Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Own Goal strijelac za Tottenham a za njim i Jermen™ Defo, valjda ce ostati ovako da pogodim tacan rez.Bale assist.Ulazi i Tevez da odigra oprostajnu utakmicu za Miami.

Edited by Feindouno
Link to comment
Znao sam da ću da promašim za Hazardom ©, ali dobrooooo, ne mogu da kažem da sam razmatrao Ešlija (zbog iste stvari kao i Fei), a ne verujem da će Bale da uradi bog zna šta..
2 asistencije Bejla. :fantom:Ali dobro, fala mu u svakom slučaju, kako stoje stvari doneće mi prevagu nad Muslinom.Edit - Ipak jedna, bio bag na sajtu. 2 razlike trenutno, ako Siti primi gol, najebo sam, ako Silva bilo šta uradi, najebo sam... Edited by bob loblaw
Link to comment

Kakva napeta završnica između Lezilebovića i mene. Lezilebović je u prednosti 48-47 nakon ovog kola Koščeljnog. :D On na terenu ima Yayu Toure-a (kome je upravo izbijen 1 poen), a ja Teveza. Zajedno imamo i Cazorlu, kome će ovo biti upisano kao asistencija, pa će rezultat biti 51:50.Ako Tevez ili Yaya naprave makar asistenciju, to će odlučiti pobednika. Ako ostane ovako, ja ću verovatno preteći i pobediti na bonus za Rafaela.Napeto kao kod Beške™.

Link to comment

Teško, obično ignorišu sve kontakte protivničkih igrača između strelca i "asistenta" <_<Subota: pet igrača 38 poenaNedelja: šest igrača 10 poena :isuse:Sam Spade me polako stiže, ako počaste Lescotta i Silvu sa 3 odnosno 2 poena bonusa, smanjiće mi prednost na ceo 1.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Cetiri igracha 30 poena... :thumbup: Mislim da sa sigurnoshcu mogu da tvrdim da sam ubelezhio svoju prvu pobedu u sezoni protiv Adasevica (koji sa osam igracha ima 26 poena)...
Kazem ti da me bije neki maler protiv tebe :)Na kraju 55-42, mada mi je malolakse jer ni 8 poena u vidu Leskota na klupi mi ne bi pomoglo da te stignem...
Link to comment

Pobeda, pobeda, pobedaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!Ahhahaha, crknite od muke! Zene u kuhinje! :0.6:Quelle match! Quelle victoire! Kad je Demba dao gol, pomislih sve gotovo. Ne igra Tevez, a gospodza ima Rafaela koji ceka na klupi. Galas primio gol, Bejl i Kazorla nista, a njoj Kompani ima klin sit. I onda... Bejl asist (I TRI BONUSAAAA), Kazorla asist (I DVA BONUSAAA), Kompani -4, Jaja -1, ulazi Tevez da joj blokira Rafaela i na kraju 43-41. Dovidjenja, prijatno :smoris:

Link to comment
Teško, obično ignorišu sve kontakte protivničkih igrača između strelca i "asistenta" <_<Subota: pet igrača 38 poenaNedelja: šest igrača 10 poena :isuse:Sam Spade me polako stiže, ako počaste Lescotta i Silvu sa 3 odnosno 2 poena bonusa, smanjiće mi prednost na ceo 1.
Kakav 1, u šta li ti gledaš?
Link to comment

Gledam u 6 Larsonovih poena na klupi, ali sam zaboravio da ne može da uđe umesto Vermaelena jer imaš samo 3 defanzivca u postavi. Tačno bi smanjio na 48-47 da je ušao :)

Link to comment

Ovo sa asistencijama postalo k'o NBA, za sve ih daju.Pienaar dobio asist zato sto je ubacio loptu koju je Miralas sutnuo u precku i onda dao gol nakon odbijanca. To ranije nikad nisu davali.

Link to comment
Pobeda, pobeda, pobedaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!Ahhahaha, crknite od muke! Zene u kuhinje! :0.6:Quelle match! Quelle victoire! Kad je Demba dao gol, pomislih sve gotovo. Ne igra Tevez, a gospodza ima Rafaela koji ceka na klupi. Galas primio gol, Bejl i Kazorla nista, a njoj Kompani ima klin sit. I onda... Bejl asist (I TRI BONUSAAAA), Kazorla asist (I DVA BONUSAAA), Kompani -4, Jaja -1, ulazi Tevez da joj blokira Rafaela i na kraju 43-41. Dovidjenja, prijatno :smoris:
Onome ko je Bejlu dao 3 bonusa zelim bolne hemoroide. I Manciniju isto sto je uveo Teveza. Sebe zbog dodatne izmene i Rafaelovih 11 poena na klupi necu da kaznjavam, dovoljna kazna mi je vec 3. ovakav poraz ove sezone. A tebi

cestitam.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...