Jump to content
IGNORED

pussy riot vs rpc


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    133

  • Аврам Гојић

    87

  • kobni zelaya

    60

  • Caligula

    38

Posto vidim da se igrate drvenih advokata...Slow, nastavi da ga optuzujes za etiketiranje jer on samo to i radi.Covek koji se zalaze za jednopartijski komunisticki sistem ovde se poziva na ljudska prava, demokratiju i ravnopravnost gradjana i vlasti.Posebno je zanimljivo ovo poslednje, apologeta kpj i partizanskog pokreta koji je pri tom vrlo tankog znanja i zivaca, ovde drzi predavanje o demokratiji dok istovremeno na drugim temama bez problema podrzava posleratne sportove kao sto su - cupanje brkova kulacima i jahanje popova.

Link to comment
Posto vidim da se igrate drvenih advokata...Slow, nastavi da ga optuzujes za etiketiranje jer on samo to i radi.Covek koji se zalaze za jednopartijski komunisticki sistem ovde se poziva na ljudska prava, demokratiju i ravnopravnost gradjana i vlasti.Posebno je zanimljivo ovo poslednje, apologeta kpj i partizanskog pokreta koji je pri tom vrlo tankog znanja i zivaca, ovde drzi predavanje o demokratiji dok istovremeno na drugim temama bez problema podrzava posleratne sportove kao sto su - cupanje brkova kulacima i jahanje popova.
Moram da priznam da je deo mene pomislio da u tebi ima trunke časti i da si se postideo posle one blamaže na Rehabilitaciji i povukao sa foruuma. Nikada se neću naučiti da su takvi likovi apsolutno operisani od blama.Malo pojašnjenje za ostale - ja se ne zalažem za kominizam, ja samo između partizana i četnika biram one čestite, poštene patriote koji su nas oslobodili, a ne bradate koljače saradnike okupatora.
Link to comment
Pa ne treba da bude neki postupak u rangu ''skidanja glave'' da bi bio kažnjiv. Grupa je napravila jasan pravni prekršaj zloupotrebom sakralnog objekta radi svog protesta. Ako sloboda (kao osnovno ljudsko pravo) prestaje tamo gde počinje sloboda drugog člana društva, onda je očigledno da je pravo jednog čoveka ograničeno pravom drugog čoveka, u ovom slučaju pravima vernika. Ovde je legitimno pravo političkog protesta sprovedeno na zakonom nedozvoljenom mestu, neprimerenim metodama. A to je uzurpacija tuđe imovine i povreda osećanja vernika. To je kažnjivo svuda. Ja mislim da to treba da bude kažnjivo prekršajno ali sa visokim novčanim iznosima. Ako si se odlučio za spektakl, spektakl ima da platiš iz svog novčanika. Ako hoćeš ekskluzivu u Hramu Hrista Spasitelja onda budi spreman da uzmeš kredit da bi svoj advertajzing platio. Nema džabe ni kod babe.
po 101vi putpatrijarh rpc je prvi uzurpirao i oskrnavio taj (i sve druge hramove) tako sto je pozvao ljude da glasaju za putina, sa svoje zvanicne pozicije crkvenog generalanekako, to nikome (citaj - putinu i ortacima u sudstvu) nije delovalo kao politicka uzurpacija i povredjivanje osecanja vernika koji ne misle da je to svrha crkve, ili onih koji veruju ali ne u putina.no, kada se tri devojke usude da kazu nesto protiv putina u crkvi, to je vec za robiju.
Link to comment
Slow, mani se etiketiranje, reci sta od ovoga sto je Idioteque napisao nije tacno.
Etiketiranje je blaga reč. Radi se o uvredama. Sa takvim ljudima je teško komunicirati.
Kakvo je tvoje misljenje o Putinu i njegovoj vladavini?
