Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

Zanimalo me je sta je tacno ta "bela kuga" o kojoj vole da govore ovi sto nose crno, pa nadjoh jedno objasnjenje na Vukajliji.Bela kugaNaziv za pojavu kada na nekoj teritoriji umire vise ljudi nego sto se radja. Najcesti razlozi su ekonomske, socijalne i politicke prirode. U Srbiji su ti razlozi drugacije prirode.Krivi su idioti! Pod obavezno neobrazovani i nevaspitani (i cine dobar deo populacije) koji setajuci svoj podmladak stvaraju iluziju kod nas ostalih da deca moraju da budu monstrumi koje bi svaki normalan covek posle 5 minuta pozeleo da ostavi i zaboravi u nekoj instituciji nalik na Sivi dom, i to bi bilo suvise dobro za njih. A nije njihov podmladak kriv... izmedju takve genetike i takvog odgoja on nije imao ni fer sansu.. nagrada je ako se ne ozene unutar sopstvene porodice.

Link to comment

Ma, naravno. Mi ovde dole ispod imamo dosta nedavnog iskustva u tome, npr. restorani (gde jedu pripadnici opozicije) sa menijima u kojima se bivsa premijerka poredi sa pecenom pticom (big red box je referenca na njenu zenskost, za one kojima "stos" nije odmah jasan). Doom & gloom je na sve strane, a najgore prolaze tradicionalne zrtve (zene, tamnoputi, manjine, i sl.)4748796-3x2-700x467.jpg

Edited by Indy
Link to comment
u srbiji jeste. žena nema pravo na biomedicinski potpomognuto oplođenje ako nije u braku ili vanbračnoj zajednici.izuzetno, u sasvim posebnim slučajevima, punoletna i poslovno sposobna žena koja živi sama može da se podvrgne bmpo uz potpis dva ministra. tako da banke semena ostaju da venu i sve te male perice, umetnici, kosmonauti, probisveti i kuronje kao da su otišli niz slivnik.
:isuse: neveruem u kakvoj drzavi zivimo. potpis dva ministra. jebote.voleo bih da vidim koji je to zakon u pitanju, ako ti nije tesko.
Link to comment

šteta što ovaj forum ne čitaju i žene ambasadora, pa da neka od njih napiše jednu modernu tragikomediju o planiranju porodice.likovi, bračni par popović, sa vračara u ikea opremljenom stanu. prostitutka iz sava male. prvi čin, žena, dušo, u tvojoj familiji su svi ludi, planirajmo mudro, prodvrgnućemo me bmpo-u. prvi čin protiče u odabiru donora. za to vreme prostitutka preko poslovnih kontakata juri potpise od ministra za mostove i puteve i drugog misnistra za metohiju i kosovo. u drugom činu popović otpočinje tajni paralelni život pun poroka, minisitar za mostove biva smenjen sa funkcije usled malverzacija, a ministarstvo za metohiju se ukida. u trećem činu nesrećni otpušteni ministar pribegava donaciji sperme usled neplaćenih računa za struju, prostituka susreće popovića u senci zgrade ekonomskog fakulteta, a gospođa popović najzad donosi konačnu odluku čiju će spermu uzeti. ko zna šta bi se desilo u 4. činu.

Link to comment

po mom misljenju u cetvrtoj rundi bi gosn popovic rokno gospodju popovic, zbog figurice jednoroga skontao da je i sam android i sa prostitutkom zapalio na sever.

Link to comment

:DJa sam mislila da je ovo 'dva ministra' bila neka stilska figura. I stvarno koja dva ministra? Dobro da ne mora I patrijarh da potpise.

Link to comment
šteta što ovaj forum ne čitaju i žene ambasadora, pa da neka od njih napiše jednu modernu tragikomediju o planiranju porodice.likovi, bračni par popović, sa vračara u ikea opremljenom stanu. prostitutka iz sava male. prvi čin, žena, dušo, u tvojoj familiji su svi ludi, planirajmo mudro, prodvrgnućemo me bmpo-u. prvi čin protiče u odabiru donora. za to vreme prostitutka preko poslovnih kontakata juri potpise od ministra za mostove i puteve i drugog misnistra za metohiju i kosovo. u drugom činu popović otpočinje tajni paralelni život pun poroka, minisitar za mostove biva smenjen sa funkcije usled malverzacija, a ministarstvo za metohiju se ukida. u trećem činu nesrećni otpušteni ministar pribegava donaciji sperme usled neplaćenih računa za struju, prostituka susreće popovića u senci zgrade ekonomskog fakulteta, a gospođa popović najzad donosi konačnu odluku čiju će spermu uzeti. ko zna šta bi se desilo u 4. činu.
ana-mrka.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...