Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

Nemam pojma ko je lik, ali Kathy Shaidle bloguje za moj novi omiljeni right-wing fringe sajt, po imenu Taki's Magazine. Uživajte!
e, odlično, sad ću da se bacim na čitanje, fala.edit: aforizam na naslovnici bih stavio u sig da već nemam najbolji na svetu.
“Political correctness – the default position for those who cannot think for themselves.”James Jackson
Edited by Hella
Link to comment

Ja kad pogledam u ogledalo vidim kombinaciju (u jednakim razmerama) Einsteina, Lorda Byrona, Schwarzeneggera, Bruce Leeja i (ofkors) Indiane Jonesa. Sadly, ja sam jedini koji to vidi.Btw. she's hot. (i + u pravu).

Link to comment

Koju temu, Indy?Poslušaj šta priča ova žena pa mi reci šta od toga smatraš vrednim ozbiljne diskusije.Samo sam vam rekao o kome se radi, pošto vidim da niste upoznati. Ukratko, ženski Zoća Milivojević, ali luđi, ekstremniji i mnogo neobrazovaniji.

Link to comment

Pa to je to, tvoj argument je u osnovi ad hominem. Bas me briga "ko je ona"... Moze da bude diskvalifikovana ako kaze nesto glupo. Dosad (na 20 minuta videa sam) nisam cuo nista specijalno kontraverzno.

Link to comment

2symeocigledno si nesto pogresno shvatiorijec je o pokretu zena sa bijelim perom koje su nastojale sramotom da natjeraju muskarce da idu u rat, a ne ovo sto ti gore tvrdis. mala ali bitna razlika. i nemoj dalje, posumnjacu svasta :s_d:

Link to comment

Kakav bre ad hominem, Indy, samo ti tumačim ono što je ona rekla, jer znam o čemu se radi, i prepoznajem code-words koje ona koristi. Pošto ti nije poznat njen bekgraund, niti terminologija, onda ti to ne uočavaš.Ukazao sam ti samo na dva detalja - 1) žene su krive što muškarci idu u ratove, 2) muškarci koji se ponašaju feminizirano nisu maltretirani zato što postoje stroga merila maskuliniteta u društvu koja se održavaju konstatnim gender policing-om, kao što tvrde feministkinje, nego zato što su žene bez uterusa, pa su beskorisni i mogu da završe na trash-heap of history. Ovo su bulažnjenja, i to vrlo tipična bulažnjenja, koja ti ne uočavaš kao takva jer ne propoznaješ kontekst u kojem ona govori.Pikoleta, znam šta je white feather movement, ali ti ne znaš kakvu mitologiju sada gradi MRA pokretna osnovu toga, to je njihovo ludačko opšte mesto, i na njega ova ludakinja referira onaku usput, znnajući da će njeni slušaoci da razumeju na šta misli, jer su inicirani, dok ti i Indy niste inicirani, pavam to prolazi ispod radara.

Edited by Syme
Link to comment

Vrlo nerado, ali očigledno da moram. Sa sajta A Voice For Men za koji piše dotična ludaja:http://www.avoiceformen.com/mens-rights/activism/pankhurst-white-feather-day/Sa anti-feminist bloga:http://theantifeminist.com/feminism-and-the-white-feather-campaign-during-world-war-1/Inače, pick-up artist na kojeg se dotičnica poziva u svom klipu (koristeći pojam "betas" - beat males, koji vam je takođe verovatno prošao isod radara), je Heartist (stavila je i link na njegov blog ispod svog videa). Ukratko, mešavina Toma Kruza u Magnoliji, i Peđe Gnajtića. Pick-up artists, koje ona hvali u svom klipu kao poslednje utočište prave muškosti, su banda mizoginih jadnika vrlo bliskih MRA pokretu.

Link to comment

Indy, prvo mi prebacuješ da "pljuckanjem" sklanjam "temu" s dnevnog reda, a kad ti kažem šta je zapravo tema, ti onda pljucneš i kažeš, baš me briga!Nekim ljudima je zaista nemoguće ugoditi.

Link to comment

drz' se indy :D syme, meni su pusta doba ovdje, nemo' mi citanja izmedju redova, nego da ne bih i ja odustala, mozes li ti to nekako u 2-3 recenice, al' da podjes od valjanih pretpostavki ona 2 detalja gore ti padaju u vodu :s_d:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...