Jump to content
IGNORED

pussy riot vs rpc


Turnbull

Recommended Posts

slow-a vara onaj dekartov zloduh i muti mu objektivno rasudjivanje. svaki put kad pokusa da misli o pussy rioticama, zloduh ga zavara i next thing he knows hes all covered in ectoplasamRandy_Marsh_covered_in_ectoplasm.jpg
Imaš infatilnu maštu. Ja već odavno analitički tm promišljam o Nadeždinoj vagini. Nisi ti spreman za te suptilnosti. Edited by slow
Link to comment
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    133

  • Аврам Гојић

    87

  • kobni zelaya

    60

  • Caligula

    38

Slow sad se vadis. Realno si se sa onom analizom njenog govora nalupao do mere retko zabelezene cak i u ovako jakoj konkurenciji kakva se srece na forumu.

Link to comment
A ovako piše dopisnik Večernjih novosti:
Kada su Rusi upali u Cehoslovacku, pustali su preko radija prisluskivane privatne telefonske razgovore poznatih praskih disidenata. Disidentima je to bila gora kazna od zatvora jer je na taj nacin okupator anulirao njihov ideoloski stav i delovanje prikazujuci ih kao obicne ljude koji se smeju, ogovaraju i psuju.Kada se obican razgovor izmedju prijatelja objavi u medijima dobije drugu dimenziju. Ovo je ista matrica te KGB-ovske torture, gde nije problem Putin vec privatni bekgraund ovih zena. Sto je najgore, mediokritet se na to prima nepogresivo.Bravo za vecernje novosti i njihovo retro izvestavanje. Edited by CowBoy
Link to comment
Slow sad se vadis. Realno si se sa onom analizom njenog govora nalupao do mere retko zabelezene cak i u ovako jakoj konkurenciji kakva se srece na forumu.
Čekaj, majku mu, ako ne verujem da je riba napisala ono što je ''napisala'', ja automatski podržavam ono što radi tužilac i sud? Otkud ti to?
Link to comment
Kada su Rusi upali u Cehoslovacku, pustali su preko radija prisluskivane privatne telefonske razgovore praskih poznatih disidenata. Disidentima je to bila gora kazna od zatvora jer je na taj nacin okupator anulirao njihov ideoloski stav i delovanje prikazujuci ih kao obicne ljude koji se smeju, ogovaraju i psuju.Obican razgovor izmedju prijatelja kada se objavi u medijima dobije drugu dimenziju. Ovo je ista matrica te KGB-ovske torture, gde nije problem Putin vec privatni bekgraund ovih zena. Sto je najgore, mediokritet se na to prima nepogresivo.Bravo za vecernje novosti i njihovo retro izvestavanje.
Upravo. Pa ovako su isto pisali o opoziciji za vreme Slobe, sad su se samo preusmerili na internacionalna pitanja. A pazi kad ih sve vreme koketno zove "mačkice". Ovo je dopisnik? Kakav šljam, ja ne mogu da verujem.
Link to comment

Hajlajt:

Nezadovoljna što od nje traže da ide na službeni put na Daleki istok napustila je posao i upisala se u školu fotografije. Tamo se zaljubila, ali je to bila nesrećna ljubav zbog koje je dugo plakala
Link to comment
Upravo. Pa ovako su isto pisali o opoziciji za vreme Slobe, sad su se samo preusmerili na internacionalna pitanja. A pazi kad ih sve vreme koketno zove "mačkice". Ovo je dopisnik? Kakav šljam, ja ne mogu da verujem.
Ima ovde dosta frusta, i kod Putina i kod raznih "izvestaca". Nekako mi je drago zbog toga.Sva ta zajedljivost i sarkazam pokazuju da stvar boli.Govna. Edited by CowBoy
Link to comment
Nema misterije, nema tremu jer je u show business-u već duže vremena, navikla je na eksplicitnost i egzibicionizam. Ko se hebe u performansu nema tremu kad čita tekst.
neko ko nije u stanju da na forumu napise "jebe" nego pise 'hebe' dovodi u pitanje stavove drugih ljudi :frust:
Link to comment

A bogami, i ovo je jako:

Marija Aljehina (24) kao vanbračno neželjeno dete imala je nesrećno detinstvo.
Čist Nušić:
АГАТОН: А што се мене тиче, ја ћу пљунути кад је сретнем и, ево, дајем вам речда ћу је у име целе фамилије пљунути.МИЋА: Ал' опет, кад се човек зрело размисли није она крива.САРКА: Како да није крива, кад је ванбрачна? Она, да је нека честита, била бизаконито дете.ГИНА: Сасвим!
Link to comment
Pa ja sam sramežljiv dečko.
Ali, sramežljivost te nije sprečila da ženi otpišeš sposobnost da napiše kvalitetnu završnu reč. Šovinistička sramežljivost?Mis'im, možda je ona zaista medijski lutka, ali, ljudski je tu sumnju ostaviti po strani i ukazati joj malo poverenja, ako već nismo voljni da je spalimo. Nevina dok se ne dokaže suprotno, ne?
Link to comment
Ma daj, jebote, dal se zajebavaš?
:naughty:
Greska je uporedjivati te dve stvari. Radi se o razlicitim nivoima - ovo u Rusiji je komplet iracionalno, sa obe strane. Ovo u Londonu je ozbiljnije i veci je ulog u pitanju.Kako god, i jedan i drugi rezim™ poslali su poruke onima koji bi da ponove akciju, dal' u crkvi il' u krevetu bez kurtona na web-u.
pa mogu se uporedjivati upravo zbog poslednje rečenice tako da se čudom čudim da se u svetlu aktuelnosti trenutka niko do mene nije setio to da uradi. A u pitanju je jednostavan lakmus test koji deli ideologe od politikologa. :fantom:Jedino je Dabović položio taj test. :Hail:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...