Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo je ono što se zove iskukavanje poena. :DJuče u minusu 13 poena pre bonusa, sada posle bonusa i jednog odigranog meča prešlo u +2. Uz bonuse verovatno +5/+6.Ali opet, igrač manje. Daleko je ovo od rešenog. Ako Lezilebovich počne da zapomaže zbog Podolskog ili Yaye, bojim se da sam gotov. :DEdit: Već su počeli pehovi. Tevez nije u startnih 11. :(

Edited by DrZoidberg
Link to comment

Jeste, i meni je isti presudio. :(Sad se očigledno Aguero vratio i biće prva opcija, a Tevez, Baloteli i Džeko će biti drugi napadači koji će se rotirati po potrebi. Verujem da je sad pravi trenutak da se kupi Silva kad mu je cena osetno pala, jer mi se čini da mnogo bolje igra kad je Aguero na terenu.Ja sam namenski ostavio prostor za 2 transfera ovo kolo, pa će Silva verovatno upasti umesto Azara, a za drugu ću porazmisliti. Verovatno neko od ovih jeftinijih napadača koji donose gomillu bodova umesto Teveza.

Link to comment

Bogami, opet tvrdo i biće do kraja tako. Tevez spasao neigranjem jer je Kartoncima kapiten, Alen sa klupe 2 poena, tako da je razlika trenutno 8, ali treba mi jedno mećanje Defoa ili barem da Spursi izjednače da skinu cs QPRu

Link to comment

Cleveru nije Ba kapiten vec Cisse koji je doneo 0 poena :lol: Tako da vodim 7 razlike a nema vise ko da mu izbriljira jer ako ne udje Tevez koga imamo obojica meni ulazi Leskot a njemu Zabaleta. Od pocetka sam znao da sigurno dobijam :fantom:

Edited by Moća
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...