Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

edit,stavila tacku ali radisa bio brzipa da,kad sam vec tu, samo kazem da je propis,u trenutku kad 60% dece ionako ima samo jednog roditelja tj. razvedene roditelje pa time i komplikovane odnose i porodice,apsolutno van zdrave pameti

Edited by ivy
Link to comment
edit,stavila tacku ali radisa bio brzipa da,kad sam vec tu, samo kazem da je propis,u trenutku kad 60% dece ionako ima samo jednog roditelja tj. razvedene roditelje pa time i komplikovane odnose i porodice,apsolutno van zdrave pameti
To nije argument. Kao ako u ovom trenutku 60% roditelja u Srbiji tuce decu, apsolutno je van zdrave pameti doneti propis da je u Srbiji npr zabranjeno tuci decu.
Link to comment
To nije argument. Kao ako u ovom trenutku 60% roditelja u Srbiji tuce decu, apsolutno je van zdrave pameti doneti propis da je u Srbiji npr zabranjeno tuci decu.
otkud je to isto?!ako jedan roditelj hoće da ima dete,da ga odgaja i voli,da se njih dvoje slažu i naprave malu skladnu porodicu je zabranjeno..a da dvoje ljudi imaju decu pa da se razvedu posle tri godine,svadjaju,vode decu vamo-tamo,ne slažu se,ucenjuju jedno drugo preko dece,pa kasnije svako ima svoje partnere koji dodatno komplikuju stvar je dozvoljeno..kakrikiram ali poenta je otprilike to..propis je zastareo i kasni za realnosti...još da dodam da nisam čitala temu,možda je nešto ovako i pomenuto..ali to je moje mišljenje.
Link to comment
ne znam da li se ovo već pominjalo, ali ni u švedskoj potpomognuta oplodnja nije namenjena samcima
Nije. A onda se Svedjanke zapute u Finsku gde to moze. Bar znam da je moglo pre 2-3 godine.
Link to comment

ili u dansku, do pre godinu dana. i ne biraš (mislim zapravo da ih ni ne znaš) demografske karakteristike donora, već samo fizičke (oči, kosa, koža itd.)

Link to comment
A car advert featuring scantily-clad burlesque dancers has been banned after watchdogs branded it sexist.They were concerned that it featured ‘a number of shots of the women’s breasts and bottoms, in which their heads were obscured’.The way the women had been presented in the Renault Clio advert ‘invited viewers to see them as sexual objects’, it was ruled.article-0-1AD70A54000005DC-310_634x430.jpgBanned: The advert shows a customer taking a Renault Clio for a test-drive before being suddenly surrounded by a group of scantily-clad, gyrating burlesque cabaret dancers wearing stockings and suspenders and red lacy bras

article-0-1AD72527000005DC-97_634x363.jpgCuriously an almost exact mirror-image version of the same advert featuring a woman driver surrounded by a group of bare-chested men received no complaints

Link to comment
  • 3 weeks later...

nisam (naravno) čitala prethodnih xxx stranica, pa isprika ako će ovaj post prekinuti tok...da, za rodnu ravnopravnost gdje m/ž imaju jednaka prava uređena zakonima koji funkcioniraju u praksi.ne, za istost spolova, jer m/ž nisu isti, pa samim tim ne dijele u svemu iste interese. najveći idiotizam koji propagiraju određene skupine je - da su m/ž "isti" u svemu, osim u pišku i piši.upravo je nevjerojatno da postoje i fakulteti koji "poučavaju" i podržavaju tu priču.i još, za položaj i percepciju žena kako u društvu, tako i u kući, su u 90% slučajeva krive - žene (majke).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...