Jump to content
IGNORED

Procesi sudskih rehabilitacija


Mp40

Recommended Posts

Suštinski nisu.

 

koliko se sećam, jevrejska zajednica je u dogovoru sa sebi naklonjenim ljudima u administraciji napisala pedantnu žalbu, koju su opet naklonjeni ljudi promptno usvojili tako da su odluke efektivno ostale u fioci.

Link to comment
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    150

  • Filipenko

    133

  • kim_philby

    98

  • MancMellow

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jel Korošec beše bio katolički sveštenik?

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

meni je zabavnije da je korosec zavrsio zivot na isti nacin kao nelson rokfeler: drmnuo ga infarkt tokom snosaja sa svalerkom

Link to comment

meni je zabavnije da je korosec zavrsio zivot na isti nacin kao nelson rokfeler: drmnuo ga infarkt tokom snosaja sa svalerkom

Слатка смрт

Link to comment

Слатка смрт

 

nisu preziveli da bi ispricali impresije :D  secam se da je nelson imao sanse da prezivi infarkt ali svalerka oklevala sa zvanjem hitne pomoc a za korosca, tadasnja bg stampa je pokusala da pravi aferu okio nedolicne smrti jednog ministra ali su ti pokusaji ekspresno osujeceni

Link to comment

Čuj ministra? 

 

Sveštenika. I teologa!

 

slutim da je vecu tezinu imalo to sto je bio ministar unutrasnjih dela nego sto je bio svestenik i teolog mada je za aferu bas to bila prava stvar: svestenik i teolog umire tokom snosaja kod svalerke ali eto, ta policijska kraljevina nije dopustila da se blati casno ime pokojnika

Link to comment

koliko se sećam, jevrejska zajednica je u dogovoru sa sebi naklonjenim ljudima u administraciji napisala pedantnu žalbu, koju su opet naklonjeni ljudi promptno usvojili tako da su odluke efektivno ostale u fioci.

Kakva sramota. Sama činjenica da su ti propisi doneti  i da se pojavljuju po  muzejskim  izložbama  75 godina kasnije,  bili su mi dovoljni. Nadam se da moji preci nisu izlazili da glasaju za ove  idiote.

Link to comment

Kakva sramota. Sama činjenica da su ti propisi doneti  i da se pojavljuju po  muzejskim  izložbama  75 godina kasnije,  bili su mi dovoljni. Nadam se da moji preci nisu izlazili da glasaju za ove  idiote.

 

Istovremeno su organizovali prihat velikog broja jevrejskih izbeglica iz Evrope i uspeli da otprave velik broj dalje za Palestinu.

 

Čini mi se da ljudi ponekad zaboravljaju u kojim su usranim okolnostima, bez ikakve mogućnosti da na njih utiču, delovali tadašnji političari.

Link to comment

Ne samo to, imaš Korošeca i SLS koji suvereno vladaju Dravskom banovinom i koji moraju biti u vlasti jer mogu vrlo lako napraviti lokalno sranje koje bi bilo casus belli za Švabe, Mađare, Italijane i ko zna koga... Oni ga izoluju u vlasti, šatro usvoje njegove antisemitske fantazije ali ih vrlo efikasno opstruišu i istovremeno pomažu Jevrejima više nego bilo koja država u regionu.

 

Radi se ono što se može, u cilju očuvanja države i naroda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...