Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

Jel ta stoka ima samo jedan rod?

naravno ne, u zenskom to su lenje koze i sponzoruse ali one i nisu pogodjene varijacijama u duzini radnog staza.

Link to comment

Sto da nisu, i one u Srbiji grickaju ponesto na teretu drzave.

tako je, grickaju, pasu. ali ne zaradjuju.

 

edit. da se razumemo, ja sam po ovom pitanju veci hella od helle samog. prava i obaveze proisticu jedno iz drugog, sve ostalo je realno bullshit. znaci, onaj ko ni na kakav nacin ne dosprinosi, niti rmba, niti kuva pere sprema cuva decu, moze da se slika sa zahtevanjem bilo cega. sedi di si jer ni za di si nisi, i budi srecna sto ti taj neki balvan placa da prezivis, to bi bila moja poruka :)

Edited by Leia
Link to comment

pa ono, kad bivoli dostignu taj nivo svesti da shvate da deca i kucne trivijalije nisu obaveze kojima se bave samo zene, koje uz to prvo treba da rmbace 8-10 sati dnevno jer je i to jelte normalna stvar, verujem da ce se steci uslovi da ovakve izjave dobiju thumbs up i od mene.

kakva deca/kakve kucne trivijalije - srbin nema in jedno ni drugo

Link to comment

pa ono, kad bivoli dostignu taj nivo svesti da shvate da deca i kucne trivijalije nisu obaveze kojima se bave samo zene, koje uz to prvo treba da rmbace 8-10 sati dnevno jer je i to jelte normalna stvar

 

kakve to veze ima s radnim stažom što bi poslodavca zanimalo koliko je neki radnik natovario sebi na vrat dece kučića ili papiga posle posla :fantom:

Link to comment

kakve to veze ima s radnim stažom što bi poslodavca zanimalo koliko je neki radnik natovario sebi na vrat dece kučića ili papiga posle posla :fantom:

pa mozda jer i poslodavac ima zenu, recimo, i nije mu svejedno kako je tretirana na poslu.

Link to comment

Hajde molim vas, 40 godina redjanja cigala i maltera je zabava u odnosu na gledanje Opre i visecasovno proucavanje soca od kafe. Dodje mi tako ponekad, posebno kad citam intelektualne forumasice.

Link to comment

Hajde molim vas, 40 godina redjanja cigala i maltera je zabava u odnosu na gledanje Opre i visecasovno proucavanje soca od kafe. Dodje mi tako ponekad, posebno kad citam intelektualne forumasice.

cuj sta god je tebi izvolelo da dodje cenim da je iskljucivo tvoj problem. ako imas nesto da kazes na temu, izvoli, ako ne, cao dovidjenja.

Link to comment

cuj sta god je tebi izvolelo da dodje cenim da je iskljucivo tvoj problem. ako imas nesto da kazes na temu, izvoli, ako ne, cao dovidjenja.

Ne, nego je bas tvoj problem. Najveci problem tzv. feministkinja. Sto zamisljaju da je zenski pol jedinstveni korpus ojadjen drugom polovinom vrste poznatom kao idiotima. Lepo si se izlanula sa onim bivolima.

 

Setaj.

Edited by Indy
Link to comment

tako je, grickaju, pasu. ali ne zaradjuju.

 

 

Naprotiv, ne rade ali zarađuju. Imam u kancelariji bar dva komada od te sorte.

 

Link to comment

pa mozda jer i poslodavac ima zenu, recimo, i nije mu svejedno kako je tretirana na poslu.

 

kakve veze posao ima s tim što su u slobodno vreme kopulirali bez zaštite te stvorili sebi još dnevnog kulačenja :fantom:

 

Edited by Hella
Link to comment

kakve to veze ima s radnim stažom što bi poslodavca zanimalo koliko je neki radnik natovario sebi na vrat dece kučića ili papiga posle posla :fantom:

 

Društvo koje konstantno lamentira nad depopulacijom bi trebalo da zanima. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...