Jump to content
IGNORED

pussy riot vs rpc


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    133

  • Аврам Гојић

    87

  • kobni zelaya

    60

  • Caligula

    38

Klinci nisu palili vec su pozivali na protest preko Facebook zbog pravde u britanskom drustvu.
Aha, nije nego. Oni su te četiri godine robije dobili po osnovu poziva na pljačku i vandalizam a ne protest. Porediti ovo sa PR je sumanuto.
Zbog upada u crkvu i ugrozavanja slobode veroispovesti. Zato su bile na sudjenju i zato su osudjene. Po meni je kazna neprimerena akciji.
Ne, one su osuđene zbog huliganizma motivisanog verskom mržnjom. I da, kazna koja se temelji na ovoj osnovi je neprimerena - malo je 2 godine. Stvar je u tome što je osnova bullshit.EDIT: Evo, pročitaj ovde zbog čega su ona dva Engleza osuđena. Edited by Jolly Roger
Link to comment

Procitao sam ali ti ocigledno nisi. Jedan od osudjenih Sutcliffe-Keenan je osudjen na 4 godine zatvora za nesto sto se nikada nije desilo:

and Sutcliffe-Keenan pleaded guilty to encouraging others to commit riot in Latchford near Warrington, although there were no outbreaks of disorder in either case.
Klinac guli kaznu zbog price na Facebook koja se nikada nije desila.U pravu si, apsolutno neuporedivo sa PR.Stvar je u tome sto ti nemas pojma ni o Rusiji, niti o delovanju PR, cak ne kapiras da su im sudili za ono sto sam napisao pa ponavljas ono sto sam ja napisao samo drugacije receno.edit: inace, ovo je samo jedan slucaj katastrofalnih presuda zbog proslogodisnji nemira. Edited by Sirius
Link to comment

Ja sam do prethodne strane mislila da su steins i sirius isti forumaš. A do pre neki dan sam mislila i da su slow, steins i sirius isti forumaš. Ustvari, nisam mnogo ni omanula.

Link to comment

pa idi svadjaj se sa cnn-om.meni je zanimljivo da se na topiku o asanzu niko ne buni, svakome je jasno da je to svinjarija, nema disonatnih tonova, ali kada je na udaru majcica rusija uvek se nadje neko ali.

Link to comment
Klinac guli kaznu zbog price na Facebook koja se nikada nije desila.
Možda u tvom sistemu vrednosti javni poziv na (kasnije neostvarenu) pljačku i nerede nije osnov za presudu, u engleskom pravosuđu jeste, na sreću.
and Sutcliffe-Keenan pleaded guilty to encouraging others to commit riot in Latchford near Warrington, although there were no outbreaks of disorder in either case.
Možda ti ovako boldovano bude jasnije jer je to težište.
Stvar je u tome sto ti nemas pojma ni o Rusiji, niti o delovanju PR, cak ne kapiras da su im sudili za ono sto sam napisao pa ponavljas ono sto sam ja napisao samo drugacije receno.
Now you're just hurting my feelings... :)Tebi to deluje kao eho jer ne možeš da napraviš razliku između huliganizma motivisanog verskom mržnjom i ugrožavanja slobode veroispovesti. Edited by Jolly Roger
Link to comment
Ja sam do prethodne strane mislila da su steins i sirius isti forumaš. A do pre neki dan sam mislila i da su slow, steins i sirius isti forumaš. Ustvari, nisam mnogo ni omanula.
Sledece nedelje znaci...Sailorman, slow, steins, sirius... :D
Link to comment
Možda u tvom sistemu vrednosti javni poziv na (kasnije neostvarenu) pljačku i nerede nije osnov za presudu, u engleskom pravosuđu jeste, na sreću.Možda ti ovako boldovano bude jasnije jer je to težište.Now you're just hurting my feelings... :)Tebi to deluje kao eho jer ne možeš da napraviš razliku između huliganizma motivisanog verskom mržnjom i ugrožavanja slobode veroispovesti.
Nema potrebe da mi podebljavas, vidim i sam da je klinac osudjen na 4 godine zatvora zbog necega sto se nije dogodilo. To moze u Kini tako, kao mera predostroznosti ali nisam ocekivao u UK. Mada ima raznih primera:
A Manchester mother of two who did not take part in the riots was sentenced to five months for wearing a pair of looted shorts her roommate had brought home.
Link to comment
pa idi svadjaj se sa cnn-om.meni je zanimljivo da se na topiku o asanzu niko ne buni, svakome je jasno da je to svinjarija, nema disonatnih tonova, ali kada je na udaru majcica rusija uvek se nadje neko ali.
Nema ali. Samo mi je zanimljvi buljuk onih koji pojma nema o dogadjajim u Rusiji ali su procitali na CNN i BBC pa znaju da je Rusija zla i da toga nema na zapadu. Kao sto vidimo ima i goreg.
Link to comment
Ja sam do prethodne strane mislila da su steins i sirius isti forumaš. A do pre neki dan sam mislila i da su slow, steins i sirius isti forumaš. Ustvari, nisam mnogo ni omanula.
Kako nisi omanula kad sam ja mnogo lepši od njih
Link to comment
Nema ali. Samo mi je zanimljvi buljuk onih koji pojma nema o dogadjajim u Rusiji ali su procitali na CNN i BBC pa znaju da je Rusija zla i da toga nema na zapadu. Kao sto vidimo ima i goreg.
Ovo je "zločina je bilo na svim stranama" logika. A što tebe toliko ljuti kad neko kritikuje Rusiju? Mislim na forumaše, ne na CNN.
Link to comment
Nema ali. Samo mi je zanimljvi buljuk onih koji pojma nema o dogadjajim u Rusiji ali su procitali na CNN i BBC pa znaju da je Rusija zla i da toga nema na zapadu. Kao sto vidimo ima i goreg.
42358_pro.jpgpussy-riot-court_2294098b.jpg Edited by Eraserhead
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...