Jump to content

Procesi sudskih rehabilitacija


Mp40

Recommended Posts

A drugačiji pristup bi bio...?Enivej, stvarno, ako imaš nešto što govori o zločinima nad civilima, daj ovde da čitamo, slabo toga igde ima. Samo nemoj Cvetkovića, please.

Link to comment
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    150

  • Filipenko

    133

  • kim_philby

    98

  • MancMellow

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Citao sam pre vise od godinu dana, videcu da mi na kratko pozajme knjigu pa cu da pustim ovde. Ima bas gadnih momenata, ali tu je spojler da pokrije.Nema veze Cvetkovic sa ovim pa ni bilo ko konkretno. Samo su objavili izvestaje tj. izvore bez ikakvih komentara.

Edited by Yoda
Link to comment
ono što su objavili Periša i Boro Majdanac? imam ja negde knjigu kući...to su valjda izveštaji SDS-a sa terena...
Mislim da su njih dvojica priredili.Jedna od fusnota linkovanog Zbornika kaze da su to izvestaji iza kojih verovatno stoji komanda SDS koji su radjeni za njihove potrebe. U knjizi, koja koliko se secam obuhvata samo 1941. su boldom oznaceni delovi teksta koji ne postoje u ranijem izdanju. Edited by Yoda
Link to comment

sad me kopka a ne merem naći knjigu... mislim da su izveštaji pravljeni za ministarski savet a da ih je radila komanda SDSslažem se da zbornike građe treba koristiti sa rezervom, mnogo je izostavljano ranije, tj. pravljena je selekcija... arhivi su posebna tema i ako se toga dohvatimo ko zna gde ćemo završiti.elem, kada smo se već dotakli toga, evo jednog malog dajdžesta ustanka 1941 iz iste kuhinje (18+ graphic included)KLIKEdipkoji je dobar hosting sajt?

Edited by Arbeitmann
Link to comment
elem, kada smo se već dotakli toga, evo jednog malog dajdžesta ustanka 1941 iz iste kuhinje (18+ graphic included)KLIK
Vrh :Hail: Hvala puno!

Bedak, nema nikakvog uputstva kako organizovati partizanske jedinice...:( Fali mi neki dobar how-to guide...

Link to comment
Vrh :Hail: Hvala puno!

Bedak, nema nikakvog uputstva kako organizovati partizanske jedinice... :( Fali mi neki dobar how-to guide...

pih bre, kakav si to revolucionar? sad je jasno da bi u igrici "šta bi radio u proleće '41?" jurio po bibliotekama i buržujskim kućama tražeči pisana uputstva za odlazak u šumu.evo ga mao9780252068928.jpgpa još i poglavlja. Edited by buffalo bill
Link to comment

ma jesu, zato im je ostalo samo pravo na penziju i profesionalnu rehabilitaciju.nekada se znalo, spanski borci i nosioci spomenice mogu besplatno da se voze tramvajima a sada svim penzionerima besplatan prevoz.ko zna koliko se tu narodnih neprijatelja provuklo.nema vise ko da kontrolise, eto sta je.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...