Jump to content
IGNORED

pussy riot vs rpc


Turnbull

Recommended Posts

a i ne razumem koji je poriv za diskreditaciju te osobe. zaista.
pa kako ne razumes, ovo:
Sigurno već merka jebače za sledeći grupnjak...
uz apsolutnu izvesnost da se on nikada nece naci medju njima :)
Ja sam pak za to da nastavi. Moze da se splituje doduse, mada kako je krenuo, zavrsice sa PDF-om slow corner.
sto pre to boljea za ovo "sta ces ti na ovom topiku"
Ništa te nisam pitao, ne znam zašto se javljaš
se ovde obicno banuje
Link to comment
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    133

  • Аврам Гојић

    87

  • kobni zelaya

    60

  • Caligula

    38

kapiram da bi trebalo zabraniti, kao sto su u kini zabranjeni filmovi o putovanju kroz vreme, krimice i serijale tipa herkul poaro u nas. sada vidimo efekte prve generacije odrasle na besomucnom repriziranju dosijea iks & lovca na potezu.
da, uvek spremno kriticko preispitivanje, osim prve moguce teorije zavere s kojom se suoce. njoj se veruje blanko.meni nikad nece biti jasno na koju foru vispreni srbi nikad nisu sumnjali u slobu i dnevnik 2, dok u sve ostalo jesu..
Link to comment
insajder u gulagu - teško.
Ma daj, jebote, dal se zajebavaš? Niko nije mogao da im kaže informaciju koja je apsolutno svima poznata, koja staje u jednu rečenicu, a koja se tiče njihovog slučaja? Pa gde misliš da su one, u vakumiranoj tegli? To što pričaš je uvredljivo glupo. Edited by Syme
Link to comment
losa scena. odnosno neadekvatna.ovo si hteo zapravoBladeRunner_Unicorn.jpg
nemaš pojma, Lovac na potezu je odličan film. I nema insajdera u njemu.PS samo da pohvalim Dabovićevu doslednost - vidim da i gore brani Džulijena - svi ostali ste postmodernistički antifašisti.
ko kaze da je los? ja kao platon zelim da najurim poeziju iz drzave. posledice se vide i dve decenije kasnije.
da, uvek spremno kriticko preispitivanje, osim prve moguce teorije zavere s kojom se suoce. njoj se veruje blanko.meni nikad nece biti jasno na koju foru vispreni srbi nikad nisu sumnjali u slobu i dnevnik 2, dok u sve ostalo jesu..
pa to je objasnjavalo sve ostalo sto nije imalo smisla.
Link to comment
PS - videćemo kako će proći cirkus sa Asanažom u jednom kudikamo demokratskijoj tvorevini.
Greska je uporedjivati te dve stvari. Radi se o razlicitim nivoima - ovo u Rusiji je komplet iracionalno, sa obe strane. Ovo u Londonu je ozbiljnije i veci je ulog u pitanju.Kako god, i jedan i drugi rezim poslali su poruke onima koji bi da ponove akciju, dal' u crkvi il' u krevetu bez kurtona na web-u.
Link to comment
insajder u gulagu - teško.
U Gulag tek idu, kada im je država "pravedno" presudila.Meni je potpuno besmisleno da o ovome pricamo, jer sve da joj je Sonja Biserko napisala govor kod mene to nista ne menja. Ona stoji iza tog govora, u zatvor svakako ne treba da ide bila genije za društvene nauke ili ne. Osporavanja koja se baziraju na ovakvim besmislicama samo govore da se njima zaista nema sta prigovoriti.
Link to comment

A ovako piše dopisnik Večernjih novosti:

Da su protestovale protiv Putina i patrijarha na nekom drugom mestu, ne bi bile ni zatvarane. Tri devojke nezadovoljne svojim privatnim sudbinama odlučile su da tu negativnu energiju pretvore u društveni bunt. Zato su za svoj šou odabrale najveću moskovsku pravoslavnu crkvu koju su boljševici tridesetih godina prošlog veka srušili do temelja.Marija Aljehina (24) kao vanbračno neželjeno dete imala je nesrećno detinstvo. Oca je upoznala u 21. godini. Studentkinja je novinarstva, a ima i petogodišnjeg sina Filipa. Nadežda Tolokonikova (23) rodom iz Noriljska sa severa Sibira, dete je rastavljenih roditelja i studentkinja petog kursa Filozofskog fakulteta. Dva puta se udavala, ima četvorogodišnju ćerku iz prvog braka. Najstarija ”mačkica” Jekaterina Samucevič napunila je ovih dana 30 godina. Ostala je bez majke u 19. godini, ali je ipak završila fakultet i radila u vojnoj ustanovi koja se bavi programiranjem za podmornice. Nezadovoljna što od nje traže da ide na službeni put na Daleki istok napustila je posao i upisala se u školu fotografije. Tamo se zaljubila, ali je to bila nesrećna ljubav zbog koje je dugo plakala. Njen otac priča da se tada ona i angažovala u feminističkim pokretima. Tako se 2008. i upoznala s Nadeždom Tolonikovom.Balerina Anastasija Voločkova smatra da je ”mačkice” trebalo kazniti tako što bi jedno vreme čistile javne toalete.
Edited by Syme
Link to comment

slow-a vara onaj dekartov zloduh i muti mu objektivno rasudjivanje. svaki put kad pokusa da misli o pussy rioticama, zloduh ga zavara i next thing he knows hes all covered in ectoplasamRandy_Marsh_covered_in_ectoplasm.jpg

Link to comment
U Gulag tek idu, kada im je država "pravedno" presudila.Meni je potpuno besmisleno da o ovome pricamo, jer sve da joj je Sonja Biserko napisala govor kod mene to nista ne menja. Ona stoji iza tog govora, u zatvor svakako ne treba da ide bila genije za društvene nauke ili ne. Osporavanja koja se baziraju na ovakvim besmislicama samo govore da se njima zaista nema sta prigovoriti.
Hej, niko ovde ne podržava državnu represiju i glupavo suđenje. Trebali su da ih kazne prekršajno još u februaru i uopšte da ih ne zatvaraju. To bi bilo OK. Ovo je advertajzing, a on se plaća.Ono što je bila moja poenta je to da ne treba tražiti nešto tamo gde ga nema. Nisam kriv ako igračka ne postoji. Ako sam nekog nagazio usput, izvinjavam se.
Link to comment
Ono što je bila moja poenta je to da ne treba tražiti nešto tamo gde ga nema. Nisam kriv ako igračka ne postoji.
Ali ako igračke nije ni bilo, otkud onda tolika ektoplazma?
Link to comment
Trebali su da ih kazne prekršajno još u februaru i uopšte da ih ne zatvaraju. To bi bilo OK.
samo cu reci da je steta sto zivimo u ambijentu u kome ovo mora da se naglasava, umesto da se podrazumeva.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...