Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, Tutanj City je pruzio jak otpor, znamo da je to jedna jako dobra ekipa, koja dugo igra zajedno, i sigurno da zasluzuju bolji plasman na tabeli. Utakmica je bila prava prvenstvena, a da je bilo malo srece Black horses su mogli i ceo plen da pokupe sa vruceg gostovanja.
Prava prvenstvena i slatko otkinut bod lideru na tabeli, uz malo srece u zavrsnici, naravno :ss1:Uz par izmena bicu spreman za derbi zacelja sa Ultimo beer centrom
Link to comment
Znaci da ce Petric opet na teren a hteo sam da ga prodam nocas.
Ti bolje misli da li opet da udeliš traku Ešli Kolu, u nadi da će da ponovi performans od 30 poena <_<Ja ne znam čijem učinku da se nadam protiv tvojih, kad si mi pokrio i Teveza i Tourea. Možda Dembele opet napravi nešto na Old Traffordu, ili novodovedeni Podolski protiv CFC...
Link to comment

Ja razmišljao intenzivno o WC-u najviše da se otarasim Petrića, sad više nisam pametan...sreća pa čekam uvek poslednji trenutak, inače bi i mene sigurno ubilo prekombinovanje kao duccu. :)Smisliću se valjda do sutra, ali sam nešto kontao da je sad pravi trenutak za divlju kartu, i ako ne bih verovatno promenio više od 3-4-5 igrača...

Edited by bob loblaw
Link to comment

Meni je jos donekle i dobro dosla povreda Berbatova, bar imam jednog sigurnog koji nece u tim. Sad samo da izaberem jos dvojicu koji ce na klupu, pa da se suprotstavim jednom od retkih timova koji je iza mene na tabeli. A ubedjena sam da ce Kagawas da se aktivira bas sad. :cry:

Edited by Naa
Link to comment

I meni odgovara neigranje Berbatova, jer je time eliminisana jedna trećina Arbeitmannovog napada. :)Mada opet, Podolski i Ba su dovoljno raspoloženi da bi moralo jako da se strepi od njih.Duel je veoma specifičan po tome što imamo samo jednog zajedničkog igrača (Cazorlu), što mi se nije desilo u prethodnih 5 kola, gde je uvek bilo najmanje 3-4 ista igrača.Ja sam napravio 2 izmene, a mislim da ne moram više da krijem. Naime, utopio sam Teveza i Hazarda i zaradio solidne pare, a kupio Silvu koji je bio na rasprodaji (sad vredi svega 9.6 u odnosu na 10.0 dinara koliko je bilo na startu) i 1™ Bobija Zamoru iz QPR. koji se može pokazati i kao loša procena.Bitno je da ostalo cela 4 dinara banci, a od sledećeg kola se ide na kupovinu skuplje odbrane, koja je od starta donela sramotno malo poena. :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...