Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

šta fali Symetu?
Peruska da poleti! Dugacka je to prica, a sad sam se najeo (fss: ne citaj) pljeskavica, pa mi nije do toga. Mislim, to je OK da moja sorta feminizma (EDIT: ukratko, nije od "cut the balls" sorte) nema prodju ovde, to nije bilo ni za ocekivati. Edited by Indy
Link to comment
momci, koje su vashe sorte feminizma? mislim, koja je tvoja, a koja shimova?
Ne pratis, bubo, vec smo nas dvojica pricali o tome i slozili se (jos jednom) da se ne slozimo. Mrzi me sad da trazim po forumu gde je to bilo, ali uglavnom je podela na gender i equity feminizam. Syme ne slaze ni sa samom podelom, za pocetak, a kamoli sa time da je ovaj drugi prava stvar, a onaj prvi truba - sto ja mislim. On uz to misli i da je moj stav ne drugaciji nego prosto neuk, sto mu je 1 od manje zavodljivih navika da misli, ali dobro sad... niko nije savrsen, a ja najmanje.
Link to comment
Peruska da poleti! Dugacka je to prica, a sad sam se najeo (fss: ne citaj) pljeskavica, pa mi nije do toga. Mislim, to je OK da moja sorta feminizma (EDIT: ukratko, nije od "cut the balls" sorte) nema prodju ovde, to nije bilo ni za ocekivati.
meni se sve čini da je razlika između tebe i šimeta akademska, a da u praktičnoj ravni delate isto i meni je to dovoljno -_-
Link to comment
meni se sve čini da je razlika između tebe i šimeta akademska, a da u praktičnoj ravni delate isto i meni je to dovoljno -_-
+1Ja mislim da Indy fura tu priču o equity feminizmu samo zbog svog mancrush-a na Pinker dr Stivena :P
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...