njene tvrdnje. bar ja ne videh ništa drugo do sada.
Ne znamo detalje, pa je glupo zakljucivati, ali mislim da je bilo par slucajeva nasilnickog ponasanja prema zenama na Balkanu, a i sire. Ne treba odbaciti ni tu mogucnost.
Link to comment
  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ove druge stvari ne bih da komentarisem jer mi lice na character assassination. Ko zna iz kojih razloga on nije trazio da vidi dete, ako je to uopste tacno. Moze biti da je smatrao da bi tesko podneo, mozda nije hteo da dodatno opterecuje dete, u te stvari ne treba olako ulaziti. Ali sigurno nije dolazio na rocista u Ljig zbog tamosnjeg fantasticnog turistickog potencijala.
Gordana tvrdi da je njena ćerka tokom braka sa Robertom bila žrtva ekonomskog, emocionalnog, nacionalnog, pa i verskog nasilja. Kaže da je Robert Nataši ograničavao kontakte sa roditeljima i prijateljima:- Kad je došao u Ljig, moj muž ga je prvo pitao da li je učestvovao u ratu u Hrvatskoj. Slagao je da nije, da je on u Zagrebu poznat kao mirotvorac. Ispostavilo se ne samo da je učestvovao, nego je i odlikovan.Nataša dugo nije htela da priča šta joj se dešava, nije htela da me opterećuje. Dva puta sam bila kod njih u Zagrebu i sama sam se uverila u bolesnu atmosferu. Nekoliko puta sam molila Roberta da dođe u Ljig da vidi Reu. Nijednom nije došao osim kad je to organizovao Centar za socijalni rad i nije dao ni dinara.
Link to comment

Pazi ovo

Kada se pročulo za ovaj događaj, jedna žena iz kraja je otišla kod majke dečaka koji je ubio štence, a ova joj je odgovorila i zapretila policijom, ukoliko prijavi njenog sina.Slučaj je ipak prijavljen, ali policija u početku nije došla na lice mesta. Tek nešto kasnije policija je stigla, ali nije izvršen uviđaj, već su samo uzeti podaci. Kako nezvanično saznajemo, jedan od policajaca koji se pojavio na licu mesta je stric problematičnog dečaka, te je to verovatno i bio razlog zbog kojeg niko od policajaca nije uopšte ni reagovao na ovaj nemio događaj, niti je bilo ko od roditelja ove dece opomenut.
Link to comment
Zaposleni u prodavnici donjeg veša "Viktorija sikrit" u Njujorku zaustavili su jednu tinejdžerku misleći da je krala, ali su u njenoj tašni pronašli mrtvu bebu.Policija, koja je došla u prodavnicu, kada su zaposleni primetili dve tinejdžerke od 17 godina, koje su se ponašale sumnjivo. Zaposleni su mislili da su one došle da kradu i da su u torbu jedne od njih stavil eukraden veš. Međutim, kada je su ih zaustavili i otvorili torbu, umesto ukradene robe našli su fetus dečaka
Link to comment

ja ne razumem te ljude koji na takav način ''štite'' tu decu(mislim na ove što su zaklali kučiće)i ta majka, verovatno i taj otac i stric, pa to su bre ludaci, kako onda dete da bude normalnoako oni ne shvataju koju strahotu je to dete uradilo i da treba sada, dok je još možda na vreme, da pokušaju da izleče to dete,a to ne čine, nego ga štite, onda je njima sasvim normalno i ok da gaje budućeg ubicustrahota totalna

Link to comment

to sam baš ja razmišljao.da li to smatraju nestašlukom, sitnicom, to svi radimo kad smo mladi, hahaha zapalili mačku, haha ili su u fazonu da je to loše i da će oni pokušati da vaspitaju ali si ne žele praviti probleme sa privođenjem

Link to comment

ja mislim da ih boli kurac, to je onaj isti profil prostaka koji u ratu kolju ljude bez trunke razmišljanja.inače to su desetogodišnjaci, kakvo crno privodjenje. njima treba lečenje i resocijalizacija. vidim da oo medijima opet kreće ona apsurdna priča "sudite im kao odraslima".

Link to comment
ja mislim da ih boli kurac, to je onaj isti profil prostaka koji u ratu kolju ljude bez trunke razmišljanja.inače to su desetogodišnjaci, kakvo crno privodjenje. njima treba lečenje i resocijalizacija. vidim da oo medijima opet kreće ona apsurdna priča "sudite im kao odraslima".
e jbt ni ovo ne mogu da razumempa jesu li ti ljudi ikada bar 5 minuta proveli sa nekim desetogodišnjakomrekla bih da nisu, kad lupaju takve gluposti
Link to comment

klinci nisu uopste krivikrivi su oni koji su ih vaspitavaju, prvenstveno roditeljia kako desetogodisnjaci mogu strasno da biju znam, a razlog bi sasvim obican, rodila mu se sestra i kao srednje dete osecao se zapostavljeno

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...