Jump to content
IGNORED

Procesi sudskih rehabilitacija


Mp40

Recommended Posts

pa dobro ali zankina rehabilitacije je takodje cirkus svoje vrste. ona je osudjena za oduzimanje gradjanske casti i to je sasvim adekvatna presuda za njeno postupanje tokom okupacije. njena 'odbrana' (odnosno njenih fanova danas) je uglavnom isla na to da su glumci slaboumni pa da im se treba oprostiti.pravi problem je sto se vise aktera srbijanskog glumista nije naslo na sudu.
Trebalo ih je sve pobiti...
Link to comment
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    150

  • Filipenko

    133

  • kim_philby

    98

  • MancMellow

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa dobro ali zankina rehabilitacije je takodje cirkus svoje vrste. ona je osudjena za oduzimanje gradjanske casti i to je sasvim adekvatna presuda za njeno postupanje tokom okupacije. njena 'odbrana' (odnosno njenih fanova danas) je uglavnom isla na to da su glumci slaboumni pa da im se treba oprostiti.pravi problem je sto se vise aktera srbijanskog glumista nije naslo na sudu.
Zar ona nije kaznjena oduzimanjem "nacionalne casti"?
Link to comment
njoj su vise puta oduzeli cast, prvo okupatori, posle domaci izdajnici, na kraju oslobodioci. balerine i glumice nikad ne stradaju u ratu.
kultur-rasisto :D
Link to comment
pa to. osam godina ali je relativno brzo pomilovana kao 'bezopasna po drustvo'.
Pa da, onda je sve u redu. Osudjena bez branioca, pa pomilovana miloscu komunista par dana pre smrti. <_<
Link to comment

Obrazac: ništa ne radimo, populistički bunimo neuki narod i onda poubijamo sve koji su nešto uradili u svom životu. Meni je najjači argument protiv Sime Pandurovića: "Prevodio Šekspira". Ukratko: umetnost nema nikakvu vrednost kod komesara, ukoliko nije u službi otimanja i ubijanja.

Link to comment

actually zanka stokic je bila jedna od par 'nasih' koji su imali pristup prostorijama radija soldatensender belgrad. drugim recima ona je postala glas 'vesele' kolaboracije i one srbije koja je pila kafu na terazijama u senci vesala. u francuskoj bi je sacekali katran i perje.btw, o srpskom glumistu govori sve najgore sto se i posle 70 godina identifikuje sa vodviljskom glumicom i robuje sterotipima o 'deci raja'.mislim boli me uvo da se time bavim. glupo je sto nebojsa stavlja u istu recenicu jednu opajdaru koja se vucarala sa SSovcima i (doduse nikada dokazano ali ljudi pricaju) potkazivala rodoljube & bradatog koljaca. prvo zasluzuje prezir a drugo presudu.

Edited by kim_philby
Link to comment
actually zanka stokic je bila jedna od par 'nasih' koji su imali pristup prostorijama radija soldatensender belgrad. drugim recima ona je postala glas 'vesele' kolaboracije i one srbije koja je pila kafu na terazijama u senci vesala. u francuskoj bi je sacekali katran i perje.btw, o srpskom glumistu govori sve najgore sto se i posle 70 godina identifikuje sa vodviljskom glumicom i robuje sterotipima o 'deci raja'.mislim boli me uvo da se time bavim. glupo je sto nebojsa stavlja u istu recenicu jednu opajdaru koja se vucarala sa SSovcima i (doduse nikada dokazano ali ljudi pricaju) potkazivala rodoljube & bradatog koljaca. prvo zasluzuje prezir a drugo presudu.
Meni dovoljno za osudu na smrt na procesu™ bez branioca. Jebala se! Kažu 2 svedoka!
Link to comment

Ah, komunisti ne prastaju uspeh gradjanskim velicinama...Sima Pandurovic je bio Zboras ("Dobrovoljacka lirika") i objavljivao za vreme rata u novinama Stanislava Krakova (pravog srpskog naciste) a Zanka Stokic je ceo rat provela glumeci u nacistickim predstavama gde se pozivalo na istrebljenje jevreja i propagiralo protiv ustanka. Nisu to bile nevine sale nego predstave gde su Jevreji prikazivani kao majmuni, krvopije koje treba istrebiti i slicno...Kao i uvek, kazem vam: procitajte "savremenici fasizma" Olivere Milosavljevic. Pun kurac neprijatne istine i crno-na-belo dokaza o bescascu i sramoti koja se od 1990. prikriva...

Link to comment
drugim recima ona je postala glas 'vesele' kolaboracije i one srbije koja je pila kafu na terazijama u senci vesala.
dakle, 365 lepih dana. streljanje, jašta.
Link to comment
actually zanka stokic je bila jedna od par 'nasih' koji su imali pristup prostorijama radija soldatensender belgrad. drugim recima ona je postala glas 'vesele' kolaboracije i one srbije koja je pila kafu na terazijama u senci vesala. u francuskoj bi je sacekali katran i perje.btw, o srpskom glumistu govori sve najgore sto se i posle 70 godina identifikuje sa vodviljskom glumicom i robuje sterotipima o 'deci raja'.mislim boli me uvo da se time bavim. glupo je sto nebojsa stavlja u istu recenicu jednu opajdaru koja se vucarala sa SSovcima i (doduse nikada dokazano ali ljudi pricaju) potkazivala rodoljube & bradatog koljaca. prvo zasluzuje prezir a drugo presudu.
Znaci, slazes se sa rehabilitacijom Zanke Stokic? Posto kazes da njena postupanja zasluzuju prezir a ne sudsku presudu? Edited by pacey defender
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...