Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

ah! a ti si gay!? kissi darling!Imam dva fakulteta, govorim dva strana jezika i nosim suknje. i obožavam kad se muškarci okreću za mnom i volim kad na poslovnom sastanku moju pamet prati i MOJ IZGLED. volim kuhati, volim kad muškarac kuha, volim kad se pomiješamo u kuhinji...i tak...kučka sam na poslu, mlatim muškarce toljagama jer sam urednica...better now? :)
uzmi snikers.
Link to comment
Meni je inače fascinantna ova potreba da se podastre svoj, ne samo profesionalni, nego i lični CV. Ja radim ovo-ono, a kod kuće volim ovo-ono, u kuhinji pak ovo- ono. Šta to koga boli gnjurac. Do what thou wilt, to je samo tvoja stvar. Jeste lično političko, ali samo u meri u kojoj je privatna sfera još uvek sfera prinude, i u kojoj imaš potrebe da to problematizuješ. Ako si sama izabrala da budeš šta god hoćeš da budeš, domaćica, urednica, kuvarica, a tvrdiš da jesi - budi, ko ti brani. Zapravo, koga briga.
apsolutno si u pravu. moj CV je nebitan. (a tko zna, možda je i lažan). međutim, bitno je nešto drugo; ja nisam ništa posebno. dapače, razmišljam i radim kao i većina (VEĆINA) žena u zapadnoj demokraciji usprkos tome što me tjeraju da nosim pimpek.zamisli strahote.i trik pitanje za tebe&slične - što misliš zašto plastična kirurgija nikad, apsolutno nikad neće propasti? (zapravo je retoričko, ali hajde... zabavljajte se malo).//:)
Link to comment
Pa, polako, ovo je neka gender tema... ako neka zemska hoce da ustvrdi kako se sve moze ako se hoce, nije skroz off topic da naglasi da je istovremeno majka sestoro dece, rudar, investitor i priznati likovni umetnik.Kako bilo, Zoe, dobrodosla nazad.
Link to comment
Pa, polako, ovo je neka gender tema... ako neka zemska hoce da ustvrdi kako se sve moze ako se hoce, nije skroz off topic da naglasi da je istovremeno majka sestoro dece, rudar, investitor i priznati likovni umetnik.Kako bilo, Zoe, dobrodosla nazad.
hvala Indy :-)p.s. ne bih rudarila, to je muški posao.
Link to comment

Ko je ovaj degenerik? :DMomak kome su iznajmili stan i dali posao cuvara, ali samo formalno. Odbrana Slobodana Milosevica i njegovog sistema jedan na jedan. Sta je ovo? Kako da se uclanim! :lol:

Edited by Mos
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...