Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

nista teritoriji Srbije nece faliti ako je naseli i neka druga populacija, iz Afrike recimo :fantom:
 
nego, nesto malo veselije, taman za ove letnje dane mali prilog o rodnoj ravnopravnosti u sitnicama :) dosta tog terorisanja zena muskom estetikom zenske lepote :)

 

 

http://zena.blic.rs/Lepota/24828/Hiljade-zena-prestalo-da-se-brije-ponosne-i-srecne-Ovo-su-zenske-noge

Edited by Pontijak
Link to comment

Ne, nego je bas tvoj problem. Najveci problem tzv. feministkinja. Sto zamisljaju da je zenski pol jedinstveni korpus ojadjen drugom polovinom vrste poznatom kao idiotima. Lepo si se izlanula sa onim bivolima.

 

Setaj.

ma sta mi naprica :D

 

ako smo mi feministkinje icim ojadjene to su upravo koze u sopstvenim redovima koje obaraju standarde za koje se upravo mi i zalazemo - a to je ravnopravna ojadjenost kako na trzistu rada tako i u kuci, fair play.

 

al kad bivoli vise vole koze i tu iluziju dominacije, nego da preuzmu odgovornost za svoje bivolje ponasanje i evoluiraju u svesna bica.

 

a setam ja svakako, dobro je i za zdravlje i za liniju :)

Link to comment

al kad bivoli vise vole koze i tu iluziju dominacije, nego da preuzmu odgovornost za svoje bivolje ponasanje i evoluiraju u svesna bica.

 

 

 

Pa što vas koje niste koze briga šta bivoli i koze rade jedni sa drugima?

 

Ovde je priča povedena o ravnopravnosti prilikom odlaska u penziju, i zalažem se za to, da i jedni i drugi idemo u penziju sa cca 45.

 

 

 

Povračaču.

Edited by JozoMujica
Link to comment

Crvena haringa "kucnih poslova" kojima osvescene pojedinke vole da masukaju kad im to odgovara je, pretpostavljam, odgovorna za moje negodovanje na ovom topiku.

 

Pre vise od deceniju sam na onom forumu pisao kako je to 1 sarena laza, a danas je to tacnije samo 10 puta.

Edited by Indy
Link to comment

Društvo koje konstantno lamentira nad depopulacijom bi trebalo da zanima. 

 

ta glad za decom je ludistički atavizam do 2050 će svaki miloje i radojka već biti funkcionalni kiborzi koji će raditi i po 20 sati a preostalih 4 koristiti na virtuelna putovanja i onlajn kupovinu potrošnih organa hromiranih priključaka i novih aplikacija u specijalizovanim šopovima za roboljude

 

takav život bi mogao da potraje i po 1000 godina i deca će u takvom svetu postati izlišni izdatak :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

:D Zvuči idilično.

Razradi ti to još malo, a ja u međuvremenu odo' da zarađujem hleb nasušni (i staž) u znoju mozga svog. 

Link to comment

Pa što vas koje niste koze briga šta bivoli i koze rade jedni sa drugima?

 

Povračaču.

zato sto daju los primer. muska emancipacija je krhka, lako se to vrati u default svinja stanje cim mu se moze.

Link to comment

Crvena haringa "kucnih poslova" kojima osvescene pojedinke vole da masukaju kad im to odgovara je, pretpostavljam, odgovorna za moje negodovanje na ovom topiku.

 

Pre vise od deceniju sam na onom forumu pisao kako je to 1 sarena laza, a danas je to tacnije samo 10 puta.

e pa cim si ti rekao to mora da je tako :)

 

sta znam, rado ne bih gubila svoje vreme i resurse na kucne poslove kojih uvek ima ako ne zelis da zivis kao prase.

Link to comment

To jeste tako, kucni poslovi su nesto sto je u izumiranju (iz vise razloga). Inace imam obicaj da tvrdim stvari za koje oni manje nadareni mnogo kasnije shvate da su bile ispravne od pocetka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...