Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Je l' imas tremu? :DElem, resio sam da iskoristim WC. I pored sasvim dobrog plasmana i bodovnog salda, imacu manje na para (ali vise znanja) na raspolaganju nego na pocetku sezone. Manjak para otezava celu stvar, a vrlo moguce i visak znanja.edit: ipak nisam uzeo wc. bi mi glupo sóbzirom da u proslom kolu nisam koristio transfer, pa sada imam dva. pocinjem sa -4, ali trebalo bi dobiti.

Edited by kralj
Link to comment
Sutnuo i Teveza i Hazarda. Sve pare na LFC-ov fini raspored u naredna 3 kola...
ovo ni Uini ne bi uradio :isuse:a sta je sa Hazardom odjednom?Prasline 3-3 je, ako hoces jos, reci. Edited by Feindouno
Link to comment

Ja ga se odrekao zbog previsoke cene i brata Kuna...a nesto sumnjam u taj pad forme. Pre cenim da ce biti na kraju da sam od igraca koji ce najvise da izdominira sa bodovima ove sezone ja uspeo da izvucem samo 2 kola u kojima je osvajao po 2 boda. :(Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

Edited by bob loblaw
Link to comment

Ne razumem te bas ali nema veze, malo sam prso sa mozgom ovih dana...nego ubacio sam najzad Micua jebo vas Micu! >_>Da planirate da ga se polako odricete...Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

Link to comment
ovo ni Uini ne bi uradio :isuse:a sta je sa Hazardom odjednom?
Ne bih, ducca je ipak vizionar :DHazardu nije ništa, samo ne može da održi onu formu sa starta, kako koju loptu pipne padao je gol ili asistencija. Pa ljudi valjda hoće da unovče...
Link to comment

Ja mogu samo svoju glupost unovciti, vredece mi tim 86 na kraju. Ali bilo je ili Hazard i Podi u spicu, ili Kun i alternativna veza...a Kun je Kun majku mu! :)Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

Link to comment
Ne razumem te bas ali nema veze, malo sam prso sa mozgom ovih dana...nego ubacio sam najzad Micua jebo vas Micu! >_>Da planirate da ga se polako odricete...
Boga mi da u naredna dva kola nema kuci Reading i Wigan, leteo bi ko dva i dva. Ovako ostace jos 3 nedelje...Hazard ima kilav raspored, Norich kuci jeste zicer ali i 3 jebene tekme pored toga, plus nema sanse da zadrzi onaj mamojebacki nivo forme sa starta. Vratice se u tim, ali tamo negde krajem oktobra. A i Oscarovo prisutvo an terenu remeti Edena cini mi se...LFC mi je delovao dobar protiv Utd (u nekim segmentima), pa cu uzeti staru kuku Steve G-a, a Suareza uzimam vise sto nije sigurno hoce li Tevez igrati nego sto me je ubedio igrom. Jos je Mancio pljuvao Teveza da nije u formi, rotacija me je kostala zadnja 2 kola...Inace toplo savetujem svima koji imaju Teveza da ga ostave jer ce da razvali danas, sav jinx preuzimam na sebe... Edited by ducca
Link to comment
Ne bih, ducca je ipak vizionar :DHazardu nije ništa, samo ne može da održi onu formu sa starta, kako koju loptu pipne padao je gol ili asistencija. Pa ljudi valjda hoće da unovče...
Glupo. Mozda ce ga manje srati, svakako mu nece suditi 10 onako glupavih penala ali uloga u timu mu je ista i bodovi ce doci.
Link to comment

Ne verujem da ce Tevez da startuje...Mancini generalno kolje sa rotacijom pa sam kapirao da moram da ubacim nekog od cetvorke Hart, Kompany, Yaya, Aguero da ne bih pizdeo svake nedelje. A posto me je spic i onako brinuo...a cenim da bi Dijamant generalno mogao biti dobar bargain iz Sitija ali nije to gubljenje zivaca za mene.Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

Edited by bob loblaw
Link to comment

Ja video na par mesta da se najavljuju Dzeko-Kun, ali to realno ama bas niko ne zna. Postali su gori od Fergusona, ubice fantazi timova :DSent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

Edited by bob loblaw
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...