Dvojako. Uspeo je da iščupa državu iz kandži jeljcinovih tajkuna ali je bio nedosledan da se obračuna do kraja sa kriminalom i korupcijom, kao i sa lopovima koji njega podržavaju. Jedan čovek ne može da izgura reformu društva i mislim da je odavno ušao u brežnjevljevsku fazu koja je drugo ime za stagnaciju. Boluje od nostalgije za sovjetskim vremenom i to je ogromna prepreka za dalje reforme. Bez političkih sloboda i prava ekonomski napredak će se urušiti sam od sebe. Moraće da stvara institucije a ne poltrone u kvaziinstitucijama.
Link to comment
Moram da priznam da je deo mene pomislio da u tebi ima trunke časti i da si se postideo posle one blamaže na Rehabilitaciji i povukao sa foruuma. Nikada se neću naučiti da su takvi likovi apsolutno operisani od blama.Malo pojašnjenje za ostale - ja se ne zalažem za kominizam, ja samo između partizana i četnika biram one čestite, poštene patriote koji su nas oslobodili, a ne bradate koljače saradnike okupatora.
To ko je pretrpeo blamazu je vrlo relativno, mnogi misle upravo suprotno.Nekolicina vas prostaci, vredja i pise postove pune emotivnog naboja sa primerima iz sopstvenih porodica ne osvrcuci se na okolnosti, uzroke i posledice.Verujem da i Pol Pot ima neko stradanje bliznjih u svom zivotu, sto ne znaci da su Crveni Kmeri vestalke.Da, biras "cestite" koji su posle rata pocinili zlocine protiv covecnosti i pljacku imovine u kojoj su "cestito" uzivali narednih decenija. Edited by pere urban x
Link to comment
Inače, taj hram se povremeno izdaje korporacijama za organizovanje prigodnih iventova.
Da, provereno kao i Maratonceva komisija.Ja vam svima verujem na rec jer ste "cestiti".
Link to comment
po 101vi putpatrijarh rpc je prvi uzurpirao i oskrnavio taj (i sve druge hramove) tako sto je pozvao ljude da glasaju za putina, sa svoje zvanicne pozicije crkvenog generalanekako, to nikome (citaj - putinu i ortacima u sudstvu) nije delovalo kao politicka uzurpacija i povredjivanje osecanja vernika koji ne misle da je to svrha crkve, ili onih koji veruju ali ne u putina.no, kada se tri devojke usude da kazu nesto protiv putina u crkvi, to je vec za robiju.
Sto ne kazu nesto protiv Putina na prijavljenim demonstracijama kao i ostali?
Link to comment
po 101vi putpatrijarh rpc je prvi uzurpirao i oskrnavio taj (i sve druge hramove) tako sto je pozvao ljude da glasaju za putina, sa svoje zvanicne pozicije crkvenog generalanekako, to nikome (citaj - putinu i ortacima u sudstvu) nije delovalo kao politicka uzurpacija i povredjivanje osecanja vernika koji ne misle da je to svrha crkve, ili onih koji veruju ali ne u putina.no, kada se tri devojke usude da kazu nesto protiv putina u crkvi, to je vec za robiju.
Pazi, hram je vlasništvo RPC, mogu da pričaju u njemu šta god hoće. Ko hoće da ih sluša neka ih sluša, ko neće ne mora. To što je zvao da neko glasa za Putina je takođe njegovo pravo i ne može mu se oduzeti. I u Americi verske vođe vrlo često pozivaju svoje članove da glasaju za ovog ili onog kandidata. Smisao odvajanja crkve i države nije u tome da se popovima zapuše usta već da se crkva i država institucionalno odvoje. Edited by slow
Link to comment

hoce li neko da skloni ovog retardiranog i bezobraznog klona Bruna Sulaka sa njegovim petostrukim postovima punim nicega?

Link to comment
Da, provereno kao i Maratonceva komisija.Ja vam svima verujem na rec jer ste "cestiti".
a koga boli kurac za to sto ti nekome verujes ili ne verujes, budalesino?
Link to comment
a koga boli kurac za to sto ti nekome verujes ili ne verujes, budalesino?
Nekolicina vas prostaci, vredja i pise postove pune emotivnog naboja
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...