Jump to content

Procesi sudskih rehabilitacija


Mp40

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    150

  • Filipenko

    133

  • kim_philby

    98

  • MancMellow

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

:Dovo ko predizborna kampanja 2012te:"I verujte mi gospodine, nije mi zao sada sto i patim, jer vidim da neko brine za nas."edit:

orignalno sam hteo da iskoristim ovu recenicu "neka je hvala generalu nedicu predsedniku tadicu sto nam je poslao gospodina ministra, e da nije njega koliko bi mi patili i mucili se, ali ovako on je nas i nikome ga ne damo"pa da udenem ministra poljoprivrede petrovica u poseti nekom selumedjutim, kako gugl kaze - ministar izgleda nije jos zagazio u selo, sve mu fotke iz kancelarije, sa tepiha, uredno u odelcu.bota se bar pravi da ga je briga. ovom i zvanicno i nezvanicno puca kurac.

Mene drzanje Djurisicevog cetnika na saslusanju podseca na Jagodinku dok je Gvozden isledjuje u predstavi u "Ljubav na seoski nacin" http://youtu.be/KB-9jSY3AHQ?t=35m27s . 1 Neustrasivost! Edited by ficfiric
Link to comment
pa ove Anomanderove...ne znam kako da ih nazovem - sadrze najozbiljnije argumente za rehabilitaciju cetnistva koji se uopste mogu izreci. ni ona ekipa na RTS neki dan nije imala bolje argumente od ovoga.sve cekam da izmisle neku bitku protiv Nemaca, no izgleda da nisu sposobni za takav uzlet maste, vec jedino mogu da dobace do "ustase su bile gore". pa jesu, ali alal vam referentni okvir :lol:
Pa svako može da učitava šta hoće. Evo dao sam ti primer bitke za oslobođenje Loznice 41. Bilo je žrtava, na obe strane. Kada je neko ideološki zaslepljen, besmisleno je predočavati mu bilo kakve argumente. U porodici sam imao i četnika i partizana, i jednih koji su patili od drugih, i obratno, nemam nikakav razlog da budem pristrasan.
Link to comment
Poznat mi je taj dokument, koliko je valjan i verodostojan, dovoljno je reći da je stavljan i potezan u temama na Krstarici. Pametnom dosta.
20120326143928.jpg
Link to comment

Lepo je videti da se vestopisci na B92 svojski trude da terorističku poruku kriminalaca koja sadrži poziv na linč prenesu od reči do reči i sačuvaju je da je svi mogu videti, kad je već uklonjena.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...