Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

Isto tako ispod svake teletualke cuci 1 koza koja samo ceka lovana da ga obrsti, jeltako.

pa ne znam odakle ti uopste ideja da se mora biti intelektualka ne bi li se razumela dinamika musko-zenskih odnosa, to razume i ona sto se prstom potpisuje. ono nije da su muskarci neki rocket surgery, kako bih rekla :D

Link to comment

To jeste tako, kucni poslovi su nesto sto je u izumiranju (iz vise razloga). Inace imam obicaj da tvrdim stvari za koje oni manje nadareni mnogo kasnije shvate da su bile ispravne od pocetka.

sure, samo ti tvrdi. a ja odoh da operem sudove

Link to comment

zato sto daju los primer. muska emancipacija je krhka, lako se to vrati u default svinja stanje cim mu se moze.

 

Pa i ženska emancipacija je krhka, što bi ona bila čvršća od muške?

A i bivoli daju loš primer, ne samo koze.

 

Link to comment

Leia, mi treba jedno drugo ili da stavimo na IL, ili da se vencamo. Ovo ne moze vise ovako, dosta mi je sto sa zenom moram da se svadjam. Sorry, ali WTMIL.

Link to comment

Leia, mi treba jedno drugo ili da stavimo na IL, ili da se vencamo. Ovo ne moze vise ovako, dosta mi je sto sa zenom moram da se svadjam. Sorry, ali WTMIL.

:heart:

Link to comment

Pa i ženska emancipacija je krhka, što bi ona bila čvršća od muške?

A i bivoli daju loš primer, ne samo koze.

 

pa nije zenska emancipacija krhka, zene koje se jesu emancipovale vide prednosti takvog poretka i ne vraca im se na staro.

dok muskarci uglavnom pate za vremenima kad su mogli biti svinje bez icije osude.

Link to comment

dok muskarci uglavnom pate za vremenima kad su mogli biti svinje bez icije osude.

 

Probaj ti to malo bolje da probereš.

Link to comment

dok muskarci uglavnom pate za vremenima kad su mogli biti svinje bez icije osude.

 

ko pati, ko osuđuje, ko je sproveo to istraživanje i na kakvom uzorku, kakva je bre ovo rasprava, o čemu vi pričate?

Link to comment

ko pati, ko osuđuje, ko je sproveo to istraživanje i na kakvom uzorku, kakva je bre ovo rasprava, o čemu vi pričate?

 

Pusti, traume. :(

Link to comment

Probaj ti to malo bolje da probereš.

silom prilika nemam puno drugarica te imam sasvim solidan uvid u muski svet i nacin razmisljanja, preda mnome ne moraju da glume ludilo. tako da... :D

Link to comment

silom prilika nemam puno drugarica te imam sasvim solidan uvid u muski svet i nacin razmisljanja, preda mnome ne moraju da glume ludilo. tako da... :D

 

Pa to više govori o društvu koje sebi biraš, nego o muškarcima (koji, btw, nisu homogena grupa, kao ni žene).

Link to comment

ko pati, ko osuđuje, ko je sproveo to istraživanje i na kakvom uzorku, kakva je bre ovo rasprava, o čemu vi pričate?

zezamo se malo. al ajd daj i istrazivanje ako ima, koliko prosecan srpski domacin ucestvuje u kucnim poslovima i roditeljstvu :)

Link to comment

Pa to više govori o društvu koje sebi biraš, nego o muškarcima (koji, btw, nisu homogena grupa, kao ni žene).

 

+1, jbt koji je ovo vašar stereotipa, Leia pobogu :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...