Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Ti bolje misli da li opet da udeliš traku Ešli Kolu, u nadi da će da ponovi performans od 30 poena <_<Ja ne znam čijem učinku da se nadam protiv tvojih, kad si mi pokrio i Teveza i Tourea. Možda Dembele opet napravi nešto na Old Traffordu, ili novodovedeni Podolski protiv CFC...
Samo jedan transfer si napravio? Posto vidim ovde nike nije manje od tri. A ja neam pojma sta cu da radim i kako cu. Moram da se resim Scensnog i mozda jos jednu izmenu al ima vremena.
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

više sam očekivao od Praslina :fantom:
NK Pakistan 56 - 65 ФК Белодугмекатарина :fantom:
Tri, a?Znaci imam jos 1 fore :)
I know what you're thinking. "Did he made two extra changes or only one?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is the Football Fantasy, the most popular fantasy game in the world, and one wrong move would blow your chances for a derby win, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Link to comment

Не игра. Паузирају и Ван Перси, Хазард и Санти Казорла, а очекујем и да ће Ворм да уђе са клупе. Мићу је прешао у Лутон, а Демел иде код Џенкинсона на преславу. Једино чему се надам је 2 бода од Бербатова.

Link to comment
Samo jedan transfer si napravio? Posto vidim ovde nike nije manje od tri. A ja neam pojma sta cu da radim i kako cu. Moram da se resim Scensnog i mozda jos jednu izmenu al ima vremena.
Dva, toliko sam imao za džabe. Podolski umesto Cissea i... ne znam ko još, valjda Ivanović. Krul mi je povređen ali računam odmeniće ga Begović.Nemam više volje za redovan tinkering kao prošlih sezona, možda zato što sam u zoni ispadanja umesto pri vrhu tabele. A možda uzročno-posledična veza ide u suprotnom smeru, ne znam.
Link to comment

Колико сам ја видео, није се повредио већ га Манћини пржи критиком да се опет убуцио и опустио, отуда то fitness problems што се спомиње.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...