Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

nisam (naravno) čitala prethodnih xxx stranica, pa isprika ako će ovaj post prekinuti tok...da, za rodnu ravnopravnost gdje m/ž imaju jednaka prava uređena zakonima koji funkcioniraju u praksi.ne, za istost spolova, jer m/ž nisu isti, pa samim tim ne dijele u svemu iste interese. najveći idiotizam koji propagiraju određene skupine je - da su m/ž "isti" u svemu, osim u pišku i piši.upravo je nevjerojatno da postoje i fakulteti koji "poučavaju" i podržavaju tu priču.i još, za položaj i percepciju žena kako u društvu, tako i u kući, su u 90% slučajeva krive - žene (majke).
Nećeš se valjda zaustaviti na ovome? :jerry:
Link to comment

Louie: Jesus, Vinny. You just iced a woman, you know that?Vinny: You know what you are, Louie? You're a fuckin' male chauvinist pig.Louie: What do you mean, I'm a male chauvinist pig? You just shot a broad.Vinny: A cop. I just shot a cop. They wanna be equal? I made her equal.

Link to comment
Nećeš se valjda zaustaviti na ovome? :jerry:
ja se zaustavljam onda kad mi se hoće. :)osim toga, na "Društvu" je uglavnom dosadno, a i vaše rasprave su manje - više sterilne. + - možemo mi sad o mojim izjavama i naučno/znanstveno ako hoćeš, ali uvijek računam da ovaj forum prate ljudi koji su shvatili poantu mog posta. Dakle, infatilna i glupasta kreveljenja me doista ne zanimaju (zbog toga me i nema na ovom forumu koji je obećavao nešto drugo...), ali neću spriječiti ako nema alternative i ako vas to baš jako veseli :)
Link to comment
a i vaše rasprave su manje - više sterilne.
E, ova je baš dirty! Mogla bi je pročitati, pošto kažeš da nisi.I da, naravno da bih volela naučno/znanstveno obrazloženje tvojih izjava, na to sam i mislila u prethodnom postu!
Link to comment
E, ova je baš dirty! Mogla bi je pročitati, pošto kažeš da nisi.I da, naravno da bih volela naučno/znanstveno obrazloženje tvojih izjava, na to sam i mislila u prethodnom postu!
ah! a ti si gay!? kissi darling!Imam dva fakulteta, govorim dva strana jezika i nosim suknje. i obožavam kad se muškarci okreću za mnom i volim kad na poslovnom sastanku moju pamet prati i MOJ IZGLED. volim kuhati, volim kad muškarac kuha, volim kad se pomiješamo u kuhinji...i tak...kučka sam na poslu, mlatim muškarce toljagama jer sam urednica...better now? :) Edited by Zoe
Link to comment
ah! a ti si gay!? kissi darling!Imam dva fakulteta, govorim dva strana jezika i nosim suknje. i obožavam kad se muškarci okreću za mnom i volim kad na poslovnom sastanku moju pamet prati i MOJ IZGLED. volim kuhati, volim kad muškarac kuha, volim kad se pomiješamo u kuhinji...i tak...kučka sam na poslu, mlatim muškarce toljagama jer sam urednica...better now? :)
Preslatko! :0.6:Elem, sad sam proverila, ti si osoba koja je pokrenula temu Ja mrzim feministice, tako da kapiram da si koncept.A baš sam se radovala naučnim argumentima. :(
Link to comment
Preslatko! :0.6:Elem, sad sam proverila, ti si osoba koja je pokrenula temu Ja mrzim feministice, tako da kapiram da si koncept.A baš sam se radovala naučnim argumentima. :(
ovaj, nisam ja pokrenula ništa.i ja ne mrzim NIKOGA.ajde ciao:)
Link to comment
ah! a ti si gay!? kissi darling!Imam dva fakulteta, govorim dva strana jezika i nosim suknje. i obožavam kad se muškarci okreću za mnom i volim kad na poslovnom sastanku moju pamet prati i MOJ IZGLED. volim kuhati, volim kad muškarac kuha, volim kad se pomiješamo u kuhinji...i tak...kučka sam na poslu, mlatim muškarce toljagama jer sam urednica...better now? :)
Relax. Have a gender roll.rolls.jpg Edited by Syme
Link to comment
ah! a ti si gay!? kissi darling!Imam dva fakulteta, govorim dva strana jezika i nosim suknje. i obožavam kad se muškarci okreću za mnom i volim kad na poslovnom sastanku moju pamet prati i MOJ IZGLED. volim kuhati, volim kad muškarac kuha, volim kad se pomiješamo u kuhinji...i tak...kučka sam na poslu, mlatim muškarce toljagama jer sam urednica...better now? :)
:Hail:
Link to comment

Meni je inače fascinantna ova potreba da se podastre svoj, ne samo profesionalni, nego i lični CV. Ja radim ovo-ono, a kod kuće volim ovo-ono, u kuhinji pak ovo- ono. Šta to koga boli gnjurac. Do what thou wilt, to je samo tvoja stvar. Jeste lično političko, ali samo u meri u kojoj je privatna sfera još uvek sfera prinude, i u kojoj imaš potrebe da to problematizuješ. Ako si sama izabrala da budeš šta god hoćeš da budeš, domaćica, urednica, kuvarica, a tvrdiš da jesi - budi, ko ti brani. Zapravo, koga briga.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...