Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

E, jel bilo nekih forumskih parova sem onog jednog za kog valjda svi znamo? Ali forumskih parova u smislu da su se stvarno upoznali zbog foruma, a ne ekipica koja se svejedno znala pa onda i došla zajedno na forum?

Pitam za drugaricu.

bivalo je, kojekuda

 

ima baš lepih priča

Link to comment

pokusao bih, pa ako jasno stavis do znanja da nisi u tom fazonu, onda nista.

 

al ozbiljno, moja poenta je sledeca: na stranu prostacko dobacivanje, svaki pokusaj prilazenja nekome se moze okarakterisati kao uznemiravanje. i na kampusu na zurci moras da uznemiris nekoga, inace ces samo da se napijes ko bulja i onda sam smoren odes kuci. tako da izvesna tolerancija mora postojati. pa i na dziberluk.

 

Naravno da je besmisleno doslovno se držati teze da je svaki pokušaj uspostavljanja komunikacije uznemiravanje. Međutim, o uslovima (mestu, vremenu i proceni voljnosti druge osobe za komunikaciju) i načinima prilaženja se i te kako da diskutovati iz različitih uglova. 

Osim toga, na snimku je jasno da neki od dobacivača i ne očekuju reakciju devojke, komentarišu iz navike/zabave/koznazašto, što ume da bude vrlo neprijatno. Kad, na primer, radnici na nekoj građevini horski zvižde, rokću, ksssču i dozivaju devojku koja prolazi, teško da na taj način iskazuju želju za komunikacijom, pre će biti da se radi o primitivnom mužjačkom ritualu. Retke su žene kojima tako nešto prija. 

Link to comment

Naravno da je besmisleno doslovno se držati teze da je svaki pokušaj uspostavljanja komunikacije uznemiravanje. Međutim, o uslovima (mestu, vremenu i proceni voljnosti druge osobe za komunikaciju) i načinima prilaženja se i te kako da diskutovati iz različitih uglova. 

Osim toga, na snimku je jasno da neki od dobacivača i ne očekuju reakciju devojke, komentarišu iz navike/zabave/koznazašto, što ume da bude vrlo neprijatno. Kad, na primer, radnici na nekoj građevini horski zvižde, rokću, ksssču i dozivaju devojku koja prolazi, teško da na taj način iskazuju želju za komunikacijom, pre će biti da se radi o primitivnom mužjačkom ritualu. Retke su žene kojima tako nešto prija. 

 

I sad uzmemo taj slucaj. Ti setas, a ispred tebe nekoj zeni zvizde, masu, trube itsl. A onda ti prodjes, a oni te iskuliraju. Kako bi se osecala?

Link to comment

све је то на биохемојској основи, зато жена треба увек да носи гаћице ако не жели комуникацију.

Link to comment

I sad uzmemo taj slucaj. Ti setas, a ispred tebe nekoj zeni zvizde, masu, trube itsl. A onda ti prodjes, a oni te iskuliraju. Kako bi se osecala?

 

Zahvalno. 

Link to comment

ako njega poslusam, zavrsicu u zatvoru. tebe sam lepo pitao, nije fora da samo ti umes da politicki korektno muvas, a mi ostali da budemo kriminalci.

 

najkorektnije je da ne muvate pešaka kao crnje s videa  :fantom:

 

meni je par puta (uvek) upalilo doduše nisam brđanisao iz kola nego kulturno ostavio auto nasred ulice izašao do pešačkog predstavio se i pito za broj pre nego što me drugi vozači izgaze ihihihi luuud si jel voliš roze ili crni donji veš evo piši 06   :fantom: 

 
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...