Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

Zahvalno. 

bash sam se pitala shta bi bio dobar odgovor na to 1 pitanje. tenks ^_^

 

 

edip@paul. shto su ti lijepi zubi mala sveb ti polupo :D

(1988. mozda se od tada neshto promenilo ^_^)

 

neki mushkarci, dakle, veruju da zena dozivljava zdravstvene i druge smetnje, pracene teshkom depresijom, presecanom gubicima svesti, ako joj ne zvizde sa gradjevine :o. pretpostavicu da smo vec naveliko u zoni shaljenja, nema drugog objashnjenja ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

 

 

neki mushkarci, dakle, veruju da zena dozivljava zdravstvene i druge smetnje, pracene teshkom depresijom, presecanom gubicima svesti, ako joj ne zvizde sa gradjevine :o. pretpostavicu da smo vec naveliko u zoni shaljenja, nema drugog objashnjenja ^_^

 

Ih, pa valjda se zna da je nivo ženskog samopouzdanja direktno proporcionalan broju dobačaja po km2Sad kad krene izgradnja Beograda na vodi pa počnemo planski da cirkulišemo po gradilištima, gde će nam biti kraj, će se još više uobrazimo  -_-

Link to comment

Naravno da je besmisleno doslovno se držati teze da je svaki pokušaj uspostavljanja komunikacije uznemiravanje. Međutim, o uslovima (mestu, vremenu i proceni voljnosti druge osobe za komunikaciju) i načinima prilaženja se i te kako da diskutovati iz različitih uglova. 

Osim toga, na snimku je jasno da neki od dobacivača i ne očekuju reakciju devojke, komentarišu iz navike/zabave/koznazašto, što ume da bude vrlo neprijatno. Kad, na primer, radnici na nekoj građevini horski zvižde, rokću, ksssču i dozivaju devojku koja prolazi, teško da na taj način iskazuju želju za komunikacijom, pre će biti da se radi o primitivnom mužjačkom ritualu. Retke su žene kojima tako nešto prija. 

naravno, nisam ja ovde dosao da branim kromanjonce i slizi coskarose. problem nastaje kada zaludni pc crusaderi krecu da odredjuju sta se sme a sta ne, definisu harasment i zapravo izoluju svakog pojedinca stavljajuci set pravila oko njega poput neke zastitne kupole. moglo je nekako do sada i bez toga.

Link to comment

najkorektnije je da ne muvate pešaka kao crnje s videa  :fantom:

a ako te iskulira onda si izlazio iz kola za dzaba najbolje je da viknes samo ksks i palacas jezikom onako pa ako se primi primi a ako ne ima druga koja oce :fantom:

Link to comment

Ih, pa valjda se zna da je nivo ženskog samopouzdanja direktno proporcionalan broju dobačaja po km2Sad kad krene izgradnja Beograda na vodi pa počnemo planski da cirkulišemo po gradilištima, gde će nam biti kraj, će se još više uobrazimo  -_-

ono, ako vec svakog citas ne moras svakog da ozbiljno shvatas. Baki je dokazana sirovincina.
Link to comment

Ma da, baš sam ga ozbiljno shvatila i zabrinula se kuda ide ovaj svet  :(

Uvek čitam i nastojim da odgovorim kad me neko kvotuje, je l' mnogo grešim? 

 

et Miralem

Shvatam ja da ne braniš kromanjonce, i generalno se slažem s tobom, samo sam htela da dopunim. 

Link to comment

naravno, nisam ja ovde dosao da branim kromanjonce i slizi coskarose. problem nastaje kada zaludni pc crusaderi krecu da odredjuju sta se sme a sta ne, definisu harasment i zapravo izoluju svakog pojedinca stavljajuci set pravila oko njega poput neke zastitne kupole. moglo je nekako do sada i bez toga.

pc je cesto samo ono sto se u stara dobra vremena zvalo obicna pristojnost :)

Link to comment

jeste, ali ume i da izraste u nekog retardiranog monstruma.

pa mozda, ali u ovom slucaju bas i ne. kako stvari stoje ima zena koje su spremne da tolerisu ili ignorisu dzibere, al slucajevi da neka zapravo uziva u tim cat calls su takoreci incidentni.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...