Jump to content
IGNORED

Procesi sudskih rehabilitacija


Mp40

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    150

  • Filipenko

    133

  • kim_philby

    98

  • MancMellow

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo je neviđena sramota.Ej, i ovi primaju plate i javne su ličnosti, đubrad. I šta smo videli iz ankete? Već trećina misli da je nevinašce..
nesto mi nije jasno ovde. zasto ne nameste podatke da dve trecine navija za Drazu, i zasto dozvoljavaju Oliveri da brise pod ovim ljudima? valjda drzava stoji iza ovog projekta? ili ne bas sasvim...
Link to comment

I mene sad zanima emisija u kojoj je Olja Kovačević brisala patos nekim. :mellow: Inače mi je potpuno fenomenalno to što ne samo da se otvoreno priznaje da se drugi antifašistički pokret nije borio protiv fašista, već im se to uzima kao najveća prednost.

Link to comment
nesto mi nije jasno ovde. zasto ne nameste podatke da dve trecine navija za Drazu, i zasto dozvoljavaju Oliveri da brise pod ovim ljudima? valjda drzava stoji iza ovog projekta? ili ne bas sasvim...
Buka je u modi.
Link to comment
nesto mi nije jasno ovde. zasto ne nameste podatke da dve trecine navija za Drazu, i zasto dozvoljavaju Oliveri da brise pod ovim ljudima? valjda drzava stoji iza ovog projekta? ili ne bas sasvim...
meni uopšte nije jasno ko i zbog čega gura celu ovu priču. Čini mi se da narod (tj. birači) nisu bili baš nešto zainteresovani za celu priču, pa isključujem taj osnovni pokretač naših političari. Drugi i poslednji motiv - punjenje džepa, tek nema smisla.
Link to comment
nesto mi nije jasno ovde. zasto ne nameste podatke da dve trecine navija za Drazu, i zasto dozvoljavaju Oliveri da brise pod ovim ljudima? valjda drzava stoji iza ovog projekta? ili ne bas sasvim...
Olja je stara partizanija, podrzana od sefa Tijanica koji ima isto ili slicno poreklo.
Link to comment
nesto mi nije jasno ovde. zasto ne nameste podatke da dve trecine navija za Drazu, i zasto dozvoljavaju Oliveri da brise pod ovim ljudima? valjda drzava stoji iza ovog projekta? ili ne bas sasvim...
Nisi video podatak o onima koji "ne znaju". To je tek tragedijaJbg, Olivera valjda ima neki gram zdrave pameti ne tu temu
Link to comment
meni uopšte nije jasno ko i zbog čega gura celu ovu priču. Čini mi se da narod (tj. birači) nisu bili baš nešto zainteresovani za celu priču, pa isključujem taj osnovni pokretač naših političari. Drugi i poslednji motiv - punjenje džepa, tek nema smisla.
lepo je MP objasnio. klika od nekoliko uticajnih ljudi koji ovo guraju iz ideolosko-revansistickih razloga, tako sto koriste neke elemente drzavnog aparata. ja zaista ne verujem da je ovo predizborna zvrcka niti da tu lezi neki rezervoar glasova.@yoda: nisam znao to za Tijanica. pa super, jednom i njegov tim da uradi nesto dobro. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
lepo je MP objasnio. klika od nekoliko uticajnih ljudi koji ovo guraju iz ideolosko-revansistickih razloga, tako sto koriste neke elemente drzavnog aparata. ja zaista ne verujem da je ovo predizborna zvrcka niti da tu lezi neki rezervoar glasova.
da, to ima smisla. lična osveta u pogodnom trenutku. čekali su, čekali i konačno dočekali.Homen malopre reče "ako je ta komunistička vlast bila tolika dobra, što nisu prebrojali leševe i sada ne bismo uopšte o ovome pričali"
Link to comment
Bojan Dimitrijevic ukazuje da su Instrukcije (koje je preneo i Pescanik) falsifikat, razotkriven jos 1997.
da, razotkrio ih je čuveni Miloslav Samardžić u svom kapitalnom delu Falsifikati komunističke istorije...oćete da vam skeniram? :wub: (Inače, ponosan sam vlasnik skoro svih izdanja kragujevačkih Pogleda pa i fabulozne edicije Draža i opšta istorija Ravnogorskog pokreta u XII tomova... best buy definitivno, te knjige su mi pružile mnogo radosnih trenutaka).
Link to comment

ma, cisto sumnjam da bi im ona ovoliko replicirala da nije imala mig s viseg mesta. A koliko se secam, ona je Tijanicev proijekat jos sa TV Politika, sada je pod njegovom ogromnom zastitom, to kazu moji drugari koji se krecu po RTS.

Link to comment
da, razotkrio ih je čuveni Miloslav Samardžić u svom kapitalnom delu Falsifikati komunističke istorije...oćete da vam skeniram? :wub: (Inače, ponosan sam vlasnik skoro svih izdanja kragujevačkih Pogleda pa i fabulozne edicije Draža i opšta istorija Ravnogorskog pokreta u XII tomova... best buy definitivno, te knjige su mi pružile mnogo radosnih trenutaka).
kapiram da imas i sve seseljeve knjige :D
Link to comment
da, razotkrio ih je čuveni Miloslav Samardžić u svom kapitalnom delu Falsifikati komunističke istorije...oćete da vam skeniram? :wub: (Inače, ponosan sam vlasnik skoro svih izdanja kragujevačkih Pogleda pa i fabulozne edicije Draža i opšta istorija Ravnogorskog pokreta u XII tomova... best buy definitivno, te knjige su mi pružile mnogo radosnih trenutaka).
Cekaj, jel ima neki podatak da je 1997 neki tip na nekom skupu posvedocio da je ucestvovao u pisanju tog falsifikata?
Link to comment

Ne, sve to na stranu ja sam zaprepašćen sledećom argumentacijom koja prosto vrišti iz izrečenog:Ustaše su vršile genocid nad Srbima, ergo - nije se trebalo (baš puno) boriti protiv okupatora koji je tim istim ustašama i omogućio da vrše genocid :mellow:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...