Jump to content
IGNORED

pussy riot vs rpc


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    133

  • Аврам Гојић

    87

  • kobni zelaya

    60

  • Caligula

    38

Zajebavaš se?
Pa Litvenko je pricao o kriminalu ruske vlasti a Assange o kriminalu americke vlasti.Ove devojke samo pevaju i prenose politicku poruku. Edited by Eraserhead
Link to comment
Pa Litvenko je pricao o kriminalu Ruske vlasti a Assange o kriminalu Americke vlasti.Ove devojke samo pevaju i prenose politicku poruku.
Pa Litvinjenko je bio špijun koji je prešao sa jedne na drugu stranu, ne znam kakve to ima veze sa Asanžom koji je aktivista i novinar i ne učestvuje u nekakvom rusko-američkom ping pongu.
Link to comment
pa mogu se uporedjivati upravo zbog poslednje rečenice tako da se čudom čudim da se u svetlu aktuelnosti trenutka™ niko do mene nije setio to da uradi. A u pitanju je jednostavan lakmus test koji deli ideologe od politikologa. :fantom:Jedino je Dabović položio taj test. :Hail:
Čuj Stajnsek, a nije li tvoja poruka Asanžu zapravo - sam pao, sam se ubio. Egzibicionista koji je to uradio samo zbog PR-a. Što da ga žalimo, kad je glup? Zapadne vlade su legitimno izabrane na izborima, valjda imaju prava da rade šta god ima padne napamet? Konačno, jel prekršio zakon? Prekršio. Pa šta sad hoće? Zapravo, ako si iole dosledan, onda ti svakako uživaš u njegov nesreći, onako kako si, sve ponoseći se time, uživao u nesreći Pussy Riot, jer nema lepšeg prizora od prpošnog pojedinca kojeg zemaljski bogovi stucavaju u zemlju za njegov hibris, zar ne? Edited by Syme
Link to comment
Slucaj Assangea se moze uporedjivcati sa slucajem Litvenka. Poredjenje sa ovim devojkama je usiljeno.
pa ako probaju da koknu Džiulijana onda se može porediti, za sada pokušavaju da ga sjebu, relativno dozvoljenim sredstvima (u okviru zakona). To je ta sličnost.
Čuj Stajnsek, a nije li tvoja poruka Asanžu zapravo - sam pao, sam se ubio. Egzibicionista koji je to uradio samo zbog PR-a. Što da ga žalimo, kad je glup? Konačno, zapadne vlade su legitimno izabrane na izborima, šta sad on hoće dovodeći to pitanje? Konačno, jel prekršio zakon? Prekršio. Pa šta sad hoće? Zapravo, ako si iole dosledan, onda ti svakako uživaš u njegov nesreći, onako kako si, sve ponoseći se time, uživao u nesreći Pussy Riot, jer nema lepšeg prizora od prpošnog pojedinca kojeg zemaljski bogovi stucavaju u zemlju za njegov hibris, zar ne?
upravo tako. Džulijana sam potegao samo da pokažem da se ovaj i onaj režim i ne razlikuju toliko kad dodje do očuvanja poredka. Edited by steins
Link to comment
pa ako probaju da koknu Džiulijana onda se može porediti, za sada pokušavaju da ga sjebu, relativno dozvoljenim sredstvima (u okviru zakona). To je ta sličnost.upravo tako. Džulijana sam potegao samo da pokažem da se ovaj i onaj režim™ i ne razlikuju toliko kad dodje do očuvanja poredka.
A okej, ono tvojetm. Na trenutak pomislih da možda imaš i nešto drugo da kažeš, ali ne, naravno.http://www.youtube.com/watch?v=Ji2xT6FHdfo Edited by Syme
Link to comment
Pa Litvinjenko je bio špijun koji je prešao sa jedne na drugu stranu, ne znam kakve to ima veze sa Asanžom koji je aktivista i novinar i ne učestvuje u nekakvom rusko-američkom ping pongu.
To si u pravu. Mislio sam na karakter onoga sto rade gde konkretnim stvarima drmaju sisteme u tim zemljama. Ove devojke su druga kategorija. Vise nalik onima koji su se obrusavali na Busha.
pa ako probaju da koknu Džiulijana onda se može porediti, za sada pokušavaju da ga sjebu, relativno dozvoljenim sredstvima (u okviru zakona). To je ta sličnost.
Nisu jos uvek, nadam se da nece to pokusati. Edited by Eraserhead
Link to comment

svi su oni isti, dve strane medalje... kako mi se kenja od takvih beskicmenjaka. vise respektujem radikala tesu tesanovica sa fejsbuka koji ne krije da bi sve izdajnike srbe koji ne vole putina po kratkom postupku, od ovih forumskih pickica koje glume analiticnost, a ukruti im se svaki put kad putin demonstrira silu. pih.

Link to comment
To si u pravu. Mislio sam na karakter onoga sto rade gde konkretnim stvarima drmaju sisteme u tim zemljama.
Pa i tu bih rekao da postoji značajna razlika - prvo, bitno je ko pokušava da drma sistem - naravno da tu reč bivšeg saradnika FSB nema težinu kao more pažljivo sakupljenih dokumenata i dokaza koji su se pojavili na Vikiliksu. U Rusiji svakako da Litvinjenkove reči nisu imale tako velikog odjeka kao Vikiliks na zapadu - za vojna lica i bivše organe bezbednosti prelazak u kritičare sistema je no-no.edit - slučaj Pusi Rajot i Asanž imaju sličnosti samo po reakciji vlasti, a naravno da su različiti. Edited by kobni zelaya
Link to comment
A okej, ono tvojetm. Na trenutak pomislih da možda imaš i nešto drugo da kažeš, ali ne, naravno.
pa nije to moje, niti tvoje - to je prosto tako. Sistem (aka Režim ) će uzvratiti kad kreneš da ga čačkaš. To je aksiom od kad je sistema.
Nisu jos uvek, nadam se da nece to pokusati.
nisam siguran da neće, za sad je na pozornici.
Link to comment
da ne bude zabune, nisam mislio na zelayu.
citiraću Dabovića
"A, ti si sada u fazonu da cu ja da popizdim pa cu nesto da lupim pa ce onda da me banuju pa ces ti da se kikoces jer si pobedio na forumu, "
znači - troskok. :smoris:
Link to comment

Ako vec trazite pandana PR-u u USA, to bi mogao biti Majkl Mur. Onoliko je "remetio javni red i mir" protestujuci protiv Busa ali se ne secam da je bio na visegodisnjim robijama.

Link to comment

Neuporedivo.PR su imale gomilu akcija protiv Putina pa ih niko nije zatvarao na visegodisnje robije. One su upale u problem kada su usle u glavnu Crkvu u Moskvi. Majkl Mur bi morao da ode u Vestmistersku opataiju i da izvede ono sto su PR uradile u hramu Hrista Spasa da bi znali reakciju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...