Jump to content
IGNORED

pussy riot vs rpc


Turnbull

Recommended Posts

ma slow je blade runner. provalio maluhttp://www.youtube.com/watch?v=h2e_IunAzkc
To je i meni palo na pamet. Slow smatra da je Nadežda savršeni antiputinovski android, koji avaj, ne može da nauči dve stvari: 1) da piše sastave i 2) da čita sa osećanjem. Sve su magovi smislili, sve su izrežirali, i sastav su joj napisali, ali da je nauče ono što nauči svaki polaznik recitatorske sekcije, to nikako nisu mogli. To je taj fabrički glitch devojaka koje se jebu u javnosti - one su bezosećajne lutke. Edited by Syme
Link to comment
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    133

  • Аврам Гојић

    87

  • kobni zelaya

    60

  • Caligula

    38

To je i meni palo na pamet. Slow smatra da je Nadežda savršeni antiputinovski android, koji avaj, ne može da nauči dve stvari: 1) da piše sastave i 2) da čita sa osećanjem. Sve su magovi smislili, sve su izrežirali, i sastav su joj napisali, ali da je nauče ono što nauči svaki polaznik recitatorske sekcije, to nikako nisu mogli. To je taj fabrički glitch devojaka koje se jebu u javnosti - one su bezosećajne lutke.
600full-blade-runner-screenshot.jpg
Link to comment
Ima toga još. Sam tekst vrvi od takozvanih grešaka perspektive i vremenskih nedoslednosti, iz aviona se vidi da je tekst pisao neko ko je van rešetaka jer ima informacije koje mala jednostavno u zatvoru nema. I sami su se žalili da im je komunikacija sa klijentom onemogućena.
i ovde moram da se složim sa slowom - otkud ona zna šta je madona nacrtala na ledjima? Dete ne mož da vidja, al zato ima internet!? :yawn2:Syme pojma nemam tko je Judith Butler, sutra ću da proverim, baš me mrzi da sad čitam i bunarim.
Link to comment
Ništa te nisam pitao, ne znam zašto se javljaš
javljam se zato sto smatram da je vreme da prestanes da zagadjujes topic glupostima. pitali smo te sta mislis, rekao si sasvim jasno da nemas nijedan dokaz za svoje tvrdnje, aj sada diskutuj normalno ili nemoj uopste. meni se cini da ti jednostavno zajebavas i da se kliberis sa svojim ortacima kako si nas fino zajebao, a onda povlacis kozicu misleci o tome sta bi radio uhapsenim devojkama, ali zaista mislim da bi racionalizacije svojih parafilija ovog tipa covek trebalo da zadrzi za tisinu svog doma prekrivenog Putinovim posterima ulepljenim neodredjenim telesnim tecnostima.
Link to comment
i ovde moram da se složim sa slowom - otkud ona zna šta je madona nacrtala na ledjima? Dete ne mož da vidja, al zato ima internet!? :yawn2:
Errr... Mozda joj je neko rekao. Nije nezamislivo.
Link to comment
javljam se zato sto smatram da je vreme da prestanes da zagadjujes topic glupostima. pitali smo te sta mislis, rekao si sasvim jasno da nemas nijedan dokaz za svoje tvrdnje, aj sada diskutuj normalno ili nemoj uopste. meni se cini da ti jednostavno zajebavas i da se kliberis sa svojim ortacima kako si nas fino zajebao, a onda povlacis kozicu misleci o tome sta bi radio uhapsenim devojkama, ali zaista mislim da bi racionalizacije svojih parafilija ovog tipa covek trebalo da zadrzi za tisinu svog doma prekrivenog Putinovim posterima ulepljenim neodredjenim telesnim tecnostima.
Bulazniš
Link to comment

kapiram da bi trebalo zabraniti, kao sto su u kini zabranjeni filmovi o putovanju kroz vreme, krimice i serijale tipa herkul poaro u nas. sada vidimo efekte prve generacije odrasle na besomucnom repriziranju dosijea iks & lovca na potezu.

Link to comment

nemaš pojma, Lovac na potezu je odličan film. I nema insajdera u njemu.PS samo da pohvalim Dabovićevu doslednost - vidim da i gore brani Džulijena - svi ostali ste postmodernistički antifašisti.

Edited by steins
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...