Jump to content
IGNORED

Avijacija bez granica...


dare...

Recommended Posts

Generalno, nema nigde ekslicitne zabrane za prevoz cigli. Ako je stavis u prtljag nece biti problema.

Gledaj da je ne nosis kao rucni prtljag. Videce je na skeneru, tesko ces moci da objasnis zasto je nosis. Svaki tvoj odgovor umesto da zatvori pitanje, otvori ce dva nova. Nece te puno drndati, samo ces morati da je bacis. A steta cigle, kad je vec tako lepa. Mozda moze da se proda u Tasmajdanskom parku :)

 

Pozdrav,

X500

Link to comment

Hvala na odgovoru. Tako sam i mislio. Nemam prtljag, vec samo rucni.

 

Stos sa ciglom je sto na njoj pise ime grada iz kog potice a grad je sav sazidan od takovijeh cigala.

 

Mozda se ipak odlucim da je ponesem. Ako je prijavim pre skenera mozda me puste, kapiram da je najgore sto moze da se desi da mi je oduzmu.

 

Mada mozda ne bi trebalo da cackam mecku, i inace su jako strogi oko tih bezbednosnih stvari a ako je dezuran neki entuzijasta stvari mogu bespotrebno da se iskomplikuju. Pa da uopste ne otputujem. 

Edited by fridge
Link to comment

Ponesi je i APP. Nece te niko skinuti sa leta, u najgorem slucaju ce ti reci da je bacis. 

Ako imas rucni prtljag pazi na tezinu zato sto je limit uglavnom 8kg.

 

Srecan let, i napisi kako si prosao.

 

Pozdrav,

X500

Edited by x500
Link to comment

ne bi propustio ciglu, a verovatno ni tebe. sta je sigurno, sigurno je  -_-  :lol: 

 

ja sam pre par dana "uvalio" jednom ukrajincu uzorke belog praska na letu iz pekinga za moskvu, za malo ne uhapsise coveka na seremetjevu. njega su pustili posle 3 sata, ali uzorci su na carini jos uvek, sada ima da se otele dok ih ne izvuku odatle. 

 

 

Link to comment

Puno hvala.

 

Cigla ide, i javicu kako smo putovali.

 

Ili ne daj boze adresu na koju mozete da mi pisete i saljete pakete. 

 

Možeš neznatno sebi da povećaš šanse tako što ćeš je odmah prijaviti na skeneru i reći: "Dobar dan, imam ciglu-suvenir, takva i takva stvar, ima li šanse da je unesem?"

 

To bi trebalo da ti poveća šanse sa 1% na 2% da ti dozvole da je uneseš, ali zato te gotovo izvesno rijamu neće drndati pod sumnjom da si hteo da iskoristiš ciglu za nešto zločesto.

Link to comment

ima sutra aero-miting u Vrscu 

 

http://www.smatsa.rs/Cyr/ShowContent.aspx?lstguid=85f29de7-54be-4d6f-93a8-7e57b6ba50ac&itemid=53&mi=49

 

 

25.08.2014


АЕРОМИТИНГ ВРШАЦ 2014. Субота, 30.08.2014. године, улаз слободан
 

 

Контрола летења Србије и Црне Горе

SMATSA доо

Београд

25.08.2014. године

 

NewsArticleThumb_SAA%20logo.jpg

 

NewsArticleThumb_smatsa1.jpg

 

ПОЗИВ И САОПШТЕЊЕ ЗА ЈАВНОСТ

 

Са великим задовољством Вас обавештавамо да се ове године навршава 60 година постојања и рада SMATSA Ваздухопловне академије (SAA). Тим поводом, у суботу 30.08.2014. године SAA организује велики аеромитинг на свом Аеродрому у Вршцу.

У летачком програму од 11:00 до 14:00 часова учествоваће:

- путнички авиони,

- високо-акробатски авиони,

- школски млазни авиони,

- школски клипни авиони,

- беспилотне летелице,

- ултра-лаки авиони,

- падобранци диверзанти,

- моторни змајеви,

- једрилице,

- моделари

- балон.

У летачком и изложбеном програму учествује 50 авиона које су обезбедили:

- Војска Србије

- Ваздухопловни савез Србије

- Аеро-клубови из Србије и иностранства

- SMATSA

- Привредна авијација

- Удружење жена-летача Србије

- Мontenegro airlines и друге компаније.

Позивамо Вас да у суботу 30.08.2014. године у 11 сати на Аеродому Вршац (улица Подвршанска 146, 26300 Вршац) будете наши гости и присуствујете обележавању овог значајног јубилеја српског ваздухопловства.

Улаз је слободан.

За новинаре је обезбеђен превоз из Београда, у суботу, 30.08.2014. године у 7:30 часова. Полазак је са Трга Николе Пашића, број 10.

Молимо Вас да се акредитујете на srdjan.predojevic@smatsa.rs.

Добродошли на једину ваздухопловну манифестацију у региону ове године!

 
 

 

omg sad sam se setila da sam ja clan ovih zena letaca Srbije :D
za vikend je i Evropsko prvenstvo u preciznom sletanju paraglajderom ali prognoza izgleda nece odgovarati za Kulu nego ce biti na Kustilju...
Link to comment

:)

 

 

ja se sećam mog prvog dana na paraglajdingu u Vršcu 2007...prelep jesenji dan ko danas ili kao sutra ;),bilo je prvenstvo u preciznom sletanju ...lete desetine paragladera obasjani suncem na sve strane lepo i mirno,uveče dani vina,spavanje u planinarskom domu pa sutradan i aero-miting..jako dobar vikend a još što najludje sasvim slučajno..naravno da sam se odmah navukla :p

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...