Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Ja sam na kraju iskukao pobedu protiv Lezilebovicha. Ne mogu da kažem da je slatka pobeda, jer sam prethodnih par kola doživljavao slične poraze kao što je Lezilebovich sad doživeo, pa se čak i malo saosećam sa protivnikom. :DNjemu će zato preostati zlatna gubitnička medalja u ovom kolu kao uteha. :)Večeras sam malo preumoran, pa će sutra da stigne i tabela. ;)Nego, vidim na glavnoj strani da ima nekih nedoumica oko odbrana u meču WBA - Reading, pa se bojim da ne izgubim neke poene za Fostera naknadno. Mada kad vidim da se ništa nije izmenilo ni kod bonusa za naknadno promenjene asistente, verujem da neće ni ovde.Mene iduće kolo čeka još jedan derbi (6 kola - 6 derbija) protiv NK Pakistana. Spremam mu iznenađenje u vidu 2 izmene (bez negativnih bodova), ali i dalje ne znam koje su u pitanju. :)

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

zadovoljan stanjem na tabeli (NK Pakistan drži odlično 7 mesto u PPP Classic 2012/13 ligi) dozvolio sam sebi da se častim sa dve izmene u ovom kolu, te počinjem sa -4 boda.

Link to comment

Napravio sam izmene, ali ću ih držati u tajnosti. :) Bitno je da nakon transfera ostala solidna količina keša u banci, pa će to uticati na buduće (jače) kupovine.A kako vidimo, pozitivna stvar je da krećem sa +4. :DNego da ispoštujem tabele gubitnika i dobitnika za ovo kolo.Gubitnici:zlatno odličje - LeziLebeDaTeJedem koji je prepustio pobedu Moževima Junajted u poslednjim minutama (53:56)srebro - Neugodan rival protiv izuzetno raspoloženih Trottersa Inc. (52:60)bronza - ФК Белодугмекатарина iako solidno oformljen tim u prošlom kolu (sa 11 izmena) nije mogao da se suprotstavi prejakim Sokolovićima UTD koji su zaseli na vrh PPP Classic lige (poraz 51:66)Pobednici:zlato - Argentina UTD u duelu samog vrha tabele je savladala Sparka sa neočekivano malim rezultatom (33:27)srebro - Kagawas uprkos mršavom skoru pobedio je Đubretara i osvojio svoje prve poene u ligi, pa više nemamo nikog sa 0 bodova (40:33)bronza - Terrible Muriel po izveštajima sa terena u dramatičnom duelu sa Misirkama stiže do tesne pobede (43:41)Takođe, mora se pomenuti duel titana koji je završio bez pobednika. Tutanj City sa začelja tabele pružio je jak otpor vodećim Black Horses-ima koju su nakon ovog kola jedini neporažen tim. Rezultat je bio 31:31 i da je bilo pobednika, to bi nesumnjivo bio pobednik nedelje. :)-Ukupna tabela-Gubitnici:5 poena - Misirke, LeziLebeDaTeJedem od ovog kola izjednačeni4 poena - Morževi Junajted3 poena - Čuvari Tradicije, Trotters Inc, Argentina Utd, Neugodan Rival2 poena - Petoletka1 poen - FC Ronin, ФК БелодугмекатаринаPobednici:4 poena - Black Horses3 poena - Šurdilović Ltd, 110%, Čuvari Tradicije, Argentina Utd2 poena - Đubretari, Neugodan Rival, Buljarica Brothers, FC Ronin, Terrible Muriel, Kagawas1 poen - Dabogda Crko R'N'R, FK Pastir

Link to comment
Takođe, mora se pomenuti duel titana koji je završio bez pobednika. Tutanj City sa začelja tabele pružio je jak otpor vodećim Black Horses-ima koju su nakon ovog kola jedini neporažen tim. Rezultat je bio 31:31 i da je bilo pobednika, to bi nesumnjivo bio pobednik nedelje. :)
Da, Tutanj City je pruzio jak otpor, znamo da je to jedna jako dobra ekipa, koja dugo igra zajedno, i sigurno da zasluzuju bolji plasman na tabeli. Utakmica je bila prava prvenstvena, a da je bilo malo srece Black horses su mogli i ceo plen da pokupe sa vruceg gostovanja.
Link to comment
Onome ko je Bejlu dao 3 bonusa zelim bolne hemoroide. I Manciniju isto sto je uveo Teveza. Sebe zbog dodatne izmene i Rafaelovih 11 poena na klupi necu da kaznjavam, dovoljna kazna mi je vec 3. ovakav poraz ove sezone. A tebi

cestitam.

O, hvala hvala! Ljubim ruke, gospoja :lala:Sve tri pobede ove sezone izbunarene u poslednjim sekundama. Prvo Ivanovic golom u '95, a onda Bejl nicim zasluzenim bonusima. Plasim se samo trenutka kada ce mi se to vratiti i ujesti me za guzicu.Malo sam se bacio u trosak... Graham, Zabaleta, Tevez, Morison >>> Flecer, Berba, Bejns, Felaini. Jos par kola prilike za Celsi i Svonsi, a onda i oni idu u arhivu
Link to comment

Michu, GrahamBaloteli, Kolarov, AgbonlahorMaiga, Boseli x2Cahill, Bertrand, Mata, Torres, Moses, OscarDistinstrijelci u liga kupu od nasih™

Edited by Feindouno
Link to comment

Tabela je 1 apsolutni spektakl...Tutanj City ispred misirki iako ima skoro duplo manje bodova.... Black Horses prvi u ligi sa 264, jednim vise od mene koji sam 17. :lol:Samo 5 timova ispod mene ima vise bodova, prosle godine ih je bilo bar 15-ak, dakle manje me kenja :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...